Sztuczne kożuchy – lepsze naturalne?

Kiedy szybko zbliża się zima, termometr za oknem jest mróz i zimny wiatr, jak woźny, zamiatanie dookoła. Chcę mieć pewność, że przed wjazdem na torowisko nie zamieni się w bałwana. Jeśli chodzi o Odzież wierzchnia, zanim każda kobieta stawia wybór pomiędzy płaszczem dół, płaszcz lub kożuch. Po czwarte, nie jest podana, a jeśli podano, to podobieństwo jednego z trzech.

load...

Dzisiaj, sztuczne płaszcze są coraz bardziej popularne ze względu na wysiłki „zielonych” – ekologów. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy są przyzwyczajeni do wygodnego i niedrogiego odzieży.

Jaki styl wybrać?

  • Zwracamy uwagę na fakt, że Kożuchy musi być wolny. Pamiętaj – to odzież wierzchnia i należy ciepły, ale nie szybki.
  • Rękawy powinny być wystarczająco szerokie.
  • Lepiej jest unikać wąskich gardeł „zbiór zawsze” opcje, bo po prostu na sobie urząd kożuch luźny sweter, ciepły sweter lub kurtkę.
  • Wolę modelom pełnej długości, są bardziej funkcjonalne i znacznie cieplej skróceniu.
  • Że w przyszłości nie vymoknut, radzimy kupić Kożuchy, którego powierzchnia jest traktowane ze szczególnym związkiem o właściwościach hydrofobowych.
  • Modne kolory tego sezonu – czarny, brązowy, biały, wiśniowy, pomarańczowy, szary. Ale trzeba pamiętać, że moda nie zawsze jest po twojej stronie, więc trzeba wybrać kolor szczególny Dane fizyczne – odcienie skóry i kolory włosów.

Obecnie producenci oferują różne owczej wykonane z tworzyw sztucznych. Nowoczesne techniki wytwarzania sztucznych futer pozwalają na tworzenie takich materiałów, które mają wszystkie cechy i wygląd nie są gorsze od produktów wykonanych z naturalnych futer. Często sztuczny kożuch żeński nawet przewyższać naturalne.

Każdy z nas zawsze chcą wyglądać atrakcyjnie. Oczywiście, luksusowe futra, tak, że „zapach” kobiecości i urody, nie pozostawia nikogo obojętnym. Ale pamiętajmy o wytrącenie w postaci deszczu, deszczu ze śniegiem i podobnych kaprysów natury. A jeśli jesteś w tych futrach będą chodzić po ulicach, szybko, delikatnie mówiąc, wyglądają być nieprzyjemne i niechlujny. Ale sztuczny kożuch nie boi się ani deszcz, ani deszcz ze śniegiem, ani chłodu. A cena jest zawsze bardziej atrakcyjne. Dlatego należy pamiętać: „ovchinka” warta świeczki!

load...

Podczas noszenia żadnej rzeczy wymaga opieki. Przestrzegając kilku prostych zasad, można zapisać swoje ulubione rzeczy, tak długo, jak to możliwe w ich oryginalnej postaci. Tak więc:

  • Dublenku konieczne od czasu do czasu w celu wymycia zanieczyszczeń na brzeg, na przykład, z suszonych błota lub roztworów soli, które obficie podlewane dróg zimowych.
  • Staraj się nie umieścić swoje ręce w kieszeniach i nie nosić torbę na ramieniu.
  • Nie przechowywać kożuch obok baterii lub innych źródeł ciepła.
  • Ponadto zaleca się używanie różnych aerozolu materiałów syntetycznych.

Wykonując te proste wskazówki kożuch będzie służyć Ci więcej niż jeden sezon, doskonale zachowując swój wygląd.

load...