Szybkim sposobem, aby schudnąć: jaki jest sekret szczupłej talii?

Zawartość:

Wypróbowaniu wszystkich możliwych sposobów utraty wagi, ale wynik nie ma nad ziemią? Mamy Spieszę proszę was – wyjście jest nadal istnieje! Jest to skuteczny, a jednocześnie, najszybszym sposobem, aby schudnąć, oparte na integracji wszystkich najnowszych i odpowiednich badań w dziedzinie dietetyki. Jego punktem kulminacyjnym – w złożonym efektem.

load...

Nadwaga – to jest bardzo nieprzyjemne zjawisko (jak zapewne wiecie, i bez nas). I radzić sobie z nim jest konieczne na wszystkich poziomach ludzkiej egzystencji: fizyczny, fizjologiczne, psychologiczne, społeczne i duchowe. Jak to zrobić? Będziemy z pewnością powiedzieć w tym artykule o pięciu kluczy do osiągnięcia piękną i szczupłą sylwetkę. Jeśli masz jakieś przewlekłe choroby, przed korzystaniem z naszej drodze do utraty wagi, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, ponieważ wszystkie nasze zalecenia są przeznaczone dla osób zdrowych.

Zdrowe odżywianie

Dla wielu kobiet, zmiany w diecie związane z pragnieniem, aby schudnąć – to praktycznie wyrok. Słowo „dieta” od dawna jest brzydkim słowem, a nie inne stowarzyszenia, oprócz ataku gniewu i irytacji, a nie przyczyn. A potem to wszystko zależy od tego, jak radzić sobie ze zmianami w konsumpcji żywności. Jeśli nie spieszą się z upuszczając dodatkowych kilogramów, system zasilania może być bardzo przyjemny i delikatny. Aha, i jeśli trzeba stracić kilka kilogramów w ciągu tygodnia – to przepraszam, nie może obyć się bez poważnych ograniczeń!

Głównym kluczem do utraty wagi jest deficyt kalorii. I to nie powiedziałbym psevdodietologi, pozostaje faktem, że jeśli chcesz schudnąć, trzeba stworzyć brak energii w diecie. Jest to najbardziej efektywna, jeśli opiera się na dwóch rzeczach: zmian w diecie i aktywności fizycznej. Potrzeby kaloryczne u dorosłych kobiet od dwóch do dwóch i pół tysiąca kalorii dziennie, w zależności od poziomu aktywności. Jeden kilogram tłuszczu zawiera dziewięć tysięcy kalorii. Więc zastanowić się, jakie powinny być deficyt, tak że można schudnąć w odpowiednim tempie.

Wprowadź w codziennej diecie pokarmów, które przyspieszają metabolizm. Obejmują one w szczególności obejmować cynamon i gorący czerwony pieprz. Pół łyżeczki cynamonu dziennie może znacznie przyspieszyć swój metabolizm i pieprz zawiera duże ilości witaminy C, wspomaga przemianę tłuszczu w energię i kapsaicynę, rozpraszania metabolizm. Jedz więcej pomidory: pomidory w organizmie tłumić produkcję greliny hormonów, które z kolei tłumi głód.

load...

Pamiętaj, że jedzenie powinno być nie tylko niskokaloryczne, ale również poprawne, lub problemy zdrowotne nie trwa długo czekać. Twoja dieta powinna być obecny bilans białka, węglowodanów i tłuszczu gdzieś w stosunku trzydzieści procent do pięćdziesięciu i dwudziestu odpowiednio. Tylko tłuszcze i węglowodany powinny być podejmowane z oliwą z oliwek i zbóż, zamiast hamburgerów i czekoladki.

I kilka małych „żywność” sztuczki:

  • Śniadanie zawsze. Każdy, kto ignoruje jedzenie rano ok było ponad składa się na to w ciągu dnia, zużywając stu kalorii więcej.
  • Pięć minut przed posiłkiem, jeść jeden lub dwa jabłka. Pozwala to na zmniejszenie ilości kalorii sto osiemdziesiąt siedem jednostek.
  • Wypełnić sałatki niewielką ilość oliwy z oliwek. Zawiera ona „dobre” kwasy tłuszczowe pomagają nie przejadać.
  • Zrób to z reguły tylko jedzenie, które jest uprawiane, pływał lub chodził. W trakcie leczenia produkty zawierają szkodliwe tłuszcze trans i różnych sztucznych substancji słodzących.
  • Wszystko, co można pokroić w plasterki, posiekać! Ze względu na to jesteś na dwadzieścia siedem procent wolniejsze, a ponadto, dwadzieścia procent będzie mniej jeść.
  • Od czasu do czasu dodać do jedzenia sos sojowy. Jest udowodnione, że interakcje białko sojowe z receptorami w mózgu wysyłają sygnał sytości.
  • Nie zapomnij podać w diecie szpinak, który przyspiesza proces spalania tłuszczu. Ponieważ szpinak zawiera dwa razy więcej błonnika niż innych zielonych.
  • Odrzuć wszelkie napoje energetyczne, w zakresie korzystania z których energia jest uwalniana zbyt szybko: z powodu tego, można przytyć szybko.
  • Odstępy między posiłkami czasie nie powinna przekraczać trzy godziny. Takie szczeliny zapewniają stabilne szybkości metabolizmu.
  • Zawsze jeść przy stole. Przekąski w biegu, można jeść jedną trzecią więcej.

stres ćwiczenia

Aktywność fizyczna – jest istotnym elementem życia i harmonijnego zadbaną kobietą. Od razu wyobraziłem wyczerpującym treningu na siłowni? W rzeczywistości, to nie jest tak przerażające, ponieważ aktywność fizyczna może być różna, w tym zabawy i przyjemny, a nie ciężar.

Trening rano pozwalają na szybsze spalanie tłuszczu niż klas w dowolnym innym momencie. I są one wspaniałym żywotność, energia i dobry humor. Ale jeśli nie mają możliwości lub chęci do angażowania się w godzinach porannych, a następnie można to zrobić o dowolnej porze dnia – efekt jest związany być! I pamiętaj „złotej regule stroyneyuschey kobiet”: bieganie – najlepsze lekarstwo na tłuszczu po bokach.

Co dziwne, ale doskonałym rozwiązaniem ćwiczenia jest śmiech. Śmiej się więcej! Dziesięć do piętnastu minut śmiechu na co dzień zwiększa zużycie energii nawet o dwieście osiemdziesiąt kalorii. I jest to jeden z najprostszych i najprzyjemniejszych sposobów na fitness, który przyczynia się do wzmocnienia mięśni brzucha.

Więcej seksu. Poza faktem, że twoje ciało będzie produkować hormon, który zwiększa metabolizm, będzie spalić więcej co dwadzieścia minut do stu pięćdziesięciu kalorii. Nie jesteśmy naprawdę mówimy o tym, jak wiele radości masz gwarancję w procesie „odchudzania”. Seks można zrobić przez długi czas – to jest wielki odwrócenie uwagi od myśli głodu!

Bariera psychologiczna

Jeśli zdecydujesz się schudnąć bez stosowania technik psychologicznych nie może zrobić. Pierwszą rzeczą, na początku – jest to ustawienie cel. Pomyśl o tym, dlaczego chcesz schudnąć? Zdrowie, uroda, i, być może, aby zadowolić kogoś? Określając zakres jej celów jak najbardziej konkretny, spróbuj je sformułować. Przykładem dobrze przegubowym celów nie jest „Chcę schudnąć, by zadowolić ludzi” albo nawet „Chcę schudnąć podobać mężowi” i „Chcę schudnąć proszę Basil”.

Korzystanie z dziennika żywności – jest to kolejny bardzo udany i skuteczny przykład technik psychologicznych. Wszystko, co musisz zrobić – aby uzyskać notebook z kolumnami czasu, rodzaju żywności, ilość kalorii, powód jej odbioru (na przykład atak apetytu lub nuda) i emocji po. Następnie należy napisać w tym dzienniku wszystko, co jeść – nawet trzy orzechy i plastry jabłek. Prowadzenie dziennika żywności. Po pierwsze, zastanowić się nad ich złe nawyki, a po drugie, aby odgrywać rolę moderatora, potrzeba, aby naprawić wszystko zwykle trzyma od niepotrzebnego podjadania. I nie zauważysz, jak pozbyć się tych złych nawyków, ty i twoja talia szybko wraca do normy.

Kiedy postawił sobie za cel i zaczął nagrywać wszystko, co jesz, to będzie również przydatny wymyślić własnego systemu kar i nagród za osiągnięcia kamieni milowych. Na przykład, chcesz stracić dziesięć kilogramów w ciągu sześciu miesięcy. Oznacza to utratę jednego i pół do dwóch kilogramów miesięcznie, należy uczcić. Jeśli taki cel jest osiągnięty tymczasowy – Spotkać się czegokolwiek, na przykład udać się do spa lub kupić nowy szalik. Jeśli nie – Dobrze sobie coś takiego jak dodatkowym biegu. Można wprowadzić kary i zachęcanie częstsze – przyczynia się do utrzymania motywacji.

Styl życia

Zmiany w stylu życia – kolejnym istotnym elementem szybkiego i skutecznego odchudzania. Nie jeść przed telewizorem: rozpierania telewizji, ludzie zazwyczaj jedzą więcej niż potrzeba. Oddasz swój żywności (i często nie jest to sałatki, i wszelkiego rodzaju złych „przekąski”) automatycznie, tak że jest spożywane więcej niż trzeba (i czy jest to konieczne?).

Wiele ludzie mają tendencję do „trzymaj” trudnych momentach ich życia. Czy jesteś jednym z nich? Pozbyć się go natychmiast! Muffin lub czekolady nie obniży poziom stresu w swoim życiu i pozbyć się cierpienia – oni tylko przyznać tymczasową ulgę. Aby pozbyć się tego, trzeba analizować własne jedzenie pamiętnik i nauczyć się zrelaksować bez użycia „żywności dopingu”.

W kulturze polskiej postanowiliśmy połączyć siły i komunikacji. Z tego powodu, że łączą się w naszych umysłach, a my często uzyskać ogromną porcję dodatkowych kalorii. A dlaczego? Wszystko, aby zaspokoić własną potrzebę komunikacji. Jesteś zakłopotany zrezygnować kawałek ciasta na imprezie, i ze znajomym można spotkać tylko w restauracji? Jest to czas, aby przełamać ten stereotyp! Zaproś przyjaciół do chodzenia i uporczywie odmawiają oferty dodatków na imprezie. A twoja postać będzie dziękuję!

Tajne sztuczki

Jest jeszcze inny klawisz, aby szybko schudnąć – jest stosowanie specjalnych technik nieinwazyjnych. Słuchać muzyki relaksacyjnej podczas posiłku – tak żuć wolniej, a więc mniej jeść. Nasycenie nie trwa długo, a posiłek kojarzy ci się z czymś dobrym.

Monitorować oddech w ciągu dnia: musi być głęboka. Zacznij z nimi kontroli przez co najmniej dwie minuty, ze szczególnym naciskiem na ruch przepony. Pomoże to złagodzić uczucie głodu, normalizują nastroju i ulushit ogólny wygląd. Uporządkowany i głębokie oddychanie zmienić rytm życia jest ciągłym pośpiechu do bardziej przemyślany istnienia.

Zastosowanie medycyny orientalnej, szczególnie akupunktury też może zdziałać cuda: jedna sesja w tygodniu, dodatkowo pomaga stracić około pięciu kilogramów w ciągu trzech miesięcy. Zgadzam się, to jest dość imponująca postać, która nie będzie Cię kosztować dodatkowej herkulesowego wysiłku.

A najlepsze w procesie utraty wagi – jest zastosowanie masażu. Tak, prawo masaż może przyspieszyć metabolizm, zrelaksować ciało i duszę, a także zaostrzenie niektórych bardzo zwiotczałe obszary ciała. Poświęć trochę czasu tylko dla kilku sesjach masażu tygodniowo (tylko spędzić powinna być kwalifikowana) – a wyniki będą Cię zadziwi!

To wszystko. Mówicie: „Jaka jest droga? Jest to cały system odchudzania „- i słusznie. Jednak korzystanie z takiej wysokiej jakości i sprawdzony system, można rzeczywiście wystarczająco szybko, aby osiągnąć dobre i trwałe rezultaty. Diety, które obiecują utratę dziesięciu kilogramów w ciągu tygodnia z powodu użycia tajnych składników, są „obojętne”, a po prostu niezdrowe. W tych przypadkach, waga wraca koniecznie – w rzeczywistości nie chcesz?

load...