Tabletki na biegunkę IMODIUM®

Jesień – to nie tylko „Indian Summer”, indyjski lato i złote liści pod stopami. Jest to powrót do życia biurowego, wznowienie studiów dzieci lub przedszkola. I wiele przyczyn stresu. Power „w ruchu”, męczącym dniu pracy, źle umyte ręce, zanieczyszczona woda, żywność i inne czynniki są często przyczyną biegunki. Niestety, nie zawsze jest możliwe, aby śledzić wszystko. I wtedy ważne jest, aby mieć pod ręka niezawodne i szybkie narzędzie, które doprowadzą do normalnego funkcjonowania jelit. Środek biegunka IMODIUM® w postaci pastylek pomaga szybko sprostać biegunka * i powrót do normalnego trybu życia.

load...

Lek wpływa na główne objawy, a mianowicie:

  • Normalizuje wchłanianie wody i soli jelita;
  • Prowadzi to do normalnej perystaltyki;
  • Zmniejsza uwalnianie płynu do światła jelita.

Korzyści IMODIUMA®

IMODIUM® – oryginalnego leku do leczenia biegunki. Tabletki produkowane są przez unikalną Zydis® technologii:

  • Rozpuszcza się w języku przez 2-3 sekund;
  • Zapivaniya nie wymagają wody;
  • Posiada przyjemny aromat miętowy;
  • Działać w ciągu godziny po nałożeniu **;
  • Mogą być one stosowane na biegunkę, która jest wraz z nudności;
  • Przeznaczona dla dzieci od 6 lat ***.

IMODIUMA® Substancją czynną leku jest loperamid, która działa w harmonii z ciałem i pomaga przywrócić system trawienny do normalnego stanu, który z kolei powraca do absorpcji płynów w systemie.

Częstym błędem, że biegunka – to organizm próbuje pozbyć się niczego niepotrzebne, więc najlepiej niech to zmyć bakterie lub toksyny, jest bardzo niebezpieczne. Po biegunki – nie jako mechanizm obronny. Jest to objaw zaburzeń w precyzyjnie dostosowanej maszynie – system trawienny. Twój układ odpornościowy zwalcza infekcję, więc nie powinno pozwolić postąpił biegunkę. Biegunka, nieleczona, może prowadzić do znacznej utraty płynów i soli powoduje osłabienie i wyczerpanie. Dlatego ważne jest, aby w odpowiednim czasie podejmować działania i pomóc powrót ciała do normalnego funkcjonowania jelit i zapobiegają utracie płynów.

load...

* Zaczyna działać w ciągu godziny. Amery, W; et al. Curr Ther Res Clin Exp. 1975 Mar; 17 (3): 263-270

** Wchodzi w życie w ciągu godziny. Amery, W; et al. Curr Ther Res Clin Exp. 1975 Mar; 17 (3): 263-270

*** / Instrukcija

load...