Sztuka przyciągnąć miłość

Zawartość:

Od czasów starożytnych, wszystkie kobiety starały się zrozumieć harmonię miłości, ale nie każdy jest w stanie osiągnąć wzajemność. Feng Shui pomaga zrozumieć sztukę tego samego harmonii.

load...

Doktryna ta mówi, że w naszym domu znajduje się specjalna strefa miłości. Jednak w ostatnich latach, takie obszary są zawsze zmienia miejsca, więc istnieje kilka prostych wskazówek, które pomogą Ci wykorzystać feng shui dla dobra . Wystarczy pamiętać, że konieczne jest, aby być gotowy na poważny związek, nie jest łatwym sprawie, inaczej wszystko twoja praca może zostać zmarnowany na marne.


Powrót do spisu treści

Jak umieścić meble w domu

Aby przyciągnąć miłość, trzeba najpierw usunąć z domu wszystkie rzeczy, które przypominają nam o wcześniejszych relacji. Są to nowa miłość z pewnością będzie przeszkodą. Spalić wszystkie listy, które zostały otrzymane z ostatnich fanów, usunąć wszystkie obrazy i dekoracje. Nowa miłość powinna zacząć z czystym kontem.

Jeśli śpisz w małym łóżkiem pojedynczym, jesteś zaprogramować sobie samotności, co do męskiej energii nie jest dokładnie pasuje. Sprzedam duże łóżko. I pamiętaj, aby umieścić głowę o ścianę, aby przejść łóżko było po obu stronach. Więc przyciągnąć do siebie energię Qi i dlatego kocham, aby przyciągać znacznie szybciej.

load...

Jednak wielu nauczycieli powiedzieć, że włosy-Hive jest konieczne umieszczenie kilku ludzi z objawami domowych zwabić mężczyznę. Można rozłożyć na półce męskich magazynów, można nawet związać w szafie, aby się rozłączyć. Należy również zorganizować dla domu sparowany pamiątek. Na przykład, dwa porcelanowe lub dwa gołębie futrzany zabawka kociąt.

W skrócie, wszystkie elementy w domu muszę powiedzieć, że są całkowicie otwarte na miłość, a potem to będzie wyciągnął, a męski energia będzie na odległość czuć się kobietą.


Powrót do spisu treści

Jak korzystać z Feng Shui w małżeństwie

Czasem też konieczne jest, aby przyciągnąć miłość w małżeństwie, czy raczej nawet nie przyciągać i wymieszać ponownie. Może to również pomóc w tej dziedzinie. Musimy znaleźć kierunku południowym i umieścić tam jakiś przedmiot z elementu ziemi, takie jak duży kwiat w doniczce. W tym przypadku, związek będzie bardziej silny i stabilny. Ale jeśli związek jest, wręcz przeciwnie, konieczne jest, aby uścisnąć go szukać przedmiotów innych elementów. Na przykład, można umieścić kilka jasne pomarańczowe światło.

Nie zapomnij o smakach. Jeśli brakuje pasji, można położyć kwiaty piwonii. Będą zachęcać pasja ostygnie, a ich zapach wypełni swoją duszę z miłością na nowo.

Małżonkowie łóżko znowu muszą być dzielone, a materac powinien być ciągły, a nie oddzielne, lub małżonek każdy będzie żyć ich życiem. W każdym razie w małżeńskiej sypialni nie powinno być żadnych obcych sofy, sypialnia, ponieważ para – to jest ich własny tajny świat, który nie powinien być uzależniony pokusa kogoś innego.

W sztuce przyciąga miłość jeszcze wiele tajemnic i sekretów, które muszą stopniowo nauczyć i zastosować w praktyce, ponieważ, aby dowiedzieć się czegoś nowego, nigdy nie jest za późno, a nagroda będzie wokół największego sensu uczenia się, które znajdują się na tej planecie – miłością i oddaniem!

load...