Szampony i maski z dodatkiem oleju kamfory

Zawartość:

Olejek kamforowy do włosów zostały wykorzystane do opieki nad nimi ze względu na ich cennych właściwości, które mają pozytywny wpływ na stan włosów i skóry głowy.

load...

Olejek kamforowy ekstrahowano z drzewa kamforowego (wszystkie części). To drzewo rośnie w Japonii, na Tajwanie iw Chinach, a to jest uprawiane specjalnie dla celów przemysłowych w Cejlon i Afryce Wschodniej. Każda część drzewa kamforowego składa się z oleju, komórek i największej ilości oleju zawartego w dnie beczki. I wyodrębnić je z drewna oraz z korzeni drzewa.

Olej jest bardzo powodzeniem stosowany w kosmetyce, medycynie i sposobu życia, ma właściwości lecznicze i regeneracyjne. Bardzo dobrze zastosować go do pielęgnacji kłębie, osłabiona i zniszczonych włosów.

Kamfora jest używany do pielęgnacji rzęs. Aby rzęsy stają się bardziej odporne i rosną szybciej, trzeba zmieszać w równych proporcjach oleju rycynowego i kamfory. I co wieczór, aby zastosować tę mieszaninę do rzęs za pomocą czystej szczoteczki od tuszu do rzęs lub wacikiem bawełnianym. Wynik nie trzeba było długo czekać.

Poprawa krążenia krwi na poziomie lokalnym, olej normalizuje metabolizm i przywraca zdrowie włosów.  W wyniku aktywacji podaży składników odżywczych i tlenu do korzeni włosów Ostatnia nabyć zdrowy wygląd, poprawa ich struktury.

load...

Kamforę ma działanie odżywcze, doskonale nawilża skórę głowy, unikając w ten sposób występ suchości i część włosów. Najnowsze stać posłuszny i łagodny. Inną pochodną z drzewa kamforowego ma działanie przeciwzapalne, co sprawia, że ​​należy użyć, gdy stan zapalny skóry głowy.

Zaleca się stosowanie oleju w delikatne, tłuste włosy i wypadanie włosów. Jest on stosowany w kosmetykach do pielęgnacji włosów w postaci szamponu lub maskę. Dla różnych rodzajów szamponów do włosów z kamforą powinna być inna.

Powrót do spisu treści

Szampon w domu

Wytwarzanie szamponu dla włosów tłustych

1 konieczna do pokonania żółtka i stopniowo zadaje się 2 łyżek czystej wody. Następnie mieszaninę dodaje się 0,5 łyżeczki kamfory. Przygotowany szampon do mycia głowy podczas wcierając w skórę przez 3-4 minuty masującymi ruchami. Następnie mieszaninę przemywa się ciepłą wodą.

Preparat szamponu dla włosów suchych

Co do zasady, pochodna drzewa kamforowego jest używany w przypadku dużej głowie tłuszczu, ale nie jest to przepis na szampon do włosów suchych. Ale istnieją ograniczenia w stosowaniu tego szamponu. Konieczne jest zastosowanie nie jest stała, około 5 razy, a następnie pokazuje inne procedury naprawczej. Wskazaniem do stosowania szamponu jest podrażniona i uszkodzona, przesuszona skóra głowy. Szampon z 1 żółtko, 1 łyżka oleju migdałowego lub łopianu, 5-6 krople olejku kamforowego i 3-4 krople drzewa herbacianego. Wszystko to miesza się i umyć głowę. Pożądane jest, aby przeprowadzać miękką masaż głowy na korzenie włosów przez 3-4 minuty. Przemyć gorącą wodą i szamponu.


Powrót do spisu treści

Maski w domu

Maska na wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost

Sok z 1 cytryny zmieszany z 1 łyżeczka oleju kamfory i tarcie w postaci ciepła do korzeni włosów, a następnie przekazywanie ich na całej długości. Mieszaninę koloru utrzymuje się przez co najmniej 35-45 minut, pokryte w celu zwiększenia efektu polietylenową pokrywą i ręczniki. W przypadku braku reakcji alergicznych może pozostawić maskę na noc. Zmyć szamponem go pod bieżącą wodą. Szybkość aplikacji – 13-15 codzienne procedury.

Odżywczy maska

Jest to przepis na maskę odżywczy z dodatkiem kamfory, która wzmacnia włosy i pobudza ich wzrost. Taki doskonały efekt uzyskuje się przez połączenie z olejków eterycznych i rośliny (kamfora, niezbędne Bey, sezamowy), pieprz ciepłej nalewki (pobudzanie krążenia krwi) i miękkiej zwrotnego żółtka.

Zasada przygotowania maską: po pierwsze, ubij żółtka i dodać olej sezamowy i olejku 5 kropli trafienia. Wstrząsnąć składników mieszaniny dodaje się 1-1,5 łyżeczki nalewki gorąco pieprz 0,5 łyżeczki oleju kamfory. Otrzymaną maskę wciera korzeni włosów. Potem owinął głowę z polietylenu i górnej z ręcznikiem. Maska musi posiadać 35-45 minut, po czym spłukuje włosy szamponem pod ciepłą wodą. Procedurę należy powtórzyć 2-3 razy w tygodniu ogólnego przebiegu 11-12 masek.

Maska przywracania po trwałej lub malowanie

Musimy wziąć kilka sztuk wyschły trochę chleba żytniego, podzielili je na kawałki i moczyć przez 10 minut w wodzie. Następnie ogrzewa się wodę i nieco wlać chleb 1 łyżeczka kamfory. Zastosować Maskę suchej czystej włosów, a zawiesina jest rozprowadzana równomiernie na korzeniach i na całej długości. Owiń włosy folią i ręcznikiem. Maska jest utrzymywana 35-45 minut i przemyto ciepłą wodą. Wskazane jest, aby powtórzyć tę procedurę 2-3 razy w tygodniu przez miesiąc.

Powinna ona sporo wysiłku, stosując olej kamfory w pielęgnacji włosów dla ich dobrego samopoczucia i odżywiania, a wdzięczności będą zaskakiwać ich posłuszeństwo i atrakcyjności.

load...