Sztuczne choinki. Trzy zasady udanego wyboru

Twoja decyzja, aby kupić sztuczną choinkę jest bardzo godne pochwały. Bez względu na to, która doprowadziła do jego przyjęcia – względy praktyczne lub humanitarnych. Ważne jest, że sztuczne choinki w naszych domach – jest to wkład w ochronę lasów (o tym, jak to brzmi!). I, biorąc pod uwagę wygląd nowoczesnych syntetycznych choinek, prawdopodobnie nie stracić niczego rezygnując z kupowania żywego drzewa. Wręcz przeciwnie, takie nabycie będzie zwalnia Cię to z dodatkowymi kosztami rocznych co najmniej 10-15 lat. Najważniejsze nie mylić z wyborem tego tradycyjnego symbolu Nowego Roku.

load...

Transakcja ta nie powinna być spontaniczna, oparta wyłącznie na emocjach. Poprzez wybór sztucznych drzew powinny być traktowane dokładnie, biorąc pod uwagę, że będzie służyć przez wiele lat. W rzeczywistości, kryteria wyboru drzewo nie jest tak wiele (ale nie wystarczy). Prowadzony przez wszystkich trzech zasad selekcji, będzie można kupić nie tylko piękne i wysokiej jakości choinkę, ale także taki, który jest najbardziej odpowiedni dla danego kraju.

Zasada jeden, trójwymiarowy-przestrzenne

Wybierając drzewa, nie ulec pokusie przez najwyższe i szerokich próbek. Pamiętaj, że kupujesz dom dla choinki, choinki i to, co parkiecie nie wygląda bardzo duży, w rzeczywistości może trwać prawie połowę salonie. Dlatego, aby myśleć z wyprzedzeniem o tym, gdzie można zainstalować choinki. Standardowe mieszkania najlepiej nadają sztucznych choinek w wysokości od półtora do dwóch metrów.

Jeśli sufit w domu są wysokie, jest możliwe, aby kupić choinkę i wyższy. Wystarczy zacząć, zmierz odległość od podłogi do sufitu w miejscu, gdzie drzewa staną, jak również obszar tego miejsca. Oblicz odległość między Drzwi, meble i ściany, aby określić, jak szeroki powinien być nowe drzewo.

Fakt, że niektóre sztuczne choinki są standardowy rozmiar, inne – bardziej wąskie, a inne – bardziej nogi. W związku z tym wielkość drzewa bez znaczenia dla jej harmonijnego miejscu w domu.

load...

Druga zasada, jakościowy i konstruktywny

Drzewo jakość i jej struktura – drugi ważny warunek wyboru. Jakość sztuczne choinki Pamiętaj, aby mieć odpowiedni certyfikat. Ponadto, informacja o obecności lub braku szkodliwych zanieczyszczeń może być na opakowaniu.

Ale nawet jeśli wszystkie warunki formalne atrybuty jakości są obecne, należy dokładnie zbadać i ocenić drzewo. Miękkie igły na nim nie może wykręcić i prostować i sztywne – nie kruszą się. Innym ważnym czynnikiem jest drzewo i ogień Boże Narodzenie. Dobry sztuczne drzewo jest wykonany z dodatkiem środków zmniejszających (czynniki, które uniemożliwiają spalanie). Jakie powinny być wymienione na opakowaniu.

Sztuczne choinki z impregnowanego papieru wyglądają naturalnie, ale są one krótkotrwałe. Choinki wykonane z PVC, również wyglądać wiarygodnie i są one także wystarczająco bezpieczne. Formowane z tworzyw sztucznych choinek są najbezpieczniejsze, ale również najdroższe.

Inny drzewo syntetyczny i budownictwo. Najczęściej są one wykonane lub zespoły składane. Drzewa prefabrykowane zebrane za pomocą haków lub stawów. Drzewo składane mają strukturę podobną do parasola. Dlatego też, wybierając drzewo, pod uwagę strukturę, która określa nie tylko wygodę jego zespołu, ale sposób przechowywania. Najwygodniejszym sposobem przechowywania drzewa w opakowaniu lub w specjalnej torbie do przechowywania.

Trzecia zasada, wizualny estetyczny

Zazwyczaj jest to osobiste preferencje. A najważniejsze w tym – wybrać taką, która faktycznie lubi.

Dekoracyjne sztuczne choinki może być dowolny wakacje (ale dla drzew nierealne) kolory – biały, różowy, złoty, srebrny … Jeśli lubisz tego rodzaju rozwiązań awangardowych, nie krępuj się kupić nietypowe choinki. Ale jeśli trzymać się tradycyjnych poglądów, wybór może być znacznie trudniejsze.

Sztuczne jodły – żeby nie powiedzieć nieprawdopodobne. Symulować one prawdziwy świerk, sosna, jodła i inne iglaki. Dlatego kolor igieł sosnowych i mogą być od jasnozielonego do prawie czarnego. Kształt, gęstość i długość igły również zmienia się znacznie. Inny może być gałęzie puszyste i projektowe.

Tak, kupić sztuczną choinkę – to nie problem, problem – do wyboru. Należy przestrzegać wszystkich zasad udanego wyboru i pęd do kupowania i udekorować choinkę. A jak mogłoby być inaczej? Nowy Rok na wyciągnięcie ręki!

load...