Szybka utrata masy ciała i zdrowia psychicznego

Zawartość

Wiesz, nie jestem fanem ograniczeń bardzo długoterminowych i wszystko różnych planów życiowych. Ale wybierając między szybką utratą masy ciała i zdrowia psychicznego, wybrałbym to drugie. Wygląda więc na to, że żaden z protokołów szybkiej utraty wagi nie przechodzi na próżno dla naszego, że tak powiem, świadomości. A wszystko dlatego, że system nerwowy jest przeciążony mózg – nie jest w pełni włączona do ciał ketonowych mocy lub co Cię nakarmić go tam przy braku węglowodanów w diecie, iw ogóle, nie żyć jak większość ludzi. Okazuje się, że sztuczka rozruchu „gotowy do plaży przez 2 tygodnie” zarządzania albo bardzo mądrego faceta, maskowanie długoterminową dietę dla normalnego życia, silny woli osobowości, koi nie zatrzymują się przed przeszkodami. I którego jednostka tysiące zwykłych obywateli trzech. Jak oni to robią i pozostają stosunkowo normalnych ludzi?

load...

[Powrót do spisu treści]

Protokoły robocze szybka utrata masy ciała

Pozwól nam zgodzić na raz, za pomocą opcji litrowym lewatywy i pięć-godzinnego treningu biegowego, nie uważamy. Z przyczyn obiektywnych – ci, którzy uznają nie mają dość w stanie norm psychicznych. A my walczymy o czystość umysłu w jednym poście.

[Powrót do spisu treści]

Białkowo-węglowodanowy naprzemienne

Protokoły z tysiąca i jednej Booch. Niektóre z nich są sprzężone, by tak rzec, z przeliczenia funtów na kilogramy i trudności z języka angielskiego na język polski. W każdym razie, jest to najczęściej:

load...

W dniu treningu siłowego (przy 5 do 5, a waga ciężka, a nie kiedy przyszedł gantelkami mikrofalowa) jeść 3-4 gramów węglowodanów na 1 kg masy własnej, 0, 5 gramów tłuszczu i 1, 5 g białka. Okazuje się, dla większości żywych lub wsparcia, a nawet „nadwyżki”;

Codziennie szkolenie „spalić”, czyli praca w wagach mnogopovtornoy ćwiczeń jeść 1 g węglowodanów na kilogram masy ciała, 1, 1, 1 g tłuszczu, 5 gramów białka. I cierpią wielki niedobór glukozy uczucie. Tak, moja głowa jest spinning, i to tak jakby to norma;

Dzień odpoczynku nie dostać się do jedzenia ponownie – węglowodany spadnie do 0, 5 – 0, 9 g na 1 kg masy ciała (30 g węglowodanów, anyone?), tłuszczów i białek – odpowiednio dla programu, a dwa,. Okazuje się planu kanon „keto” – dużo tłustych ryb, zielone warzywa i nic innego. W ogóle, to dzień – jeden z powodów, węglowodanów i ich zastępcy mają 1 dzień wolny w tygodniu.

Jak trenujesz? Zazwyczaj na początku tygodnia, tak długo, jak istnieje życie w starym psem jeszcze istnieje jeden mnogopovtornaya z ciężarkami, cardio przerwa i kolejna mnogopovtornaya z ciężarami. Następnie – moc i jeden dzień odpoczynku. Albo są możliwe opcje. Nie chodzi o to, w jaki sposób stać i jak można odzyskać. Większość guru poleca Bucza przenieść podzielić na pełnym treningu ciała w tej pięknej chwili swego życia. I siedzieć na „to” jest nie więcej niż jeden miesiąc. I wtedy wiesz, co zje siebie.

Butch wszystko jest w porządku, z wyjątkiem konieczności dokładnie zaplanować wszystkie etapy:

Rzecz jasna, należy zaplanować swój tydzień w niedzielę i poniedziałek mają kalendarz szkoleń i Przygotowany posiłek na przynajmniej „dla środowiska.” Środa – znowu przejść zamówione i gotować. I tak cały czas diety. Nigdy nie powinno się przed wyborem jak „stado twarogu lub kvestbar, bo nie przygotowali.” Butch nie jest najlepszym przyjacielem właściwych wyborów żywności.

I jeszcze jedna mała uwaga – szansa, aby zachować zdrowie psychiczne jest tylko dla tych, którzy zwykle odnosi się do kontroli mocy i może trwać którzy podkreślają z samego faktu – lepiej nawet nie próbować.

[Powrót do spisu treści]

Okresowe czczo od wpływów kontroli żywności

Samo w sobie, przerywany czczo, bez kontroli jest najlepszym sposobem, aby przybrać na wadze. Minuty dostatecznie pozytywny wpływ na rozwój własnej GH i apetytu, bo nie ma nic łatwiejszego niż pchnąć wymaganego 3000 kalorii tradycyjnego okna 8-godzinny dla zasilacza. Ale jak używać „to” dieta?

Zasada jest prosta – można uznać, jak poprzednio, tworzyć prawo dla siebie deficytu, dopiero teraz więcej będzie dodane, a 16 godzin głodu między ostatnim posiłkiem dnia i przed pierwszym – po tej dacie.

Metoda ta jest dobra dla tych, którzy nigdy nie miałem problemu z nadwagą, i ma tendencję raczej do paszy na mały apetytu, a nie na wysokiej kaloryczności „rymuje”. Jaki jest haczyk? A fakt, że reszta żywności będą musiały być rozłożone równomiernie w ciągu 8 godzin „karmienie”, a jeszcze do jedzenia. Zdecydowana większość głodnych okresowo przygotowuje posiłek w godzinach wieczornych i ustawia alarmy na prawo na swój czas wchłaniania

Więc można nadal zachować jasny umysł, utraty wagi szybko? Tak, jeśli masz umiejętności sterowania. Najbardziej człowiek restrykcyjne diety ma stres z powodu faktu ograniczania mocy, a nie ze względu na fizjologiczne skutki diety. Oznacza to, że nie przeszkadza „lekką głowę” i mały rozproszenia, ale konieczność dla wszystkich do ważenia i rozważenia, a nie po prostu, że najpierw wpadła mi w oko.

Konkluzja, moim osobistym zdaniem, powstaje. Jeśli sterowania dla ciebie – stresu, nie ma nic złego, aby spędzić kilka miesięcy na rozwój kontroli. I nie jest konieczne, aby odwołać się do ekstremalnych protokołów. „Na szczęście”, wszystkie powyższe stanowisko ma przeciwwskazań. I nie powinny być stosowane, jeżeli jest to nawet najmniejsze odchylenie od stanu zdrowia serca, naczyń krwionośnych, przewodu pokarmowego, układu nerwowego, wątroby i nerek.

Elena Selivanova

load...