Szelki: przegląd współczesnych szelki dla korekcji zębów i ich funkcje

Piękny uśmiech jest częścią obrazu udanego osoby – gładkie zdrowe zęby pomagają osiągnąć sukces nie tylko w życiu prywatnym, ale także w sferze zawodowej. Osiągnięcia ortodoncja wyrównane możliwości tych, którzy są zmuszeni z dzieciństwa, aby ukryć swoje braki z tych, którzy mieli szczęście urodzić się z doskonałą przekąskę. Nowoczesne szelki nie tylko cuda, ale nie psuć wyglądu korekty.

load...

Zawartość:

Szelki i ich zdolność

Suchego język lekiem zwanym nieusuwalne urządzeń ortodontycznych ochraniacze przymocowane do zewnętrznej lub wewnętrznej powierzchni zębów. Ze względu na fakt, że natura dała zęby zdolność silnika, systemy breketnye mogą rysować, pochylenia lub obrócić swoje zęby w dobrym kierunku, dając im pożądaną pozycję i wyeliminowanie niedociągnięć.

Korekta nie można nazwać szybki proces – leczenie trwa od 8 miesięcy do dwóch i pół roku, ale wynik jest nieodwracalna – mocowanie w pozycji pozostają do końca życia.

load...

Cena breketnye systemu zależy od rodzaju i klinik, niektóre ośrodki oferują ceny od 50.000 rubli., Ale można znaleźć przedziały cenowe od 9000 rubli, a jakość droższych odpowiedników, będą różne.

Przegląd systemów breketnyh

Szelki zaklasyfikować do wytwarzania tego materiału, sposób ich montażu i mocowania.

metalowe klamry

Co jest podstawą gorsetów korekcyjnych

Dzisiaj, aparaty ortodontyczne są stosowane od:

  • Metale (w tym szlachetnych);
  • Plastik lli_1;

  • Szafirowe;
  • Ceramika lli_1.

Najbardziej popularne w Warszawie, Petersburgu i innych dużych miastach są dostępne System metalu. Dla osób ze skłonnością do reakcji alergicznych, są idealnymi zszywki tytanu i ceramiki. Fani metali nieżelaznych oferowane wspornik status złota.

Korektory Sapphire przeliczone medycznego w biżuterii – zwłaszcza takich jak zszywki dziewcząt. Do ich produkcji szafirami za pomocą urządzeń medycznych uprawianych na technologii podobnej do produkcji szafirowe dla przemysłu jubilerskiego. Pod wpływem śliny, takie szelki są praktycznie niewidoczne podczas uśmiechem.

Sapphire szelki z białym łukiem

Widocznym efektem ukrytych funkcji

Ze względu na rodzaj systemu wspornika instalacji może być zewnętrzne i wewnętrzne. Konwencjonalne zaciski zewnętrzne zamontowane na zewnętrznej powierzchni zębów, więc można je zobaczyć cały okres korekty.

Dla tych, którzy są zaangażowani w celach służbowych lub osobistych nie może sobie pozwolić na przeprowadzenie żadnych widocznych szelki, szelki lingualne wymyślił – są umieszczone na tylnej stronie, eliminując w ten sposób jedynie negatywne – estetyczny problem. Ponadto dla zachowania urody, tego rodzaju obróbki sprawia, że ​​jest łatwiejsze do kontrolowania procesu wyrównania wykrywania i kontroli zmian w uzębienia. Ponadto, zgodnie z danymi, językowe szyn jest mniej prawdopodobne, aby spowodować zapalenie dziąseł.

Szelki wewnętrzne

Dwa podejścia do

Korekty

Na zasadzie wpływu na szelki zęby są podwiązki i bezligaturnymi. Niedawno, powszechnie używanych klipów ligature otrzymały swoją nazwę od członka podwiązaniu struktury gospodarstwa łuk. Urządzenia te są dobrze sprawdzone, ale mają jedną wadę – konieczność regularnej wymiany elementów elastycznych.

Bezligaturnye szelki – stosunkowo nowe pojęcie w ortodoncji. Te projekty są wyposażone w zaciski przesuwne w celu ułatwienia wymiany łuku i zminimalizować dyskomfort. Systemy takie są nazywane samoligaturujący ich zaletą powolny ruch i bardziej naturalnego ruchu zębów. Wsporniki Bezligaturnye nie wymagają częstych wizyt u lekarza – wystarczy odwiedzić klinikę raz na dwa lub trzy miesiące.

0. Młodzież kolorowe szelki do treści

Jak przygotować się do instalacji szelki

Jeśli nie ma przeciwwskazań, można rozpocząć przygotowania do instalacji. „DentIdeal” Specjaliści kliniki, posiadające bogate doświadczenie w tworzeniu czarujących uśmiechów, zaleca się, aby rozpocząć swoją drogę do piękna z wizytą do ortodonty. Lekarz wybierze najlepsze klipy, biorąc pod uwagę wymagania życia i stan jamy ustnej klienta. Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich etapów przygotowań można znaleźć na stronie internetowej Ośrodka: / usług / orthodontiya /

Aby oddzielić etapy przygotowania powinny obejmować reorganizację ustach – przed oddaniem szelkami, trzeba traktować wszystkie zęby przed próchnicą i wyeliminowania choroby dziąseł. Reszta to polegać na profesjonalizm lekarzy.

Nie myśl, że podając swoje zęby pięknej formie jest możliwe tylko w młodym wieku. Coraz więcej osób zwraca się do kliniki w ciągu 40 lat, a czasami pacjenci deklarują chęć uśmiechnąć się szeroko po 60 latach – nie jest powodem do rezygnacji z osiągnięć współczesnej medycyny, ale także opóźniają wizytę do ortodonty nie warto!

load...