Szkolenie dla zbioru tłuszczu wersja żeński

Zawartość

Ciężkie zasilane guru powiedzieć, że nie istnieją żadne treningi do spalania tłuszczu. Dla niego, mamy tylko odpowiedniej diety. No, oczywiście, cięższe pług w pokoju, tym lepszy wynik. Nie zawsze. Osobiście, jestem więcej niż połowę swojego nosa tak często zaobserwować odwrotny obraz. Schudnąć szybko i dobrze Góra Builder Ćwiczenia dla popanozhek i godnej moc nie zawsze oznacza harmonię. Dlaczego jest tak, naprawdę głoszenie kłamstwa bazową i zła są tacy, którzy wierzą, że dziewczyna z baru bez opcji zamienia się w polu na nogi z pulchną tum przodzie. Nie, właściwie to nie wszystko w barze i przy organizacji szkoleń. Albo raczej – do dezorganizacji w szkoleniu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zasada trawienie

Nie, nie jest pokarmem. Obciążenie mocy. Dziewczyny są bardzo różne tolerować faktu treningu siłowego. To właśnie wczoraj wezwał regbistku prawdziwą żyć ze wszystkimi konsekwencjami przejść naciśnij Rock na poziomym pasku, a nie utrzymywać się na macie razem z tymi, którzy mają drugi zajęciem stało się w życiu sportu. Argumenty po obu stronach były różne i że klient mówi do mnie – więc ja szykuję w wojsku, więc kostki latać zawodzi.

Nagle wpadł na pomysł. Na początku karierę trenerską, zawsze zastanawiałem się, że „jestem zmęczony”. Jest postrzegana jako osoba, przykro mi, koszenie i bezczelnie. No, może nie „zmęczony” z 10-minutowej rozgrzewki z piłkami ważonej dziewczynki, która znajduje się w podejściu roboczym 95 kg z odcinków podłogowych. W rzeczywistości, jest to mechanizm samoobrony

Pamiętasz, jak ładuje powyżej pewnego poziomu, przepraszam, był nazywany „pit żołądka”? Tak doświadczeni ludzie starają się unikać tego samego poziomu i ćwiczeń, aby utrzymać aktywność fizyczną podczas odchudzania i ćwiczeń dla rozwoju cech fizycznych, w każdy możliwy sposób, aby odłączyć, a plan szkoleń nigdy nie zderzają.

load...

Więc może jeśli tylko „złe trawienie” wzrost obciążenia i ma pozostać na pewnym poziomie, ogólne tonikiem, a nie dążyć do poprawy swoich umiejętności, a głównym celem – w diecie.

[Powrót do spisu treści]

Zasada ego

W Stanach Zjednoczonych, w trakcie okresu „i-podnoszenia”. Prawo dziewczęta i chłopcy z dobrym kalifornijskiej opalenizny unikać go na wszelkie sposoby. To jest taki podnoszenia ciężarów, w której celem jest, aby wyglądać cool, jak to możliwe i nie spełnił niektórych nie jest to najczystsze technologie i zapewnić jej bezpieczeństwo. Nie mam zamiaru wyrazić swój osobisty stosunek do tego zjawiska, wszystko się domyślić.

Ale tu jest szkolenie klienta „I-lifting” jest nieprawidłowy. Ogólnie rzecz biorąc, ważne jest znalezienie równowagi między motywacją do zwiększenia wydajności energii i rozwoju, a spadki nastroju, które nieuchronnie stanie, gdy te same dane nagle odmówić rosnąć. A oni odmówić. Zwłaszcza w progresji treningowej kobiecym może być bardzo nieliniowa i nie zależy tylko od fizjologii i zgodności, ale również na:

  • Z tych wygranych Ciotka spojrzała na mnie z ukosa. Tam są łatwe i przyjemne, po raz setny macha nogą, a ja wijąc się w bólu z tymi, które Twojego pręta;
  • Nie spałem lli_1, moje życie jest porażką i jest ponad;

  • Kiedyś przyniósł dziobnął kolana lub biodra, wszystko, co nie pojętny, moja technika jest straszne, nigdy się jako „wszystkich”;
  • Ulubiony dom do zrozumienia, że ​​nadszedł czas, aby związać się na biegunach, a potem już coraz biceps kompleksy

To oczywiście przesadzam, ale stan psychiczny w chwili obecnej bardzo silny wpływ na szkolenia. Tak na „set tłuszczu” będziemy wprowadzą się do zwiększonej percepcji każdej niewłaściwej lub brudny techniki ruchu. Wiele z tego samego i naprawdę jest zakleszczony. I rzucać zatrudniony przez dziwnych powodów, takich jak: „Nie mogę tego zrobić ładnie, więc nie zrobię tego w ogóle.”

[Powrót do spisu treści]

Zasada informatyzacji

Zawsze mówiłem, że zbyt dużo wiedzy w określonych sytuacjach – złem. Wzięte razem z brakiem wiedzy na temat systemu tworzy plany szkoleniowe w duchu:

  • Obudziłem się wcześnie rano i poszedł zrobić prasę, 100 w 10 zestawów, bo ktoś tam w prasie tak instagrame trzęsie;
  • Wtedy trzeba też cardio na czczo, jeszcze zrobić;
  • I nawet dzisiaj idę na siłownię trenera (który później zastanawiałem się i klnąc pod nosem, starając się, aby klient, nawet jeśli normalne położenie wyjścia do podjęcia, ale, przepraszam, żołądek wypada po 100,500 zakrętami i oczywiście nogi „zatkania”);
  • A wieczorem również trzeba wykonywać ćwiczenia, aby schudnąć, podobnie jak sławna „tak i tak”;
  • Jutro oprócz prasy i cardio, a ja nadal będzie prowadzony po schodach. I tak, należałoby przekonać inny trener na 6-dniowy Split, ciągle iść na siłownię codziennie …

Nie trzeba dodawać, że taka redundancja jest zwykle w połączeniu ze wspaniałym dieta „z publicznego o przydatności”, a nawet z wszelkimi pigułki, a nawet z opakowania, po czym, przepraszam spodnie garnitur nie może być normalne, ponieważ wszystkie skóry pęcherzami. Ogólnie rzecz biorąc, znudzony jak „ćwiczeń zdrowotnych” bardzo szybko, zaczyna zastępować je przez stary nawyk przejadania się i sprawia, że ​​trochę bardziej udane niż reszta.

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej trzymać się jednego programu, a wszystkie wskazówki, które nie pasują do niego – wyślij, przepraszam, las. Jeśli chcesz po prostu spróbować horror jako nową technikę – nie trzymaj się. Powiedz, kto trenuje cię i niech wszystkie te „odkurzacze”, „przestrzeń” i „Intensives” staną się integralną częścią normalnego planu treningowego. Tak naprawdę wszystko będzie lepiej, nie tylko do ciebie i trenera.

W ogóle, to jest czas, aby wrócić do podstaw. Jeśli rutynowych ćwiczeń, z jakiegoś powodu, nie przyczyniają się do diety lub jeździć do stanu prostego przeciążeniem (nie z przetrenowania go, tak jak to jest zbyt ciężkie dla ciebie), na pewno warto o tym rozmawiać z trenerem. Większość tych problemów są rozwiązywane przez zmniejszenie liczby podejść roboczych i zmniejszać ilość ćwiczeń, które jest „bardzo przydatne, ale nierealne przeszkadzać”. Lub drobne zmiany w Splicie. Lub nawet wciągania 10 minut cardio. To prawda, że ​​są one z powodzeniem rozwiązany. I nie uczynić sytuację na granicy, gdy klasy są przekształcane w jakiejś ciężkiej pracy, stres, które następnie muszą „trzymać”

load...