Tablet dla chłopców i dziewczynek i ich rodziców …

Jednym z głównych pragnień każdego dziecka – być jak starszy. Są rodzice trendy tabletka? Stąd mam być! W rezultacie, trzeba iść do sklepu na nowe urządzenie dla siebie, co może prowadzić do znacznej ilości. Ale jest też inna opcja – można kupić dziecku specjalną tabletkę, która jest bardziej odpowiednia do ceny i wieku.

load...

Główną różnicą od płyt zwykłej dzieci – jasne kolory nadwozia i przyjazny dla użytkownika interfejs zaprojektowany specjalnie dla dzieci.

Oto, na przykład, nowość marki Turbo, tablet dla dzieci – MonsterPad. Jasny obudowa, jak kwiaty na zebra lub lampart, wybór – wygląda bardzo świeżo i niezwykłe. Funkcje w tym zbyt dobry – może nie każdy „dorosły” urządzenie może się pochwalić takimi.

Ale główną różnicą MonsterPad – Kontrola rodzicielska! Można ustawić urządzenie tak, że dziecko nie może odgrywać w nocy lub obejrzeć wszystko w Internecie. To wystarczy, aby ustawić czas, kiedy można przejść do sieci, aby wziąć udział w wirtualnych wyścigach lub po prostu zawierać MonsterPad.

load...

Na tablecie dzieci mogą nie tylko grać i bawić, ale także uczyć. Puzzle w matematyce, nagrania na polskich, najważniejszych języków obcych i wielu innych aplikacji, aby pomóc w rozwoju dziecka. A wszystko – w postaci gry „pod batem” dziecko nie powinno być do tego zmuszony.

Musimy więcej programów? Można udać się do specjalnych zastosowań sklepowych w Internecie. Mimo, że większość ludzi ma to pragnienie nie powstaje w urządzeniu, a więc wszystko obfitują.

Jeśli dziecko jest już podros- skóry dziecka łatwo odłączony. I będzie to zwykły tablet Android c oryginale i oryginalnym wystroju. Nawiasem mówiąc, teraz z taką mocą zabawki, rodzice mogą sami chcą czasami pożyczył MonsterPad-ty! Dlaczego nie, tablet jest czymś uniwersalnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Go odwiedzić witrynę tabletki

load...