Sztuka bankiet, lub gdy jest to wizyta nie być boleśnie pełne

Zawartość

Krewni, przyjaciele i współpracownicy wspierać bohaterów opowieści o utracie wagi tylko w kolorowych czasopismach. W rzeczywistości, dobra mama łapie piekarnika Charlotte na oczach, które zostały wyprowadzone z kilogramami zapas ogórków. Na obiady rodzinne, też, nie oczekuj litości – Ciotka próbują dołączyć Ci Olivier, a kaczka, nie próbować Fat Duck, nad którymi gospodyni lub jej piec pracował kilka godzin do kilku …

load...

Szczerze, goście wędrówki były i pozostają główną przeszkodą w sensie ZOZha nawet wiele lat po utracie wagi. pamiętam kiedy zacząłem stroynet każde takie zdarzenie zakończyło się mini-wykład o tym, dlaczego majonez jest szkodliwe, z placka lepiej i ogólnie jeść 3-4 posiłków zmiana nie comme il faut jest. Przez wiele lat „cierpienie gość” pomógł mi opracować strategię walki, które będą dzielić się z tobą i.

[Powrót do spisu treści]

Wojna partyzancka Trench lub gry

Gdy : zbiegowisko z czyjegoś osobistego powodu – nie twoje urodziny, chrzciny, wesela, podziałka dzień itd

czego jak prawdziwy Stirlitz powiedzieć wszystko oprócz diety. Najtrudniej – aby przekonać się, że dobre krewni i drodzy przyjaciele nie muszą zmieniać swoje nawyki żywieniowe, jeśli zdecydujesz się schudnąć. Zbieranie tłuszczu sałatki i ciasta w lodówce nie ma pośpiechu, zwłaszcza po swoich głośnych wypowiedzi o tym, jak trudno jest utrzymać plan odchudzania.

load...

Przeciwnie, będzie trudne do paszy, szczególnie jeśli gospodyni jest zainteresowany gotowania. Na koniec można jeszcze poddać, bo słuchania skomlenie: „Cóż, próbowałem, a ty ze swojej diety to bezużyteczne …” na dłużej niż 15 minut nie jest w stanie nawet prawdziwe Aryan kino radzieckie.

Rozmawialiśmy o pogodzie, urodziny chłopca i jego dokonań? Usiąść przy stole, wziąć płytkę i szybko zastosować zestawienie wszystkich surówka i kawałek mięsa. Jeśli ma być złożenie kilka dań na „przekąskę” – tylko krojenie warzyw lub owoców. Następnie jem mięsa lub ryby, i iść tańczyć, rozmawiać i opowiadać kawały i bawić się z rodziną. Ale od „herbata” odmawia pod pretekstem: „Och, to było tak pyszne, że nawet zbyt wiele!”

To ty i burzliwą działalność gospodarczą pomóc. Pod pozorem pomagania zabrać ze sobą żadnego surówka i pieczone ryby, lub przynajmniej kupić owoce i wino wytrawne na stole. Pomoc gospodyni hasła cokolwiek wyciąć lub mycia naczyń, w ogóle, nie unikać jedzenia i towarzyskich, a nie siedzieć w kącie gburowatego z jego diety. Jestem pewien, że nikt nie zauważy, a nie będziesz się przejadać.

[Powrót do spisu treści]

Atak i mój dzień – moje zasady

Gdy : swoje urodziny, ślub, dyplom, poprawić lub coś innego

czego zabawa, co jeszcze! Ale własnymi zasadami. Advance mama ostrzegawczy tort „Napoleon”, w dniu narodzin nie jest zaproszony, a partia będzie … hawajski, tajski lub japoński. Pre-idź na specjalistycznych stronach kulinarnych i dietetycznych i znaleźć tam kilka odpowiednich receptur. Jeśli rodzina i przyjaciele są gotowi pomóc w każdej listy wielokrotnie produktów i jasnego planu działania.

Wykonujemy surową twarz i powiedzieć, że ciasta w japońskiej partii nie jest dozwolone. Szczególna uwaga – od wystroju. Załóżmy, że duża część budżetu zostanie przeznaczona na projekt i kostiumów. Można zaprosić profesjonalnego fotografa, jeśli żaden nie istnieje wśród przyjaciół. Najważniejsze – ponownie przenieść punkt ciężkości z tabeli dla rozrywki. Wymyślić scenariusz, a nawet uczynić go specjalistą, wierz mi, jedno takie święto daje o wiele więcej niż tylko kolejny „czerwony”.

Chciałbym mówić o tej części programu jako „przekładki” w pracy. Tak, zdecydowaliśmy się przeciągnąć na ciasto, kanapki, ser, cięcie, szampan i martini. A teraz, uwaga (szeptem): „Ja pracuję w klubie fitness”! Co można powiedzieć o biednych pracowników biurowych. Odkręca wykorzystaniem własnych talentów kulinarnych. Zamiast banalnego ciasto ciasto upiec ciasto. Nikt nie musiał wiedzieć, że jest stevia, mąkę i otręby naturalny organiczny suszone owoce zamiast kandyzowane owoce w syropie. Waga recepty, w tym diety, zdrowych odmian potraw. Sprzedam sery o niskiej zawartości tłuszczu, jak to możliwe, warto rustykalny chleb folią zamiast wędzonego mięsa. A jeszcze lepiej – nie leń się gotować jedno danie mięsne i jedno egzotyczne sałatki ze świeżych warzyw. Zrób to, nawet jeśli jesteś wegetarianinem. Nawiasem mówiąc, święto – nie jest to najlepsze miejsce, aby porozmawiać na temat wegetarianizmu i etyki. Chcesz dokonać promocji stylu życia – ugotować coś pysznego bez mięsa i składników zwierzęcych jako dodatek do dania głównego.

[Powrót do spisu treści]

Alco-towarzyskich lub chodzić, żołnierze

Gdy : wieczór panieński z winem i dyskusji ludzi, przechodząc do

Bar

. czego To, nawiasem mówiąc, jest większym problemem niż mama z domowej kuchni. Przygotuj się, że rezygnując z alkoholu, będzie stopniowo przekwalifikowania lub ich przyjaciół, albo zmienić swój krąg przyjaciół. Jednakże, jeśli trzeźwości – Nie twój wybór, wystarczy trzymać się właściwej taktyki picia. Panieńskie są niebezpieczne, ponieważ każda firma Samica ma swój własny zestaw dań. Mamy, na przykład, był martini, oliwki, czereśnie, pizza, i nic więcej. I zamknęły się wina esteta. Pierwsza butelka czerwonego wina i przyniósł pod przykrywką „Spróbuj, że w swojej pracy przedstawił”, a drugi to podoba. Wtedy zacząłem jeść tylko pizza na cienkim cieście, a nieco później – tylko wiśnie i stopniowo przyzwyczaił się do moich dziewcząt, że picie zielonej herbaty i jeść owoce. Głównym tajne – nie używaj słowa „Jestem na diecie.” Lepszy mały szum jak „Och, teraz w pracy była DR, zjadłem za dużo.” A w ogóle, spotkanie z przyjaciółmi, to lepiej, aby nie siedzieć w domu, a następnie pojawia się ryzyko stania w najlepszych światowych teoretyków w dziedzinie relacji z płcią przeciwną obowiązkowych dodatkowych kg kompletne. Usiedliśmy trochę – i do przodu, do zabawy w mieście.

Wnioski? Zatrzymaj się i przygotować się cierpieć, że każdy będzie musiał karmić i inaczej skusić na niepowodzenie, a wszystko można dostać.

load...