Szopka na temat sposobów poprawy efektywności zużycia kalorii

Zawartość

Zawsze pytam: „Ale dokładnie ile kalorii spalę podczas uruchamiania / szarpnięcie / pompek?”. Szczerze? Tak, nie wiem! A nawet Fitbit wie bardzo niepokojąca. Tabelarycznych wartości stosowane do obliczania ilości energii wydatkowanej – to taki „koń sferyczna w próżni”, wydajność jest absolutnie zdrowe osoby z zupełnie „przepompować” układu hormonalnego. No, to są one w tabeli. A nasze własne obliczenia za pomocą formuł opartych na poziomie wysokość / waga / aktywności nie bierze pod uwagę, ile kalorii organizm wydatkuje pod obciążeniem i jak odpowiedzieć na to bardzo hormonalnej obciążenia systemu. W związku z tym wszystkie metody tego postu, oczywiście, zwiększy konsumpcję, lecz konkretne numery można powiedzieć poza tym, że w laboratorium baranów. Jednak większość ludzi będzie dość banalne w wyniku utraty wagi.

load...

[Powrót do spisu treści]

Trening siłowy

Grubego

Przyjrzyjmy się, jak wydać więcej, jeśli podniesie poważny ciężar. Procedury, w rzeczywistości pochodzi z klasycznej kulturystyce i przedstawiane z pewnymi zmianami.

nadzbiorami

Wiemy, wiemy, dwa ćwiczenia na mięśnie antagonistów, wykonywanych przez pojedynczej sekwencji bez reszty. A teraz eksperci dokładnie zapoznać się z lodu i wykonać naprawdę nie ma odpoczynku. Tak, czasami trzeba wyrzucić sztangi na stojaku i pęd do, na przykład, kabel rysowane ze wszystkimi pośpiechu. To wygląda dość dziwnie. I trochę mniej dziwne jeśli trenować razem ze swoją dziewczyną i jest zaangażowany w fitness i amunicji na raz. W rzeczywistości sposób ten jest skuteczny, ale w zakresie wieczorem obrotowym trenazherka możliwej do uzyskania tylko w ograniczonym zakresie urządzenia. Cóż, tym szybciej odzwyczaić cięgna do brzucha i zacznie robić nad poprzeczką.

load...

Giant ustawia

Chciałem tylko napisać „imię Dmitry Smirnov.” W rzeczywistości, to droga człowieka nie wymyślił olbrzyma, ale aktywnie używać ich w praktyce treningowej. Osobiście moje biedne ciało wciąż pamięta jeden z programów strata „Smirnowa” wagi, gdzie nie mieli resztę przedniej squat squat, szeroki uchwyt dokręceniu zashagivat na ławce z hantle, a prasa wojskowa ostateczna zbiorów. To wtedy 4 (dla maniaków – 6) ćwiczenia łączyć w jednym zestawie i bez reszty, tak. Od tego, a prawda jest taka, utraty wagi wszystkich żywych istot. Chciałem tylko ostrzec dziewczyny ostrych łusek zniżkami. Gigantyczny zestaw, normalny set – trzeba wykonać ćwiczenia z ciężarkami, co sprawia, 3/2 ostatniego powtórzenia trudne. I mówimy „dziękuję” za to, co powyżej, nie jest napisane „, aby zakończyć niewydolność mięśni.”

Odstępy nazwie D. Michaelsa

Wszystko prawdopodobnie zaangażowane dla „zniszczyć.” Kto nie robi, powiedz – jedno ćwiczenie na „górze i na dole” ciała w tym samym czasie (no, przysiad z hantlami zhimom spadł ze zgięciem biceps i TP), jedno ćwiczenie na klatkę piersiową i plecy (głównie upy, a nie prasy Twojego gantelek 2 kg), jednego ćwiczenia do prasy, podczas którego mówimy „wesoła”, a 30-90 sekund wściekła cardio. Nie mieszać, powtórz każdym przedziale 2 razy.

Jeśli znajdziesz się na siłownię i dodać wagi, uzyskać prawie najbardziej bolesne doświadczenie szkoleniowe w swoim życiu. I chyba najbardziej efektywny pod względem utraty wagi. Tak, w ramach projektu „cardio” rozumiemy liny, skoki żaby Burpoe i inne intensywne, zamiast chodzenia wysoki kolano i inne fizykoterapii.

„Kocham ciężarów, Plyometrics, ja też kocham”

Jestem pewien, że spodoba ci się to po tym, że metod staną się jeszcze większe. W rzeczywistości, 40 minut nie zostanie wymienione przez 2 godziny normalnego treningu kołowym. I nie ma być dowcipne napisał. Jest to stowarzyszenie zestawu, w którym klasyczne „kachkovym i lifterskim” ćwiczenia przylega coś podnośnik.

Na przykład coś takiego:

Przysiady (zwykle z tyłu), 12 powtórzeń + szarpnięcia na piersi z kolan, o masie co najmniej połowę własnych (więcej po prostu nie chce cię straszyć) oraz … na chwilę. Oznacza to, że jeśli przysiadu jak zwykle na zmęczenie, itp, a następnie oderwać – dokładnie przez 1 minutę w stoper.

Zwykle podnośnik i ruchów plyometric wybierane są na podstawie „grup mięśni pracujących”. Na przykład, wyciskaniu jest logiczne, aby nie spędzać szarpać i szarpać (choć piersi działa tu też), a plyometric pompek.

Najbardziej reaktywne metody utraty wagi, służy do przygotowania dla każdego zhestyakam takich jak alpejskie wspinaczki i inne rzeczy o wytrzymałości elektrycznej. Należy jednak być dobrze bardzo zdrowe stawy, i dobrze, bardzo dobry trening fizyczny. I nie należy go używać w cyklu dłużej niż 6 kolejnych tygodni.

Moc trening wytrzymałościowy

Och, myślałem jak rozpoznać mnogopovtorku bez korzystania, w sposób ogólny, obraźliwych epitetów „imię Lena Miro” i „devochkovy styl.” Właściwie jedna metoda, i to jest piękne.

Tabata, panie i panowie

Każdy wie, że 20 sekund pod obciążeniem, 10 sekund odpoczynku, powtórzone 8 razy – to Tabata. Niewiele osób wie, że jeden Tabata jedno ćwiczenie działa lepiej i skuteczniej niż jakikolwiek wypalenia mięśniowej i innych kachkovy ludowa arsenale 80 tych ubiegłego wieku.

Osobiście robię Tabata, kiedy przygotowuje się do uruchomienia przez dłuższy czas – jest to jedna z najlepszych opcji dla treningu siłowego, normalnie przecinających szkolenia dla wytrzymałości. Mały minusik lub znak plus – odzyskiwanie po treningu jakości odpadów trwa zwykle co najmniej 48 godzin. Dlatego mam mało wiary w istnienie dziewcząt robi Tabata codziennie przez wiele lat zdrowego życia. Jakby nie są one touting Paleo diety i inne arsenał aktywnej długowieczności.

W ogóle, to musimy zrozumieć, że sposoby zwiększenia wydatków kalorii są Novichkova mały trening. Może początkujący mogą spróbować tylko nadzbiorami i uproszczone intervalku. Wszystko inne – doświadczony. Dlatego, tym silniejszy girl – tym łatwiej jej życie. I tak, po opanowaniu „metod …” można mieć za białego człowieka, a nie jako „ptak”. I będzie Ci schudnąć. Motywacja jest nie do zatrzymania, w końcu, aby pominąć trenazherku?

load...