Sztuczny poród w ostateczności

Sztuczny poród … Niestety, czasami życie jest takie, że niemożliwe jest, aby przekazać ciąży bezpiecznie. Najczęściej ciąża jest zakończony aborcji we wczesnym okresie ciąży – do dwunastu lat. Czasami jednak okoliczności są takie, że istnieje potrzeba, aby zakończyć ciążę w późniejszym terminie.

load...

Jest ona podobna do przerwania ciąży i porodu nazywane są sztuczne. Spędzić je tylko w ściśle ograniczonych wskazań społecznych i medycznych, ale nie na wniosek kobiety, jak to ma miejsce w przypadku zwykłego aborcji. Bardzo wiele kobiet interesuje: co czas, aby sztuczny poród? Z reguły są one prowadzone przez okres od 15 do 22 – 23 tygodni ciąży.

Odmiana sztucznego urodzenia

Jedną z odmian aborcji jest tak zwana solanka aborcja. W sprawiedliwości należy zauważyć, że w ostatnim czasie, na przykład aborcja jest stosowana coraz rzadziej, ponieważ bardzo wysokie ryzyko wystąpienia różnych powikłań w organizmie matki.

Przygotowana solanka aborcja następujący: płyn owodniowy – około 200 ml przez nakłucie owodniowego pęcherza, lekarz opada .. A wolnych objętość wypełnione specjalnym solanką – chlorek sodu. Dziecko jest otoczony solanki i zaczyna umierać. Śmierć dziecka w tego typu aborcji jest bardzo bolesne i długotrwałe. Dziecko powoli, w ciągu kilku godzin, zabity. śmierci płodu występuje w kilku etapach – najpierw pod wpływem chlorku sodu z utworzeniem mocnego oparzenie chemiczną, a następnie -gidratatsiya, a dopiero potem – krwawienia w mózgu, które ściśle mówiąc, staje się przyczyną śmierci dziecka.

Po jakimś czasie, kobieta zaczyna się bóle porodowe, które obniżają macicę i płód jest wypychany. W medycynie, jak owoc zwany „cukierek” – ze względu na jasny – czerwony kolor skóry, spowodowane przez fakt, że pod wpływem soli fizjologicznej skóry cienki i staje się widoczny naczynia krwionośne.

load...

Każdy lekarz – ginekolog jest po prostu obowiązek ostrzec kobietę, która chce, aby sól sztuczny poród, że dziecko będzie doświadczenie, które jest już w pełni rozwinięty układ nerwowy i wszystkich receptorów bólowych. Ponadto sól aborcji, jest jedna bardzo istotna wada – czasami dzieci nie przetrwać i pozostają wyłączone.

Znacznie częściej sztucznych wrodzonych lekarzy używać taką substancję jak prostaglandyny. Substancja ta jest żeński hormon, który prowadzi do zmiękczenia szyjki macicy oraz pojawienia się skurczów pracy. Mówiąc najprościej, zaczynają porodu przedwczesnego. Może on być również używany z kroplowego dożylnego preparatu, takie jak oksytocyna. Oksytocyna jest również hormonem, który stymuluje skurcz mięśni gładkich macicy i początkiem procesu generatywnej.

Niski punkt cięcie wykonuje się w niektórych przypadkach, w których usuwa się płód. Ze względu na fakt, że płuca dziecka nie są jeszcze starsze, raz poza macicą, on po prostu umiera z niedotlenienia.

Wskazania do sztucznej urodzenia

Kolejną kwestią troski wielu kobiet – gdzie można zrobić sztuczny poród? Aby to zrobić, kobieta powinna skonsultować się z lekarzem – ginekologiem w klinice położniczej w jego rezydencji.

Jak wspomniano powyżej, sztuczny poród odbędzie się tylko w obecności poważnych wskazań medycznych lub społecznych. Obecność wskazań medycznych, co do zasady, ustanowić specjalną komisję, która jest tworzona przez tę instytucję, która będzie prowadziła sztuczny poród. Kobieta starannie wstępnie inspekcja wyznaczyć liczbę kontroli, a jeśli to konieczne – a specjaliści Consulting. I tylko w przypadku, jeśli nie ma możliwości kontynuowania ciąży.

Istnieje ścisły lista chorób, które są wskazania do sztucznej urodzenia:

  • Choroby zakaźne

Sztuczny poród może być przeprowadzane w przypadku, gdy kobieta jest w ciąży zakażone chorobami zakaźnymi, takimi jak różyczka, co może prowadzić do poważnych chorób narządów wewnętrznych płodu, często nie jest kompatybilny z życia, gruźlicy i syfilisu. Nawiasem mówiąc, w ostatnich dwóch przypadkach dowody są bardzo warunkowe.

  • Zidentyfikowali wady rozwojowe dzieci do pogodzenia z życiem

Niestety, natura czasami pozwala straszny błąd, w wyniku rozwoju przyszłości, istnieją pewne okruchy – patologia. W tym artykule nie będziemy się dowiedzieć, dlaczego, po prostu zaakceptować to jako nieuchronnego faktu. Choroby te mogą być bardzo zróżnicowane – od łatwych do bardzo trudne, pozbawiając dziecku szansę na życie. Ale nawet w tym przypadku, ostatnie słowo zawsze pozostaje z matką – tylko kobieta powinna decydować ona jest gotowa przejść wszystkie testy do końca.

  • Ciężkie choroby ogólnoustrojowe matki

W takim przypadku, jeśli kobieta ma żadnej – żadnej choroby układowej, na przykład kompleks choroby serca, choroby układu nerwowego, ciężkiej choroby wątroby i nerek, układu krążenia i naczyń krwionośnych, ciąża może stanowić realne zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale także dla przyszłego życia mama. Dlatego też, w najbardziej skrajnych przypadkach, kiedy żadne inne środki nie są istotne, lekarze są zmuszeni do uciekania się do ekstremalnych środków – powodują sztuczny poród. Ale, rzecz jasna, w tym przypadku, to ostatnie słowo będzie miało zasadnicze znaczenie dla matki.

Oprócz wskazania medycznego dla sztucznej urodzenia posiada szereg społecznego. Należą do nich:

  • Decyzja sądu o pozbawienie praw rodzicielskich lub ich ograniczenia w stosunku do innych dzieci.
  • Ciąża była wynikiem gwałtu kobiet – oczywiście, z zastrzeżeniem jej woli.
  • Być kobietą w areszcie lub innych miejscach odosobnienia.
  • Śmierć męża w czasie ciąży.
  • Pierwsze mąż pierwszej lub drugiej grupy inwalidztwa w czasie ciąży.

Ale użycie sztucznej narodzin jako środki kończące niechcianej ciąży jest mało prawdopodobne – żaden lekarz nie zgodzi się na takie. Ale nawet jeśli uda się znaleźć i niesprawiedliwe specjalista, który zgodził się przeprowadzić sztuczne narodziny, dziesięć razy pomyśleć – czy jesteś gotów zabić żywą osobę? Po tym wszystkim, w przeciwieństwie do aborcji, w wyniku sztucznego urodzenia rodzą się w pełni ukształtowany dzieci, z których wiele może nawet płakać. I po prostu umiera z niedotlenienia. Wierz mi, niewiele kobiet jest w stanie znieść to spokojnie.

load...