Szczotka do masażu na cellulit: zasady wyboru i korzystania

Twoja skóra wygląda luźne i ugięcia, i chcesz zrobić to gładka i płaska. Następnie trzeba szczotki do masażu na cellulit. Pamiętajcie jednak, że praca na obszarach problemowych będzie wymagać czasu i wysiłku. Ale jeśli chcesz poprawić swoją samoocenę, warto trochę pracy do zrobienia!

load...

Zawartość:

Korzyści płynące z masażu szczotki

Masaż w każdej postaci są uważane za bardzo przydatne dla organizmu. Używając pędzla w tym przypadku nie jest wyjątkiem i daje wynik pozytywny, a mianowicie:

 • Tej procedury pobudza krążenie płynu podskórnego, który usuwa nadmiar tłuszczu;
 • Aktywacyjny

 • Procesów metabolicznych prowadzi do poprawy kolorytu skóry i jej zaostrzenia;
 • Z organizmu czyści, który zwiększa odporność;
 • Znikają objawy starzenia się skóry.

Ponadto, szczotki do masażu cellulitu nie tylko eliminuje te problemy, ale również przyczynia się do ogólnej poprawy ciała. W to, co jest wyrażone? W trakcie masażu poprawia krążenie i drenaż limfatyczny, a także wzmocnienie naczyń krwionośnych. Od dawna wiadomo, że tarcie zmniejszają zmęczenie mięśni i uspokojenia układu nerwowego.

load...

Szczotka do masażu na cellulit ma podwójny efekt. Jak wspomniano wcześniej, pobudza krążenie krwi. Dodatkowo dotykania korpus, szereg włosków irytujące punkt igły, które znajdują się na powierzchni skóry. W wyniku tego zakończenia nerwowe są aktywowane i przekazuje impulsy do wszystkich organów wewnętrznych, co zwiększa ich pracy.

Jak wybrać odpowiednie narzędzia

Ponieważ każdy człowiek ma dotykową percepcję, trzeba wiedzieć, jak wybrać odpowiedni pędzel.

 • Po wybraniu należy kierować się osobistymi uczuciami. Podczas dotykania działania ciała szczeciny powinny być zauważalne, ale nie powoduje podrażnień.
 • Musi być wykonana z naturalnych materiałów i mają zaokrąglony kształt bez ostrych krawędzi.

Ważne jest, aby pamiętać, że pędzel antycellulitowy masaż nie może być mokra, tak suche. Tylko w suchej masa może przynieść pożądany skutek. Poprawia koloryt skóry i poprawić samopoczucie. Dotknięcie suchy pędzel ciało ma stymulujący wpływ na układ limfatyczny. Uaktywnia proces wycofania nadmiaru płynów i toksyn z tkanek, a w rzeczywistości są one raczej przyczyniają się do powstawania cellulitu.

Uwaga! Suche powinny być nie tylko pędzlem, ale także skóry.

Zasady szlifierskie szczotki

Podstawową zasadą jest to, że do masażu powinno odbywać się od dołu do góry w kierunku serca.

 • Tarcie początek od stóp do kolan.
 • Podczas masowania ud i pośladków ruchy powinny być okrągłe z lekkim naciskiem.
 • Brzuch pocieranie produkują ten sam ruch kołowy, ale z mniejszym ciśnieniem.
 • Masaż pleców bez presji długi sięgające od ruchów talii.
 • To samo dzieje się z długimi ruchami rąk i otarcia. Masaż antycellulitowy Szczotka porusza się od nadgarstka do łokcia, a stamtąd – do ramion.

Od tego masażu ma działanie tonik, to lepiej to zrobić w godzinach porannych, a nie wieczorem. Rezultatem będzie zauważalne, jeśli praktyka regularnie, ale co najmniej 3 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania do szlifowania szczotki są stany zapalne skóry, różne wysypki i otwarte rany, ponieważ infekcja może dostać się do nich procedury.

Jeśli chodzi o długość masażu, nie może być krótszy niż 20 minut. Jest to czas potrzebny do aktywacji tkanki łącznej i mięśniowej, w przeciwnym razie po prostu nie ma sensu.

Ważne! Podczas zabiegu nie powinno być żadnego dyskomfortu. Wręcz przeciwnie, powinien odpocząć i uwolnić się od stresu. Przyczyną dolegliwości może być szczotka z włosiem z drutu kolczastego sztywnych lub. Albo może to jest wciśnięty za szczelnie do ciała.

Masaż suchy pędzel cellulit

Już rozumieć, że cellulit masaż pędzla – jest to prosty i tani sposób na radzenie sobie z zewnętrznymi problemami skórnymi i otyłości. Jednocześnie, procedura taka nie tylko przydatny, ale także przyjemne. Można zobaczyć na własne oczy! Powodzenia!

load...