Szaliki z dzianiny dla kobiet – popularne dodatki do sezonu

Odzież z dzianiny, kojarzy się wielu z nas z ciepła i komfortu, tej jesieni i zimy jest znów w modzie. Ona nigdy długo nie zniknie z pola widzenia współczesnych projektantów, tu i ten sezon nie jest wyjątkiem. Wraz z nadejściem chłodów są istotne nie tylko dzianiny, ale także akcesoria, w tym chusty dla kobiet są najbardziej popularne.

load...

Nie jest to zaskakujące, ponieważ akcesoria jesień-zima już dawno zdobył serca wielu dzisiejszych mody. On jest w stanie nie tylko ogrzać zimny jesienny dzień i być wspaniałym dodatkiem do każdego stroju, ale także przekształcić każdą kobietę, nadając jej indywidualność i kobiecość.

Trendy w modzie w tym sezonie

W tym roku, projektant mody zaproponował im nie tylko do dekoracji płaszcze i kurtki skórzane, ale nawet suknie wieczorowe. Na przykład, Vivienne Westwood użyciu Szaliki z dzianiny w swoich zbiorach postanowił podkreślić czułość jedwabnych sukienek. Jeśli przyjrzeć się dokładnie, kobiety dziania chusty można znaleźć praktycznie w każdej kolekcji projektowania.

model

W jesienno-zimowym 2017-2017 roku, projektanci oferują kilka modeli modnych szaliki:

  1. Wersja klasyczne, które mogą mieć dowolną długość: standardowe i Maxi.
  2. Szal-LIC bez początku i końca. Jest to niezwykle ciepła i wygodna opcja – kolorowy długi szal z wzorem oklaskiwany przez wielu mody. Pomimo faktu, że „Snudy” weszła w modzie w ciągu ostatniego roku, obecnie są one nadal aktualne.
  3. Duże-obroże szaliki. Przytulny nanoszone akcesorium na szyi, poczujesz się bardzo komfortowo.

load...

dzianie

Główną cechą sezonu – chwytliwy, duża lepkość. Dlatego jesienią i nadchodzącej zimy są szczególnie istotne objętość, ciepłe i bardzo przytulne szaliki.

Mogą one być cienkie nici lub techniki związane powietrza gęsty wiązania. Istotne również głównym dzianina ulga, wśród których są najczęściej pętla, kręcone guma „guzki” i „plecionki”.

przędza

Najczęściej używane do dzianin chruścików szaliki ulg i produktów jajecznych. Najbardziej popularne przędzy Melange, skręcone w dwóch lub trzech pasm o podobnym odcieniu.

Ponadto, projektanci często preferują miękkie i puszyste przędza z długiej drzemki, która ma wielkiej radości wiele kobiet wraca do mody. Angora, alpaka, moher – każdy z nich jest tak spektakularny w sobie, że nie potrzebuje żadnych dodatków.

kolor

Najgorętszych spadek kolory: czarny, szary, czerwony, wiśniowy, białego światła i niebieskie, a także ich kombinacje. Szczególnie imponujące połączenie wygląda czarny i biały, szary i biały, beżowy, i brązowym. Rezultatem jest efekt połyskujący, z wyglądu przypominająca tweed. Niewątpliwą trend sezonu – duży pasek i wzory etniczne.

Moda szalik – symbol elegancji

Szalik – uniwersalna stylowe akcesoria, moda, która obliczana jest od wieków. Może ona przybierać różne formy i wykonywania różnych funkcji. Ile kobiet wie, że z tego pozornie proste rzeczy mogą drastycznie zmienić swój wygląd. Tak więc, na przykład, zawiązany wokół szyi szalik z dzianiny jasny nie tylko chroni przed zimnem, ale także do ożywienia najczęściej strój, dając osobowości jego właściciela. Z pomocą niedbale owinięty wokół szyi szalik może dać obraz wyrafinowania. Dlatego wyrafinowane chusty dla kobiet w każdym czasie przyciągnęły uwagę mody.

Nawiasem mówiąc, modny można nosić nie tylko na głowie i szyi, ale również na taśmie. Iz niczym. On wygląda świetnie zarówno ze skóry i futra, a z satyny i szyfonu. Szczególnie stylowy wygląd szal z dzianiny w połączeniu z nakryciu głowy wykonane w tym samym stylu i kolorze. Z szafą z modnym i stylowym pozycji jak ciepły szalik z dzianiny, nie boją się jakiegokolwiek mrozem.

load...