Szybka dieta: najlepszy menu dla skutecznego szybkiego odchudzania

Nadmiar masy ciała, które tak szybko wpisane, że jest niemożliwe, aby usunąć kilka dni. Nasz organizm z trudem daje skumulowany „dobre”, a tylko stresująca sytuacja może uczynić go spalić tłuszcz w przyspieszonym tempie. To taka ekspozycja stres, szybkie diety utrata masy ciała. Ścisłe ograniczenie jedzenia powoduje, że organizm poświęcić swoje wewnętrzne zapasy tłuszczu. Przyjrzyjmy się jak wygląda dieta, szybki i co będzie najbardziej skuteczne dla utraty wagi.

load...

Zawartość:

Weight Loss Diet wyrażać: jak stabilne wyniki

Każdy utraty wagi spodziewa się, że po diecie powróci do normalności, raz na zawsze, więc zgadza się cierpieć kilka tygodni dla przyszłych inteligentnych form. Przy tak szybkim dieta nie zadziała. Zapewniają one krótkotrwałe, wynik tymczasowy, a po przejściu na normalnej diecie „rozmrożone” kg wracają na swoje miejsca. Jedynym sposobem na powstrzymanie odwrotny proces przybierania na wadze – idź po ciężkim diety racjonalne, długotrwały, który pomaga schudnąć nie jest przez ograniczenie ilości kalorii, a przez całkowitą zmianę produktów i metod gotowania. Stopniowo przyzwyczaić się do nowej diety i przestają postrzegać go jako ciężar.

Szybka dieta – to rodzaj magicznej różdżki w krytycznych sytuacjach, gdy trzeba uzyskać kształt w ciągu zaledwie tygodnia. Nie pochwalam dietetyków i lekarzy, ponieważ sztywne niskokaloryczna dieta daje wysoki ładunek stresu na organizm. Ale efekt odchudzania, przy pełnym poszanowaniu prawa do żywności jest bardzo wysoka, więc nie, nie lekarze ostrzegawcze stanie zmniejszyć przepływ chcąc schudnąć w ten sposób. Mniej więcej jeden dzień, aby zresetować kilogramów nadwagi, więc przez 5-6 dni rzeczywiście schudnąć 3-4 kg.

load...

Należy zauważyć, że największy odsetek utraty masy ciała związany jest ze spadkiem w płynie ustrojowym. Dzięki szczelnej wody zasilającej z komórek wyświetlane szybkiego tempa, więc jest to szczególnie zauważalne w pasie i twarzy odchudzanie. Biodra są zredukowane objętości powoli, ale czasem dość spektakularne gatunki i obniżona talia.

Jeśli trzeba rzucić parę centymetrów w biodrach, zaleca się połączyć szybką dietę chodzić do siłowni i codziennie biega.

Opinia dietetyka o dietach

Ekspresowych.

Warianty wyrazić diety dla każdego smaku

Zawsze jest łatwiej utrzymać głodówkę, jeśli minimalny zestaw produktów są te, które są szczególnie popularne. Dlatego przy wyborze diety opcje dawać pierwszeństwo nie tylko najbardziej skuteczne, ponieważ większość własnych preferencji smakowych. Po tym wszystkim, na przykład, zmniejszenie masy ciała za pomocą stojaka zupa cebulowa, nie każda kobieta, ponieważ są one zbyt szczegółowe smak produktu. Ponadto, każda osoba ma swój własny tryb i szybkość utraty wagi, a gwarantujemy Ci taki sam efekt, jak spada ciężar, który dostał swoją dziewczynę, nie może żadnej diety.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Trzydniowa dieta dżokej dla miłośników mięsa

Nawet najszybsze dieta nie może trwać krócej niż trzy dni. Jest to minimum, podczas którego ciało jest przebudowywany na własnych tłuszczów wewnętrzny zasilacz i daje co najmniej kilka widocznych rezultatów.

DJ diety przeznaczony jest na trzy dni. Jej fani – mięsożernych, które łatwiej jest zrezygnować z owoców lub warzyw na rzecz kawałek kurczaka.

Istotą władzy jest to, że pierwsze dwie z dnia człowiek spożywa pieczone mięso bez soli (pierwszy dzień – drób bez skóry, a drugi – cielęcina lub wołowina). Przygotowane danie jest podzielona na trzy etapy, a maksymalna masa mięsa dziennie – do 400 gramów.

Trzeci dzień – całkowite odrzucenie jedzenia, by tak rzec, na czczo dni. W celu utrzymania równowagi wody można pić naturalną herbatę lub kawę mieloną (bez cukru).

Jeżeli dzień bez jedzenia organizm nie może utrzymać się, a poczujesz się słaby, masz możliwość zjeść obiad w około 100 gramów. Chude mięso.

Usuwanie toksyn z szybkiego diety na zbożach

Ci, którzy są całkowicie obojętne dla mięsa, można wziąć wegetariańskie opcji hard power. Na podstawie ziaren stworzyła szybkie i skuteczne diety „rozładunek”. Przez trzy dni osoba może nie tylko stracić kilka kilogramów, ale także oczyszcza organizm z toksyn. Zboża mają zdolność do wchłaniania odpadów nagromadzonych w jelitach i wyciągnąć je. Warunkiem tej diety jest duże zużycie czystej przegotowanej wody (2 litry dziennie) oraz całkowitego wyeliminowania soli.

Dieta:

 • 1 dnia: szklanka płatków owsianych. Nie gotować i zalać wrzątkiem i odczekać, aż opuchlizna jest kompletna. Rozłóż 3-4 odbiór.
 • Dzień 2 szklanki ryżu. Figura wieczorem przemywa się i pozostawia do spęcznienia w wodzie. W godzinach porannych gotować na minimalnym ogniu. Rozłóż 5 porcji.
 • Dzień 3: szklanka kaszy gryczanej. W gryki wieczorem sortowane, myte i nalał wody. Rano i gotowano przez 5 dawkach podzielonych.

Kefir-roślinne dieta – siedmiodniowy maraton

Przez 7 dni obliczana kefir-jarzynowa diety. W jego menu, szeroka gama produktów, więc uczucie głodu jest odczuwalny tylko 1-2 dni, gdy zszywanie działa jogurt.

Tygodniowe menu z jedzeniem

1-2 dni: litr jogurtu + 2 kromki chleba (lub Khlebtsov). Rozłożone na 3 przyjęć.

3-4 dni.

 • Śniadanie: naturalna kawa z mlekiem + kawałek chleba;
 • Obiad: zupa + 100g. Chude mięso + kawa;
 • Kolacja: szklanka kefiru.

5 dni.

 • Śniadanie: naturalna kawa z mlekiem + kawałek chleba;
 • Obiad: 2 jajka na twardo + 100 gr. Gotowany kurczak + 50g. + Kubek sera jogurt;
 • Wieczerza: ekspres do kawy / herbaty.

Dzień 6.

 • Śniadanie: naturalna kawa z mlekiem + kawałek chleba;
 • Obiad: zupa jarzynowa + szklanka kefiru;
 • Kolacja: herbata.

Dzień 7.

 • Śniadanie: herbata z miodem + kawałek chleba;
 • Obiad: surowe warzywa i owoce w dowolnej objętości + kawie;
 • Kolacja: szklanka kefiru.

Pomarańczowo-dieta jajko na 3-7 dni

Być może najbardziej smaczne jest uważany dieta dla pomarańczy, ponieważ bardzo niewielu ludzi nie lubi cytrusy. Jednak w czasie tygodnia mieć dużą ilość pomarańczy, to te, które są podatne na alergie, lepiej jest nie stosować siłę tak, aby nie wywoływać ataki.

Posiłki każdy dzień taki sam: 5 + 5 pomarańcze gotowane białek. Jedz je przez 10 przyjęć, każdej godziny, na przemian pomarańczowo i jajko. Na tej diecie można zatrzymać się z trzech dni do tygodnia. Pozwolono, aby pić wodę w dowolnej ilości, zielona herbata.

Jak widać, zakres krótkoterminowej dieta bogata, więc wybrać odpowiedni dla siebie czas najkorzystniejszą zarówno w produktach iw.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...