Szkodliwych produktów dla matek karmiących

Mleko matki jest najlepszym pokarmem dla dziecka, ale tylko wtedy, gdy matka je prawidłowo. Jaki powinien być menu dla matki karmiącej mieć dziecko miałem żadnych problemów z trawieniem i alergie?

load...

Szkodliwe produkty

Produkty szkodliwe dla mam jest głównie czekolada, słodycze, napoje gazowane i truskawki. W pierwszym miesiącu życia dziecko nie może jeść banany. Alergeny są również owoce morza, jakieś czerwone warzywa i owoce, w okresie karmienia powinny zostać usunięte z gorących sosów i przypraw. Dieta jest prosta, ponieważ wpływa na zdrowie dziecka. W przypadku rodziny ma predyspozycje do chorób alergicznych, dieta musi być przestrzegane.

Aż osiągnie dziecko sześć miesięcy potrzebę wyłączenia produktów, które zwiększają wzdęcia. Te rośliny strączkowe, brązowy chleb, nadmierne spożywanie winogron i zielonych jabłek. Cebula, czosnek, szparagi, kalafior mogą zepsuć smak mleka, a dziecko nie chce jeść. Lepiej jest wprowadzać je do diety powoli, obserwując reakcję dziecka i jego apetytu.

Produkty z wielu barwników, które są nieszkodliwe dla dorosłych, dziecko może powodować atopowe zapalenie skóry. Należy pamiętać, że jest teraz w menu zależy od zdrowia dziecka, więc odpowiednio dobrana dieta nie zepsuje postać podczas karmienia i organizować jakości żywności dziecko.

load...
load...