Szycia dla początkujących

Wszyscy chcemy mieć cały stos różnych opcji odzieżowych, przeznaczonych dla wszystkich okazjach. A te stroje i trzeba podkreślić wszystkie zalety figury, a jednocześnie ukrywając swoje wady i wyrazić wewnętrzną istotę jego właściciela. Och, jak ja chcę! Ale nasze szafy, niestety, nie zawsze zadowolony z obfitości sukienki. Aby je uzupełnić fundusze są potrzebne, a oni nie zawsze pomaga wybrać ubrania, które będzie i smak, i postać, i tym podobne.

load...

Jednak Sci konieczne do wdrożenia, ponieważ są one niewykonalne obarczona niezadowolenie, rozwój wszelkiego rodzaju kompleksów, najgłębszej depresji i innych nieprzyjemnych rzeczy. Jak to może być? Wyjście jest dość prosta – aby nauczyć się szyć sama. Najważniejsze – nie należy zakładać, że nie jest to możliwe i jest dostępna tylko dla tych, którzy mają naturalną tendencję do być szyte. Daleko od niej! Uczą się szyć nie jest zbyt trudne. Nie byłoby pragnienie … Po szycia sztuki, jeśli jest właściwie pojąć, nie tylko sprawia, że ​​możliwe jest dobrze ubrać się krawcowa – przynosi znaczne dochody, ponieważ krawców pracy zawsze wyceniane dość drogie.

Od czego zacząć?

Nie jest to zła opcja – czasopisma z „szycia dla początkujących”, które już mają gotowe wzory odzieży. Jednak należy zauważyć, że w „Szycie dla początkujących” wzór wyłożone standardzie, przeznaczone do typowych postaci kobiecych. W rzeczywistości, kobiety z takich postaci są rzadkie, a nawet dobrze dopasowane ubranie wzory na odzieży może wyglądać nieistotny do swojej pani. Dlatego, szycie na manekiny mogą zacząć wzory dziennika, ale do profesjonalnego szycia jest konieczne, aby dowiedzieć się, jak zrobić te wzory niezależnie.

Robi wzór

Kopiowanie wzorców z czasopism może być przezroczysty papier śledzenia lub włączyć obsadzonej nich pod papierze specjalnym kołem zębatym. Przed rozpoczęciem kopiowania wzoru, trzeba zapoznać się ze wszystkimi szczegółami, aby określić, który z linii i jaki rozmiar określa znaleźć wszystkie zaznaczenia i granice niezbędnych szczegółów. Najdokładniejszym kopiowania wzorców uzyskane na kalce technicznej. Jeśli wzór jest przenoszona na kalce, śledzenie arkusz papieru nałożony na gotowych wzorów i dobrze zabezpieczone, że nie jest wijące się papier. Następnie granica wzór na kalka otaczać znacznik za pomocą linijki i przeniesienie rysunku wszystkie ślady.
Gdy wszystkie elementy zostaną skopiowane na kalce, trzeba zgłębić wszystkie odpowiadające do siebie, po stronie wzorca. Ich parametry muszą się zgadzać. Jeśli są one dokładne, wzór papieru przenosi się na tkaninie, cięty, szyte na maszynie do szycia i przygotuj rzeczy. Całkiem proste, prawda? Jest prawdopodobne, że nie będzie musiał nosić, ale pozostaje faktem, że pierwszym krokiem w zrozumieniu sztukę szycia zrobić.

Szyć obrzeże

Techniki modelowania ubrania są dość zróżnicowane, ale wszystkie one są oparte na podstawowych zasadach rysunek wzorów. W celu stworzenia produktu tylko dla siebie, można zacząć od najbardziej podstawowych. Załóżmy, że zdecydujemy się „do szycia dla początkujących spódnicy” i starają się zrobić sobie bardzo prosta spódnica tanie tkaniny.

load...

W tym celu musimy linijki, szpilki krawieckie, kreda, centymetr, metr konwencjonalnego kawałek gumy i duże, bardzo wysokiej jakości, nożyczek. Na wkładkach czasopisma kobiece mieć tabelę, w której wymienione są główne parametry usuwania środków. Parametry te są w pasie strój, klatki piersiowej, obwód bioder, na pobocznicy – bioder i talii obwodzie. O obwodzie mierzony przy swobodnym obleganie cala w talii i bioder. Podczas szycia przepony podczas montażu można zwiększać lub zmniejszać w obwód talii. Co do obwodu bioder, powinno być mierzone z uwzględnieniem żołądek.

W każdym przypadku, wzór płaszcza jest stosunkowo luźny i wycina się z tkaniny z zakładką. Kontur osłonowa jest ostatecznie określone, gdy szyje, więc próbka powinna być w stanie skonstruować model. Innymi słowy, jeśli to konieczne, osłona może być zwiększona w biodrach lub pasa.

Wytnij z tkaniny do części żelaznych musi być starannie i delikatnie wymiata rękę, biorąc pod uwagę wszystkie zakamarki i fałdy. Potem przychodzi kolej na pierwszym montażu. Jeśli spódnica idzie dobrze, można przejść do następnego etapu szycia, która jest wykonywana już na maszynie do szycia.
Oczywiście, w celu uzyskania doskonale szyte gotowego produktu, musisz nauczyć się dużo więcej niuansów. Ale co najważniejsze, wszystko jedno – aby nauczyć się dokonywać właściwych wzorców do spódnic i spodni oraz ubranie. Bardzo przydatny w zrozumieniu nauki „do szycia dla początkujących” filmu, który wyraźnie pokazuje wszystkie szczegóły dotyczące tego, jest ona dostępna dla każdego z nas, sztuki. Opanowanie to po prostu wydaje się bardzo skomplikowane. Trzeba tylko, aby go uruchomić, a szycie bardzo zafascynowany, otwierając nieograniczone możliwości dla kreatywności.

Jeśli lubisz szyć dla siebie i urządzić dom własnymi rękami, proponujemy dowiedzieć o patchworku sztuki ludowej, wyroby obwodu można również znaleźć na łamach naszego pisma.

load...