Szkolenia w małych grupach: jak zaoszczędzić na osobiste szkolenie

Zawartość

Zazwyczaj szkolenia w małych grupach rozłożone trochę gorzej „, zawarte trener w subskrypcji” lub po prostu „osobisty trener”. Tymczasem usługa ma wielki potencjał. Mniejsza jest powszechnie uważany za grupę 3-4 osób. Zalety takiej klasy przed zwykłym wykonywaniem grupowej są oczywiste – profesjonalne banalne mogą śledzić wyposażenie każdego klienta, trochę czasu każdy problemów klientów i wreszcie nauczyć więcej niż tylko pokazując ruch „w lustrze” tłum.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego małe grupy nie są tak popularne

Moja opinia – specyficzny stosunek do przydatności w domu wpływa na moc. Choć usługi wynajmu pokoju, czyli sprzedaży subskrypcji i nie należą do kategorii luksusowych, szkoleń osobistych, mimo wszystko, odnosi się, co najmniej w woj.

W ogóle, to typowy sposób, aby „wyróżnić się na tle szarych mas” – jest kupić kartę graficzną dla komputerów osobistych. I okazuje się, że konsumenci są często potrzebują takich usług jest wcale dobrze zorganizowane szkolenia, ale … jak delikatnie mówiąc, potwierdzając swój status społeczny. Personalschikov, nawiasem mówiąc, „status” nie podoba się rozpaczliwie i gorączkowo ukrywać swoje uczucia wobec nich ofert. Cóż, w jaki sposób traktować klientów, którzy zamiast ćwiczyć przez pół godziny narzekają życia, a pół godziny żebrania „Get dużo rozciągania, bo jestem zmęczony.”

Z „elitarności” walki Trening osobisty, nawiasem mówiąc, na różne sposoby. Niektóre kluby zatrudniają dobrze wyglądających młodych mężczyzn i kobiet w dużych ilościach. Jedynym zadaniem młodych mężczyzn i kobiet jest poszukiwanie klientów indywidualnych. Treningi są niedrogie, aby uzyskać z takiego szkolenia może być, poza tym, że pozytywny i przyjemny komunikacji. Po tym wszystkim, z wykształcenia i doświadczenia zawodowego z takich ekspertów zazwyczaj duży problem.

load...

Inne kluby zorganizować kilka akcji kuponowych. Który, nawiasem mówiąc, mają tendencję do wpływu na wynagrodzenia pracowników. Klienci „nie”, często skarżą się, że de trener trenuje kilka osób w tym samym czasie w cenie szkolenia osobistego lub nawet obojętni na potrzeby i aspiracje i zagłębia się w całą godzinę w telefonie gadżetu.

Uczciwy mała grupa może być coś lepszego niż tych dwóch opcji: „osobistym szkolenia”. Dlatego.

[Powrót do spisu treści]

Zalety małych grupach w rzeczywistości

W uzupełnieniu do poszczególnych podejście jeszcze niejawny korzyści. To konkurencja. Człowiek – istota społeczna, a nic nie mówią motywuje do osiągnięć sportowych, takich jak osiągnięcia sportowe osobę obok ciebie. Można nazwać to, co chcesz, a nawet wziąć złośliwego zazdrość, ale jest.

W ten sposób duża część popularności CrossFit obu kierunkach. Konkurs – to właśnie sprawia, że ​​ten rodzaj sportowców księżyca, wykonać ćwiczenia w „polnogi”. To ona napędza do treningu w każdych warunkach pogodowych, a to sprawia, że ​​obserwujemy dość czyste diety, kiedy każdy jest jedzenie ciastek w pracy. Jeśli silny duch konkurencji, niekoniecznie od razu biec do wysokiej intensywności treningu funkcjonalnego, można po prostu robić to, co lubisz w małej grupie.

[Powrót do spisu treści]

Wybór niewielką grupą współpracowników dla początkujących

Najprostszym rozwiązaniem – jeśli masz kilku znajomych, a nawet przyjaciół, z tych samych celów. Ci, którzy boją się angażować się z płcią przeciwną, przy okazji, bardzo polecam spróbować. Bardzo zmotywowany, silniejszy nawet niż prosty konkurencji. Odpowiedni trening, ale, wiesz, „bezpłciowy” – tylko masę różnych skorup.

Ten sam cel – nie „stracić trochę na wadze” lub „trochę wyschnie”, albo nawet „wybrzuszenia biceps latać.” Sam cel wiąże się z taką samą wizję wyników. Trudne? Powiedzmy swoją dziewczynę prawie „sport” forma, a ona chce wysychają odniesienia niskie odsetki. Aby pomóc jej właściwy trener będzie oferować 2-3 tyazhelyuchih treningi wytrzymałościowe w tygodniu, kilka treningów „na kwas mlekowy”, czyli mnogopovtorok przypominający klasycznych okrągłych / nadzbiorami do utraty wagi, 2/1 jest bardzo krótki, ale prawie „zabójcze” sprint i dieta … z małą deficytem kalorii.

W innym z twoją dziewczyną, na przykład, 10 kg nadwagi. Nie śmiertelne dla naszych czasów, ale procent tłuszczu jest daleka od normy. Była w pomocy właściwego trenera zaoferuje pierwszy PFD, aby poprawić wytrzymałość i wzmocnienie centrum mięśni ciała, ale dlatego, że – klasycznego zasilania, ale gipertrofiynom i trybu nie malopovtornom. Tylko dlatego, że jej waga jest niewielka. Plus Przedział lub stały cardio wykonalne. Gdzie możemy doprowadzić dwóch przyjaciół? Tylko podczas kardiorazminki lub, na przykład, w trakcie realizacji podstawy, a następnie w pierwszym przypadku, najprawdopodobniej, będzie mieć poważny ciężar i „drugi przypadek” będzie odnosić się wyłącznie do rozładunku barze i uczuć na temat własnych niedociągnięć.

Ogólnie rzecz biorąc, trzeba odebrać ludzi z podobnymi problemami. Gdzie szukać? W sesjach grupowych, a na końcu, można po prostu powiesić klasyfikowany w grupie swojego klubu w sieci społecznej. Albo poprosić o podnieść samą grupą trener. Wariant ten ma zwiększoną wydajność. Zdolni ludzie są zwykle bardziej widoczne w oddali.

[Powrót do spisu treści]

Dock regułami

Przed rozpoczęciem ponownie określać swoje cele i wspólną wizję szkolenia. Ponadto, omówienie kwestii finansowych. Nic w tym złego, ale czasami brakuje klas ze względu na fakt, że ktoś nie może zapłacić 300 rubli, to jest problem. W końcu, jeśli chcesz zapłacić za wszystko z najbardziej klasycznych komputerów osobistych będzie Ci odpowiadać więcej.

Drugi punkt – praca z trenerem. Nie wszyscy szybko przełączyć z „grupy” personalke „,” i vice versa. Najprostszym rozwiązaniem – po prostu pracować na jednym planie, z użyciem siły, dzięki czemu podejścia do kolejki i przeprowadza zalecane cardio „w sąsiedztwie”, ale w tym samym czasie. Istnieją jednak metody twórczej – konkurs na „siłę, szybkość i wytrzymałość innych”, i pracują w tandemie.

W odniesieniu do ostatniego – nie jest to najbardziej skuteczna metoda w świecie, i to jest przyjemne, być może, tylko wtedy, gdy ta para – bliski przyjaciel twój. Bo nie będzie więcej niż specjalisty delikatnie napomknąć, że ćwiczysz bardziej klasyczną wizję władzy i ćwiczeń aerobowych.

load...