Szkolenia i na czczo dni lub połączyć absurdalny

Zawartość

Właściwie od dietetyków sportowych pochodzenia polskiego i radzieckie zatwierdza dni na czczo tylko Leonid Ostapenko. I radzi LIMITED Warzywa 1 raz na tydzień do tych, w pozostałym czasie zasilany przez pojedynczy diecie 5-6 fitness z aktywnym wykorzystaniem żywieniu sportowców. Motywacja jest prosta – obfitość białka wynosi powolne trawienie, co prowadzi z kolei na gorsze i wchłanianie składników odżywczych z powszechnie spożywanej żywności i żywieniu sportowców. W zachodnich źródeł, jak notorycznie dni czczo odkryliśmy drugą młodość. Dieta 5:2, najbardziej popularny schemat „cywilnej”, jest szeroko rozpowszechniona w naszym kraju też. To tylko Michael Moseley, w jego książce pomyłek lub ignoruje jeden prosty fakt.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dzień rozładunek i skuteczność szkolenia

Autor diety wspomniano powyżej powoduje magiczne pseudo-naukowe fakt – mówią, że mówił do kilku zawodników, a oni wskazać, że wykonywanie rozładowania może być nawet bardziej skuteczna niż typowy dzień. Wiesz co? Mam znajomego, który siłacz zjada dwa posiłki dziennie, prosto do kanonów Moseley. To tylko kalorii w swoich posiłkach trochę bardziej – gdzieś w 3000, w każdej z nich. Z powodzeniem przewrócić opony rano na czczo, trzymając vynoslivostnye trening, ale prawo do angażowania się w poście nie występuje. Faktem jest, oczywiście, nie jest naukowa, ale nie wszyscy sportowcy równie produktywne na pusty żołądek.

W rzeczywistości, ćwiczenia mogą być bardzo skuteczne, jeśli chodzi o utratę tkanki tłuszczowej, jak to odbywa się z wyczerpanego glikogenu, ale pod kilkoma warunkami:

 • Działalność wpisuje się w harmonogram absolutorium dzień. Człowiek trzyma go przy glikogenu jest już wyczerpany, ale system nerwowy jest w porządku. Zazwyczaj sportowców zrobić prosty trik – przed rozładunkiem porcję obiadu coś białka z warzyw, rano na czczo zrobić wytrzymałościowy trening, a następnie – na pierwszy posiłek dnia, zwykle wyładowania białka i węglowodanów. Jak zapewne domyślacie, na czczo dzień w tym systemie – to nie jest 1 kg jabłek 0,5 litra jogurtu i banalnej płatki owsiane, piersi z kurczaka, warzyw i sera, tylko mniejszych porcjach. Technicznie rozładunku jest uważany za część wartości energetycznej żywności mniej niż połowa zwykłe wymagania.
 • Po lekcji, nie wykupić połowę zawartość szafki w pracy i nie cierpi z powodu głodu. Załóżmy jednak, że dzień rozładowania, aby zrobić więcej w zakresie oszczędzania kalorii niż godzinnym treningu na bieżni;
 • Szkolenia

  load...
 • Nie powodując objawy zaburzeń układu nerwowego – dezorientacja, ból głowy, drżenie palców.

Jeżeli co najmniej jeden z powyższych warunków nie jest spełniony, powinno być trudniejsze do priorytetu.

[Powrót do spisu treści]

Crib sprawie możliwości rozładunku dni

Jeśli zacząłeś tę rzecz do utraty wagi, warto wiedzieć, co następuje:

 • Rozładunku tylko pomóc zaoszczędzić kalorii, gdy jest właściwie przekazywane, nie zburzyć harmonogram codzienne życie, a nie prowadzić do przejadania się na następny dzień;
 • Z częstym, takich jak 2 razy w tygodniu, rozładunek, spożycie kalorii w pozostałe dni będzie, przynajmniej na poziomie całkowitych potrzeb energetycznych organizmu, a nawet o 100-200 kcal plus to, że jeśli robisz trening siłowy poważnie, a aby zachować jak najwięcej mięśni, jak to możliwe;
 • Dni nadużycie rozładunku na średnich i niskokalorycznej diecie ma odwrotny skutek – metabolizm zwalnia, a człowiek czuje się na wszystkich wad dietach niskokalorycznych, tylko pomnożona przez dwa. Faktycznie, rzucanie dni na czczo jest na pierwszym pojawieniem się „węglowodanów”, „czekolada”, „mięso”, lub jakikolwiek inny produkt w ciągu; trening siłowy
 • Nie powinny być wykonywane na początku absolutorium dnia, ponieważ mają one tendencję do zwiększania apetytu i wymagają znacznych ilości białka, które mają być odzyskane. Jeśli jesz warzywa w rozładunku, nie będzie poczucie klasy lub z diety;
 • Jeśli was – dziewczyna próbuje zdobyć masę mięśniową, utrzymać wszystkich tych ludowych środki zaradcze ludzi, a ona spojrzeć na diecie żadnych sportowych cykliczne z węglowodanów na przemian dni szkoleniowych. Dobre rezultaty dają wysokiej energii Butch opcja massonaborny UD2 dietę, lub jakiegokolwiek innego dogodnego systemu.

[Powrót do spisu treści]

Ogólne zasady zgodności rozładunku i szkolenia

Przede wszystkim, jeśli dzień postu – to jest coś, nieregularny, i trzymał go dopiero po kolejnym ataku przejadanie się na imprezach firmowych, a nie w sposób regularny, to zrobić:

 • Dzień po celebracji życia, jeśli nie kaca, idź na siłownię i robić trening siłowy tam, wtedy jemy skromnie i „zjada” przynajmniej liczby podstawowej przemiany materii z 200 lub lepszy 300 kcal. Jeśli masz kaca, siedzieć w domu i pić napoje detox (solanka, kobiety), a także wentylowane słabą głowę na spacer. Tam – w sprawie stanu zdrowia.
 • Tylko jeden dzień i może być cięty kalorii i węglowodanów. A dla tych, którzy są w hali poszło, to wystarczy „Cięcia” kalorie dieta jak 500-600, a dla tych, którzy trudzili konsekwencje – pełny, czyli jedną czwartą całkowitej wartości energetycznej diety.

Jeśli pójdziesz na „2 dni z kalorii czwartą dziennego zapotrzebowania tygodnia”, starają się spędzić te dni bez treningu siłowego. Byłoby lepiej, gdyby następnego dnia, co najmniej do 17:00, lub przynajmniej „po południu”, to się nie stanie. W przeciwnym razie, można doświadczyć radości treningu siłowego na glikogen wyeksploatowanych. Krossfitovskih koszulki zamówione z klaunów? Aby długie stały cardio, rozciąganie, lub jeśli to zrobisz musisz trenować rano, zaraz po rozładunku.

Może to kompromis. Na przykład, ćwiczysz rano. Przed treningiem, wypić swoje białka i zjeść banana na energię. Albo, jeśli masz się na 2 godziny przed jej pobłażać owsiane z białkiem. Jest zaangażowany w siłę, a następnie wypić białko, jeść ser, albo jesteś tam jeszcze jeść białko. Następnie – kompletny posiłek „jak zwykle”. I jak zegarek z dwudniowej zaczyna … czczo dni. To znaczy, na kolację trzeba będzie coś bardzo niskokaloryczne, ale białko, rodzaj Nienawidziłem jogurt + kawałek sera lub piersi. Lepsze – omlet białko o tej samej piersi. Następnego ranka … znowu omlet białka, ale o niemal zerowym kalorii grzybów. Następnie – 100 gramów sera. Obiad – zupa lekki. Ale po dwóch dniach, od dnia przekąski można jeść wszystko, co tam są zazwyczaj zawarte w diecie. A to – dzień obchodzenia dobiegła końca i użyłeś nadaje się do zapisywania minimum kalorii.

Tylko trzeba pamiętać, że wszystkie powyższe odnosi się do tych, którzy są „zwolnione”, aby zapisać kalorii, a nie w celu „oczyszczenia jelita”, „odpoczynek nerki” i inne podobne. Więc nie używaj rozładunek przyspieszyć trawienie białek, a nie nadużywać „głodnych dniach”. Tak, najlepiej, zanim coś wyciąć dobry pomysł, aby sprawdzić nieobecność na zapalenie błony śluzowej żołądka.

load...