System zasilania „-60”: skuteczna metoda Mirimanova

Zawartość:

Prawdopodobnie prawie każda dziewczyna słyszałem dużo o skuteczne diety Ekateriny Mirimanovoy – kobiety, która kiedyś schudła od stu dwudziestu do sześćdziesięciu kilogramów, a także ich własne pozbyć się wielu rozstępów na ciele. Jednak ona nie uciekać się do pomocy lekarzy i nie używać specjalnych dodatków – zgadzają się, że jest to niesamowite wynik! Co to jest ta technika? Jest to specjalny system „minus 60” prawidłowego odżywiania, co mamy dzisiaj i będziemy rozmawiać.

load...

Ta an_4 – nie ten drugi, jako oddzielne posiłki, których cechę – całkowite wyeliminowanie stosowania żywności w godzinach wieczornych, po sześciu godzinach. Raczej to nie jest nawet an_4 oraz specjalny pakiet, który obejmuje nie tylko odżywianie, ale także aktywności fizycznej, a także odprężyć kosmetycznych. Pełne zastosowanie tych trzech elementów można osiągnąć wspaniałe rezultaty.

Wsparcie systemowe i dietetyków, ponieważ nie jest to sprzeczne z kanonami tradycyjnej żywności. „Minus 60” mogą być stosowane nawet w trakcie karmienia piersią, nie zapominając o jednym tylko zastrzeżeniem – trzeba uważnie monitorować ich stan zdrowia oraz ilość mleka. Wtedy nie ma problemu nie będzie musiał.

Jeśli mówimy o sile systemu minus 60, ważne jest, aby pamiętać, że takiej diety – to sposób życia, który musi podążać przez wiele lat w celu utrzymania dobrej kondycji fizycznej. Wszyscy zwolennicy programu twierdzą, że zasady diety nie jest trudne, ponieważ z biegiem czasu organizm jest całkowicie przebudowany na takiego systemu i braku obfitym obiedzie, to tylko korzyść. Tryb zasilania systemu Mirimanova jest dość łagodny, a na pewno nadaje się nawet dla tych, którzy nie ma dobrej woli. Podstawowa zasada tutaj – jeść wszystko można, ale w pewnym momencie.

Teraz wszystko w szczegółach.

Pełne śniadanie cechy

Do dwunastu godzin dziennie, można jeść wszystko, co chcesz, bez myślenia o Porcja i nie licząc kalorii. Pij dużo wody – to jest głównym źródłem zdrowia. I nie ogranicza się do soli, ale pamiętaj, że nadwyżka w każdym razie, to tylko zaszkodzi. Wszystko powinno być z umiarem.

load...

Cukier w żadnej formie, a także miód i zjeść przed południem. Jest lepiej, jeśli zastąpienie cukru białego lub brązowego wolą fruktozy. Cukier biały nie ma absolutnie nic przydatne, bo z nim można bezpiecznie pożegnać. Ale do uciekania się do sztucznych zamienników nie jest konieczne – można zarobić więcej niż jeden problem.

System śniadanie Mirimanova – główny składnik. Jeśli nie masz śniadanie, procesy metaboliczne w organizmie słabnie. Lepiej zjeść coś raczej gęsty, satysfakcjonujące. Można jednak ograniczyć i kilka krakersy z szynką i serem. Kawa, herbata i soki – wszystko może być spożywane w tym okresie czasu, bez martwienia się o kalorie.

Pamiętaj, że niektóre warzywa mogą uniemożliwić skuteczne odchudzanie. Na przykład, nie jeść zbyt wiele banany czy brzoskwinie. Inny autor diety nie zaleca czyszczenie za pomocą dni na czczo – rodzaj przemocy wobec organizmu, co może spowodować efekt odwrotny: dzień po wypisie można po prostu złamać i jeść więcej niż zwykle.

Właściwa obiad

Podstawowa zasada – nie smażone jedzenie. Jedzenie lub gotować lub dusić. Dodatków, takich jak majonez lub kremu, pozostawiono do czternastu godzin, ale w małej ilości – łyżeczki wystarcza. Można również użyć sosu sojowego i oleju z oliwek, także trochę.

Posiłki System Mirimanova zawiera specjalne zupy. Jeśli zupa jest na wodzie, można dodać ziemniaki, jeśli bulion – od powinny być opuszczone. Przygotuj zupa z roślin strączkowych, takich jak fasola lub groch. Ale nie zapominajcie, że zupa nie może zaspokoić na długo, ponieważ muszą się zaangażować znowu nie jest to konieczne.

Na obiad można zjeść sushi i nabiału w jakiejkolwiek formie, jak również owoce (jabłka, śliwki, kiwi, śliwki, arbuzy, ananas). Ale nie jeść więcej niż dwa jabłka dziennie, a nieskończoność jedzenia arbuza. Pomimo faktu, że był dość wodnisty w swojej strukturze, ma dużo cukru – indeks glikemiczny arbuza jest dość wysoki.
Na obiad można sobie pozwolić (ale nie fasola zielona), nie dodając do jego mięsa, w tym ryb. Mrożonego groszku, kukurydzy, niegotowane lub gotowane grzyby i jeść w porze lunchu. Koniecznie piec lub gotować warzywa. Można je jeść na surowo lub protushennymi. Jeśli warzywa marynowane lub solone, nie dać się ponieść przez nich – przestrzegać dopuszczalnej dawki.

Osobno, można jeść kiełbasę lub gotowane kiełbasy, mięsa i różne produkty uboczne, ryby lub galaretki, owoce morza, o niskiej zawartości tłuszczu pieczeń, jajka. Wybierając mięso, pieczone lub duszone wolą, ale lepiej – gotowane. Zbóż, zwracają uwagę na ryżu i gryki. Makarony dozwolone bez ryb i dań mięsnych – lepiej dodać trochę sera. W porze lunchu można pić czarnej lub zielonej herbaty, kawy, kieliszek czerwonego wytrawnego wina lub soku (najlepiej świeżo wyciśnięty).

Obiad – ostatni posiłek

Główną zasadą diety obiad Mirimanova – jest gaszenia produktów. Fry w każdym razie niemożliwe. Użyj przyprawy, takie jak sos sojowy i trochę soli. Cukier w tej chwili nie są dozwolone. Pamiętaj, aby zapamiętać tę zasadę, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki, aby schudnąć pójdzie na marne. Więc na obiad, wybrać coś z każdego z proponowanych wariantów.

Opcja pierwsza – owoce. Dopuszczalne jabłka, kiwi, mała umywalka, kilka plasterków arbuza, ananasa i śliwki, a także owoce cytrusowe. Owoce mogą być łączone z produktów mlecznych. Nie zapomnij: jeśli rano, na przykład, że już jedli jedno jabłko, a potem kolacja jest najlepiej jeść inne owoce.

Druga opcja – warzywa. Dopuszczalne stosowanie ziemniakami lub groszek i kukurydza, dynia, grzybów (mała porcja), oberżyny i awokado. Takie warzywa można łatwo połączyć kolację i zboża i produkty mleczne. Najważniejsze – nie ładować, tak aby nie obciążać żołądka w godzinach wieczornych.

Trzecia opcja – to ryby i mięso. Dozwolone stosowanie jakichkolwiek mięsa lub podrobów, produktów rybnych, owoców morza i jajka na twardo. Pamiętaj, że jajka lub ryby / mięso wieczorem nie można łączyć z niczym. A jeśli jesz coś z tej listy, zapomnieć o innej żywności.

Czwarta opcja – zboża. Jak wspomniano powyżej, może to być ryż lub gryki. Wszystko to mogą być łączone lub z owoców lub warzyw – w małych ilościach. I w końcu, piąta opcja – produkty mleczne. Tutaj jest dozwolone sera lub o niskiej zawartości tłuszczu, niesłodzony jogurt (jedna lub dwie małe filiżanki). Nie kupuj jogurt z muesli lub płatków. Na żywo jogurt – idealny do obiadu. Jeżeli to możliwe, przygotować jego imię. Można zjeść chrupki serowe. Jogurt i sery są doskonale połączone z warzyw i owoców.

Aha, i napoje. Wieczorem dozwolone kawę i herbatę oraz nieruchome i woda gazowana. Jeśli pijesz kawę lub herbatę bez cukru i mleka, nie wahaj się korzystać z takich napojów, a po szóstej wieczorem. Można przygotować świeży sok. Dozwolone mleko i napoje. Po osiemnastu godzin, traktuje się na kieliszek czerwonego wytrawnego wina.

Główne zasady systemu „minus 60”

Podsumowując wszystko powyższe, konieczne jest, aby podkreślić główne punkty odchudzania systemu Mirimanova. Przede wszystkim – jest to obowiązkowe śniadanie. Nawet jeśli nie chce jeść, nie zmuszać się do jedzenia więcej krakersy żytniego z serem i kawy. Można pić herbatę lub sok.

Śledzić ilość cukru jest używany. Używać cukier brązowy lub fruktozy. Alkohol jest dozwolone, ale w postaci czerwonego wina, które muszą być suche. Jedz więcej ryżu i gryki jako ozdoba. Start z ryżem, po czym stopniowo zastępować dzikich lub brązowy.
Biały chleb i krakersy są dopuszczalne w żywności tuż przed obiadem. Jednak po południu, krakersy żyta są dozwolone tylko w skrajnym przypadku chleba żytniego. Żywności, takich jak ziemniaki i makarony, to lepiej jest użyć jak najszybciej, najlepiej na śniadanie. W porze lunchu nie łączą tych produktów z mięsa. Wieczorem ziemniaków i makaronu powinno być zaniechane.

Obiad do szóstej wieczorem. Oto ona wywołała regułę: im szybciej, tym lepiej. Ale nie przesadzaj, bo jeśli będzie ostatni posiłek przed piątą wieczorem, nie można zasnąć z powodu silnego poczucia głodu. Postaraj się stopniowo przenosić kolację w coraz wcześniejszym czasie. Nawiasem mówiąc, doskonały obiad wiąże się z wykorzystaniem warzyw, ryżu i jogurtu. Wiadomym jest, że lżejsze jedzenie na obiad, tym szybciej będzie Ci schudnąć.

W godzinach popołudniowych, zapomnieć o smażonych. Gotować, piec, dusić lub gotować na grillu – doskonałą alternatywą. Dieta Mirimanova nie oznacza ograniczenia w zakresie korzystania z cieczą. Pić tyle wody, ile to wymaga ciała.

Jeśli pójdziesz do odwiedzenia, chwycić butelkę czerwonego wina wytrawnego – wtedy nie trzeba myśleć, co do picia. W godzinach wieczornych, podczas imprezy, co do zasady, nie ma nic do jedzenia. O ile to możliwe, w takich przypadkach, przekąski owoców lub warzyw i sera o niskiej zawartości tłuszczu.

Dieta „-60”: Uroda i sportu

Po pierwsze, już wspomniano, że zmniejszenie masy ciała o programie Mirimanova – to nie tylko zasady dostaw. Należy zwrócić uwagę na korzystanie z obiektów sportowych i zabiegów kosmetycznych. Przygotować peeling kawowy, że jest konieczne, aby pocierać ją na co dzień we wszystkich obszarach problemowych, takich jak pośladki lub brzuch. Starannie prowadzone przez lokalne antycellulitowy masaż z użyciem kremu (można nawet dzieci) z dodatkiem dwóch mumii tabletek. Na pierwszym miejscu jest trochę dokręcić swoją sylwetkę. Ponadto procedury te zapobiega zarówno rozciąganie i zwiotczenie skóry, które mogą wystąpić na skutek nagłych zmian wagi.

Jeśli mówimy o sporcie, a następnie wybrać rodzaj własnych. Może to być bieganie i ćwiczenia w siłowni. Możesz zapisać się na basen lub taniec – wybierz, co lubisz najbardziej. W każdym przypadku pożądany efekt aktywności fizycznej w połączeniu z dietą z pewnością zostanie osiągnięty.

Należy pamiętać, że przygotowania do Mirimanova diecie powinny rozpocząć się około tygodnia. W tym czasie stopniowo przesunąć czas ostatniego posiłku do szóstej wieczorem i przejdź do gotowanej żywności. Po tym można bezpiecznie zalogować się „-60”, i zacząć palić te dodatkowe kilogramy, radośnie obserwując, jak twoje ciało staje się coraz bardziej atrakcyjna i szczupła, a nastrój – wspaniały.

load...