Szczotka do fundamentu. Rodzaje i zastosowanie

Zawartość:

Idealny odcień skóry – zastaw piękne i gustownie zaprojektowane makijaż. Fundacja, tak, można stworzyć taką skórę, nawet jeśli natura jest daleko od ideału. Aby stworzyć doskonałe wykończenie, artystów makijażu zalecamy użycie pędzla, aby zastosować fundament.

load...

Takie szczotki mają szereg zalet w porównaniu z prostego stosowania gąbki lub palców tonowych.

 • Naturalność

Tylko za pomocą pędzla, można stworzyć naturalny makijaż. W przeciwieństwie do innych narzędzi, szczotka fundacja nie rozprzestrzenia się w skórze, a to napędza cienką warstwę. Fundacja, dosłownie wtapia się ze skórą.

 • Schludność

Wszystkie kobiety wiedzą z pierwszej ręki, jak trudno czasem odcień korektora na granicy z włosami twarz i szyję. W tym obszarze, krem, z jakiegoś nieznanego powodu, stara się iść na kawałki. Myć bardzo delikatnie odcień korektora tak, że granice nie widać.

 • Gospodarka

Jeśli stosuje korektor gąbką lub dłonią, po czym jego część jest pochłaniana w sposób nieunikniony w nich. Prawidłowo dobrane szczotka nie pochłania go całkowicie i rozprowadzić po twarzy. Jest to istotna plusem! Zwłaszcza jeśli używasz bardzo drogiego fundament.

load...

Wybór odpowiedniego pędzla

Jak wybrać odpowiedni pędzel do ma wszystkie zalety powyższych? Bardzo proste!

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na następujące szczegóły:

 • Stos

Pożądane jest, aby wybrać pędzle z włosia syntetycznego. Nie absorbują fundament. Dodatkowo, szczotka jest bardzo łatwe w pielęgnacji. Szczotka z naturalnym włosiem wchłonąć fundament, zwłaszcza tłustych tekstury, a od tego portu. Wyjątkiem jest szczotka stos pracz.

 • Sztywność

Pile na szczotki powinny być średniej twardości. Nie zbyt miękki stos fundacja będzie rozprowadzać równomiernie, a zbyt mocno – będzie drapać skóry.

 • Pióro

Podstawa szczotki winny być dopasowane do uchwytu. Sam uchwyt nie powinny mieć widocznych defektów płaskie i mocne.

 • Wielkość i wygląd

Do tej pory, istnieją różne wielkości pędzla do fundamentu. Odbywa się to dla Twojej wygody. Wybierz rozmiar pędzla z których jesteś najbardziej komfortowo trzymać w ręku i cieszyć się.

Jeśli chodzi o wygląd, to nie są dwustronne i pędzel do nakładania fundament i konsillera. Ponadto, wiele kremy są już wyposażone w szczotki, dysze, które są łatwe do mycia stosować na twarz.

 • Tekstura fundamencie

Zależy od tego, co szczotka do fundamentu będzie Ci odpowiadać najlepsze (Kabuki proste, płaskie lub zaokrąglone włosie).

Rodzaje szczotek do fundamentu

Kabuki

 • Opis

Szczotka o krótkim uchwytu oraz puszystej stos w kształcie stożka. W klasycznym Kabuki NAP ma długość nie większą niż 3 cm. Niektóre przedsiębiorstwa kosmetyczne wytwarzać Kabuki i dłuższy stos do 5 cm. Stos mogą być naturalne lub sztuczne. Wybierz pędzel, który ma miękką i sprężystą stos.

 • Aplikacja

Szczotki kabuki stosowane do nanoszenia luźnych zasad nieorganicznych, ale mogą być również stosowane do nakładania ciekłego podstawy z lekkiego tekstury.

 • Technika aplikacji

Ruch obrotowy rękę podjąć pewne podstawy na rękę. Należy w pełni pokryć końcówki pędzla. Następnie delikatnie wstrząsnąć szczotki w celu usunięcia nadmiaru zasady.

Jeśli chcesz powłoka jest bardziej gęsta, spray na szczotkę trochę wody z natrysku cieplnego przed użyciem zasobów tonalnych.

Ruch kołowy mieszanka fundament, na twarz, zwracając uwagę na granice twarz z włosami i szyi.

Stos szczotka bezpośrednie

 • Opis

Szeroki pędzel z płaskim dnem i prostym stos. Szczotka ma wydłużony uchwyt dla łatwości użytkowania. Stos może być sztuczne i naturalne.

 • Aplikacja

Ta szczotka jest przeznaczona do stosowania ciekłego fundament i podstawę z tłustej tekstury.

 • Technika aplikacji

Wycisnąć część fundamentu na zewnętrznej stronie dłoni koło nadgarstka. Weź trochę fundamentu na szczotkę. Umieścić kilka kropek fundacji na twarzy: na czole, brodzie i policzkach. Po tym następuje cieniu w odniesieniu do osoby kierującej szczotki od środka w kierunku obwodu. Szczotkowanie powinno odbywać się tak, jakby próbując zwiększyć ruch na dźwięk mieszany ze skórą bardziej równomiernie.

Szczotka z włosia zaokrąglonymi

 • Opis

Szczotka z zaokrąglonym końcem, jak i bezpośredniego stos – szeroki, ma płaską podstawę. Końcówki pędzla ma łukowaty kształt. Pile Długość około 11 cm. Warto może również być sztuczne lub naturalne.

 • Aplikacja

Ta szczotka jest bardzo wszechstronne. Jest to wygodne dla stosowania fundamentowych i innych kosmetyków (cieni konsillera, grunt, rouge, bronzer i wsp.).

 • Technika aplikacji

Część tonu na uścisku dłoni. Następnie wziąć trochę pieniędzy w kasie. Pat rozprowadzenia podstawę na całej powierzchni. Napęd śmietanę tak długo jak nie ma widocznych granic pomiędzy skórą a ton środków. Na koniec spacer z pędzlem na liniach do masażu twarzy.

Szczotki do pielęgnacji

Do swojej szczotki dłużej i nie powodują problemów w postaci alergii i nieoczekiwane palety kolorów na twarzy, a następnie konieczności regularnego opieką.

Jak często?

Szczotki powinny być umyte co najmniej dwa razy w tygodniu, a korzystnie po każdym skoku aplikacji. Częste mycie nie pozwoli bakterie rozmnażają się w zaroślach – źródło podrażnień i alergii na skórze.

Jak prać?

 • Szczególnym rozwiązaniem do czyszczenia pędzli

Wlać roztwór w małej małej filiżance. Zanurz pędzel w roztworze. Następnie w roztworze szczotki należy przepłukać czyste, a dopiero po ich płukanie w czystej bieżącej wody.

 • Demakijażu

Łatwo jest rozpuścić nagromadzone resztki tonalnych zasobów i brudu. Jednak metoda ta nie może być uznane za efektywne kosztowo. Do czyszczenia szczotek będą musiały sporo pieniędzy.

 • Detergenty

Ideal – regularne lub baby szampon, żel pod prysznic. Jeśli zastosować pogrubienie szczotka korektor, nie należy go używać do czyszczenia do mycia naczyń. Jego szczątki na szczotkę mogą powodować alergie na skórze.

Usunąć tłuszcz z pędzla pomogą mąki. Przed myciem go na tyle, aby obniżyć szczotkę.

Następnie przemyć roztworem mydła szczotki i przemyć wodą bieżącą.

 • Chusteczki

Serwetki są gwałtowne środki do czyszczenia pędzli. Wytrzyj szczotki ociera się do ostatniej serwetce nie pozostanie czysta.

Jak suchy?

Suchy pędzel do fundamentu potrzebnego w pozycji pionowej z dala od grzejników i innych urządzeń grzewczych. Ciepło może uszkodzić stos. Po wyschnięciu, potrząśnij nią nieco, że rozłożone stos.

load...