Szkodliwe, jeśli przedłużanie włosów: Obalanie mitów

Zawartość:

We wszystkich grup wiekowych w Polsce eleganckiej długich włosów jest uważane za najważniejsze bogactwo i godność każdej dziewczynki. Młodych piękności z dzieciństwa wzrosła ich warkocze, a następnie je myć w bulionie i jest bardzo miły dla każdego centymetra. Na dzień dzisiejszy, płeć piękna nie jest tak sentymentalna. Oni nie boją się eksperymentować z włosami, żeby wiedzieć, że w każdej chwili możesz skontaktować się z salonu, aby je tam prawidłowa długość. Prawie żaden z nich zastanawia się, czy Przedłużanie włosów szkodliwe konsekwencje to będzie i jak długo potrwa to stopę zwrotu. Jednak przed wyjazdem do salonu, aby stać się kolejnym Rapunzel, trzeba dokładnie przemyśleć, rozważyć wszystkie za i przeciw, więc nie żałuję tego, co zrobił.

load...

Rodzaje włosów rozszerzeniach: naturalne lub organiczne?

Więc najpierw trzeba zdecydować, co jest procedura. W zależności od rodzaju i metody pasm włosów są przymocowane małe (naturalny lub sztuczny), najbardziej zbliżone kolor, fakturę i wygląd twoich. Sztuczne włosy, jakby nie były one jakościowo wykonane szorstki wygląd fałszywe. Znany i profesjonalne salony kosmetyczne można zaoferować Europy, Azji, słowiańskich, a nawet włosy dzieci. Pierwszy przykład wykonania ma miękką, gładką konsystencję, są bardzo przyjemne w dotyku (najlepiej hiszpański lub włoski).

Jeśli twoja rodzina jest chropowaty włosy, a następnie będzie zbliżać się do azjatyckiej nici, ponieważ mają najbardziej zwartą strukturę. Fakt, że Ukraińcy i polyakok najlepsze włosy, każdy wie. Rzeczywiście, ponieważ mogą one zrobić perms zastosować farbę, etc., podczas gdy włosy zasypywane praktycznie nie pogarsza. Tak więc, jeśli chcesz trochę poeksperymentować ze stylem, być lekko kręcone, ten typ kolorze Ci najbardziej. Właścicieli łamliwe włosy ucieszą dzieci, które są dość cienkie i lekkie. Jednak wymagają one szczególnej opieki, w przeciwnym razie bardzo szybko może się w ruinę.

Formowanie na gorąco: włoski lub angielski?

Jak stwierdzono stylistów i fryzjerów, metoda ta jest zdecydowanie najbardziej delikatny. Istnieją dwa rodzaje gorącej budynku: włoski i angielski. W pierwszym przypadku na kosmyki naturalnych włosów, są przygotowane i obsługiwane przez specjalistę z góry, jest przymocowany za pomocą kleszczy i specjalnych substancji – keratynę (żywica). Kapsułka mistrz ogrzewa się do pożądanej temperatury, wówczas odnosi się do związku i zabezpiecza blokadę. English build-up odbywa się za pomocą pistoletu i kleju. Mało merytoryczna różnica między tymi technologiami nie jest obserwowany, a zatem przypisany do jednej kategorii.

load...

Na samą procedurę trzeba będzie wydać średnio około czterech godzin. Wynik odbędzie się od trzech do pięciu miesięcy, po których trzeba będzie albo dokonać korekty lub usunąć włosy. W ten sposób można w ciągu jednego dnia wydłużyć Shag na 35-70 cm, aby wyglądać oszałamiająco. Jest to jednak – nie jest tanie przyjemności, więc przed wyjazdem do specjalisty, sprawdź swoją pracę. Jeśli mistrz negatywne opinie iść, zrezygnować z jego usług.

Oczywiście, ta metoda ma też swoje wady. Po pierwsze, jest noszone bezpośrednio proporcjonalna do jakości żywicy. Jeżeli fryzjer spróbować zapisać, trzeba cofnąć się do salonu na dwa miesiące. Po drugie, Naroscheny włosy nie „przyjaciół” z poplamione, odbarwienie lub chore, więc trzeba będzie pre-treat włosy.

I jeszcze jedno – to jest czas trwania zabiegu. Średnio trzeba wydać na mistrzów krzesełkowych co najmniej trzy godziny. Kapsułki Sami (metoda włoski) będzie bardzo zauważalna, jeśli wydasz na włosy rękami. Kobiety pogłoski, że metoda ta może zostać przedłużony nawet huk, ale w tym przypadku mikrokapsułki będą widoczne przy najmniejszym ruchu. W odniesieniu do szkody, która jest nakładana na włosy, to nawet nic mówić, wystarczy wiedzieć, że keratyna topi się w temperaturze 120-200 stopni, kleszcze ogrzewane do 130-200 stopni. Pomimo faktu, że żywica stygnie na nici jest bardzo szybki, ale efekty termiczne mają czasu, aby wykonywać swoją pracę.

Nagromadzenie na zimno pierścieni: zalety i wady

W tym przypadku można użyć nie tylko naturalne, ale także sztuczne włosy, co znacznie zmniejsza koszty postępowania. Przyszedł do nas technikę Korei, który jest nadal cenione młode oblubienica z luksusowych warkocze. Specjalne uchwyty wykonane z miedzi lub aluminium są przyłączone do włosów, a więc każde oddziaływanie cieplne nie jest wytwarzana, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia minimum. Jednak warto wady zauważając: najpierw będzie dość trudno przyzwyczaić się do tego, co masz na głowie jest duża liczba małych pierścieni. Ci, którzy przynajmniej raz spałem w papilotach, nie wie, co przynosi niedogodności. Inną wadą – włosów w taki sposób, Naroscheny trzeba starannie ułożone, lub punkty mocowania będą widoczne.

Pojemność taśmy: Plusy i minusy

Stosowany do przedłużania włosów wstępnie przymocowany do podstawy klejącej, która jest stosowana do nici dziewczyny. Nakłada się na wierzchu drugiego balonu, to struktura jest ustalona za pomocą specjalnego urządzenia. Szybki, tani, łatwy – to jest to, co uwodzi klientom tej metody. Tylko czterdzieści do pięćdziesięciu minut, można przekształcić w piękne kobieta z długimi włosami. Korzyści obejmują również fakt, że będziesz w stanie prawidłowo myć włosy, barwnik, cięcie, wysuszyć włosy, spanie, nie czuje się znacznie dyskomfort. W rzeczywistości, usunięciem pasm przedłużających, fryzjer trzeba poświęcić około 15 minut.

Jeśli pamiętasz minusy, to jest – klej, który nie jest produkowany z naturalnych składników. Niektóre z płci, może spowodować reakcję alergiczną, ale jest to dość rzadkie. W niektórych przypadkach mogą pojawić się problemy z fryzury. Na przykład, nie można nosić tzw ogon konia, zaczesane do tyłu włosy, warkocze oplatania i robić wiele stylizacji, jak to będzie widoczne elementy mocujące. Reszta poważnych uchybień nie są dostępne.

Aby zbudować przeciwwskazane

Jak chciałbyś zostać właścicielem pięknej, bujnej i długimi włosami, musiałby zrezygnować z procedury, jeśli własne włosy wypadają, zbyt luźny powodu malowania, chemii, jeśli w ostatnim czasie cierpiał na poważną chorobę, i wziął potężny leków (hormony, antybiotyki, itp .d.). W przeciwnym razie istnieje ryzyko nieodwracalnej szkody dla rodzimej włosów, które nie wytrzyma takiego obciążenia (zwłaszcza jeśli będą one efekt termiczny). Również kapitan może odmówić, jeśli nie ukończyły osiemnastego roku życia. Zanim zadzwonisz do salonu, należy skonsultować się z ekspertami.

Właściwa pielęgnacja włosów

  • Szampon i balsam

Aby rozpocząć, trzeba pozbyć się tradycyjnych szamponów, które użytych wcześniej. Specjalne kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji można kupić w salonach kosmetycznych, a także w sklepach. Najlepszy ze wszystkich, jeśli będzie polecić do opanowania. Ponadto, w żadnym wypadku nie można używać masek, balsamy, odżywki na bazie tłuszczu. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie niezbędne środki mogą być stosowane tylko na nici, ale nie w korzeniach lub punktów mocowania. W razie potrzeby można skorzystać z urlopu w sprayu, który uniemożliwia splątanie włosów.

  • Szamponu

Wady mają również spisać co Naroscheny włosy można myć tylko w pionie, w przeciwnym razie mogą one spaść lub zdobyć brudny wygląd. Cóż, jeśli wziąć prysznic, a od tego dnia będzie musiał wykonać wszystkie procedury właśnie stanie. Ponadto, nie będzie mógł iść do łóżka, dopóki nie są całkowicie suche pasma. Najlepiej jest korzystać z miękkim ręcznikiem, gdyż absorbuje wilgoć i nie uszkodzić interfejs serwisu i sztuczne włosy. Przed leżeć w łóżku, trzeba warkocz warkocz, albo rano budzisz się z zmierzwione kępami.

  • Korekta

Objętość Jeśli obiecasz, że nie będzie miał żadnych problemów z włosami na pół roku, zaraz zabraknie zakładu. Jeśli wybrałeś metodę kapsułki, trzeba będzie uciekać się do ponownego gdy usługi taśmy-matki w ciągu trzech miesięcy – dwa. Nie przegap procedur, nie starają się uratować, w przeciwnym razie wynik jesteś jak domovenka Kuzyu o znanej kreskówki: Twój zlepione zamki, punkty mocujące zostaną przydzielone, a włosy (i swoje, i sztuczny) – przerwę.

  • Czesanie

Takie włosy mogą być czesane tylko specjalnie do tego przeznaczonych szczotek lub grzebieni, które mają dość szerokie i ostre zęby. Pomyśl wzrost włosów, będzie można uniknąć wielu problemów? Nieważne, jak prawdziwe! Będziesz musiał nosić w torbie grzebieniem odświeżyć nawet w pracy, ponieważ czesanie w spokojnej i suchej pogody, trzeba co najmniej trzy do czterech razy dziennie.

Wszystkie subtelności zamków budowlanych

Nie myśl, że po prostu zwracając się do salonu, wyjdziesz z długim warkoczem do pasa. Na wszystkie zabiegi, w zależności od sposobu, długości i przepychu, potrwa czterdzieści minut do czterech do pięciu godzin. Początkowo, ekspert musi zbadać swoje włosy, ocenić sytuację i określić jego strukturę. Po zabiegu, mistrz musi upewnić się, że wszystko poszło dobrze, dać kilka zaleceń do pielęgnacji, aby określić, kiedy znowu musiał wrócić do salonu do korekty. Zasadniczo, można to zrozumieć, a więc, gdy korzenie odrastają dwa centymetry, ze względu na co się nie rodzimy włosy zaczną wyróżniać się zbyt. Jeśli zdecydujesz się usunąć sztuczne nici, po zabiegu, trzeba użyć maski i przywracanie balsamy.

Istnieje również wiele mniej popularne metody takie jak afronaraschivanie (szycie pojedynczych nici w warkocze plecione w głowie), boding (adhezji), etc., ale tylko wtedy, gdy w większości wolą kobiety są poważnie ograniczone finanse. Naroscheny sposoby włosy może zniszczyć nawet całkowicie zdrowe włosy, dodatkowo istnieje szereg ograniczeń w sobie popularne fryzury, troska, i wiele podobnych niuansów, które powodują dyskomfort w życiu codziennym. W celu dokonania korekty, trzeba będzie udać się do salonu na trzecim tygodniu, poza przegub musi być wyraźnie widoczny też.

load...