System „Trade-in” i relacji osobistych

Więc emancypacji. Z naukowego punktu widzenia, termin ten odnosi się do uwolnienia nikogo z niczego. Jeżeli mówimy o kobietach więc „emancypacji”, to im równe prawa w życiu społecznym, pracy i życia rodzinnego z mężczyznami, innymi słowy, podejmowanie decyzji i odpowiedzialności, a nawet łatwiej – trochę Spis treści „kozy”.: Uul_1

load...
 • Resahr0, „Roskheydysh”
 • „A” Plan – powrót za wszelką cenę!
 • Naprawdę?
 • Ale to wszystko jest nauką. W praktyce kobiety są często chętni do wolności, zwłaszcza jeśli nie kozie koza i normalny facet, ubrany ją, płacąc jej doskonałą „łuk” i zapewnia doskonałą rozrywkę o każdej porze dnia. Cóż, czy nie prosto robi wszystko dla niej, ale nadal przyzwoity człowiek, dla którego: „Dobrze więc, że jest to możliwe i zupy ugotować nie tylko zupy Cholera, on nie zadolbal mnie już w tym kuchni, kapets siłą !. Nie! Och, moja droga, tu jesteś? Chet że tak głupiej głowy wspinać. Co chcesz gotować, moja droga? „.

  Przypadki są różne, ale dzisiaj porozmawiajmy o tych sytuacjach, gdzie młodzi ludzie chcą „wyzwolić” się i powiedzieć: „wyzwolić” swojego przyjaciela. Cóż, masz pomysł, prawda? Koniec związku, żegnaj mój kochany!

  „Roskheydysh”

  Powody tej decyzji ze strony mężczyzn może być ustawiony. Niekoniecznie musi to być kozy, bezdusznym potworem, a nawet pewnego rodzaju mitycznego stwora. Cóż, po prostu tak się okazuje: nie ma sensu łamać zarówno życie. To rozwiązanie. Według znanego przysłowia: „Przekazywana miłość zwiędła pomidory, jesteśmy rozstanie na zawsze, sandały i wstrząsnąć naszymi drogami.”

  load...

  Co ty, dziewczyna, można z tym zrobić? Istnieje kilka sposobów zachowania, a raczej jeden – zaakceptować! Tak, jest to najlepsze rozwiązanie! Ale nie jesteś tak łatwo zrezygnować? Udowodnić mu, co stracił? Zrobisz wszystko, co możliwe, aby zapobiec jej ktoś nie spotkał? Dobra, przyjrzyjmy się tej opcji.

  „A” Plan – powrót za wszelką cenę!

  To jest wersja. Ja to wyjaśnić prosto i na końcu widzimy możliwy rezultat. Tak, powinniśmy się spotkać i zaplanowania strategii. Aha! To, co robimy.

  1. Pisania sms mu wspomnienia z zabawy i romantyczne chwile: On cię drogą morską z meduzy zapisany, a następnie posmarowana jogurt z oparzeniami słonecznymi, ponieważ supermarkety są otwarte dłużej niż w aptece. Czy pamiętasz Lenka wieczór panieński, gdy wracasz do domu w drewnie: uważa się, spać, a ty – na gitarę. Cóż, te rzeczy, które zdecydowanie powinny być pominięte, ponieważ postanowił go zwrócić.
  2. Sotsseti. Tak, w naszych czasach – to jest ważniejsze niż rzeczywistość. Zawsze smutne i neutralny status, jak czasem w przyszłości, ludzie żałować przeszłości decyzje. „Jestem trudne do znalezienia, łatwo stracić i niemożliwe zapomnieć” – ten i inne opcje znikają na własną rękę. Nie pracują, zaufaj mi! Można pisać piosenkę Basta „My Universe”. Nie lubisz Basta? Silly – najważniejsze, że mu się podobało! Ogólne wyniki sprawność tylko te, w których znajdują się wskazówki, które mają związek. Pozostałą Zarejestruj się przy użyciu słów a la: ostatnie ran, Punkt, deszczu, kawy, parapet itp
  3. Pogłoski lli_1. Będzie pracować. Musi wiedzieć, że planowane … Nowa powieść! Jak to zrobić? Mieć przyjaciela – go używać! Sen nie jest konieczne, by kochać skręcać zbyt, a następnie zmienić zdanie, nawet dla bliskiej osoby walk. Najlepszym rozwiązaniem – znosić mapy pokazują strategię Cel i konturu. Nie zgadzam się – traktować brata. No bracie – Zapytaj przyjaciół. Ale uważaj na tych samych pułapek, jak inne, więc, że celem jest, aby nie stracić.

  4. Rozmowy telefonicznej. Mogą, jeśli jesteś w „tej nocy” nie wpadł w furię, nie przysięgać i pokonać go z palca do kolana. Jeśli masz taki emocjonalny i taki był przypadek – pilną potrzebę przeprosić i oferta smskoy pozostać przyjaciółmi! Zgadza się! Kilka dni później w godzinach wieczornych, aby uruchomić na światła latarni i czekać na telefon, gdy będzie on oddzwoni. Pół minuty tajemniczo przemyślany rozmowa, i bye bye: jeszcze byłaś niektórych, ale jest gotów i dobry wieczór każdy był odłączony. Te dzwony powinny działać jak opisano w zastrzeżeniu 1 i zastrzeżeniu 2, ale może prowadzić do ust 5.
  5. Daty. Jeśli długie i szerokie drogi miasta i ich domy lokale ulubione zakłady nadal przekroczyć swoją ścieżkę – model zachowanie powinno być tak jak w kroku 4. Te dwa punkty mogą być przeplatane w kole, ale w żadnym wypadku nie może prowadzić do pkt 6.
  6. Seksu. Pamiętam wersję piosenki Maxim Leonidov „Nie pozwól mu uciec,” śpiewa w serialu „rozśmieszaj mnie”:
   Gdzieś daleko latający pociąg,
   Samoloty manowce …
   Jeśli wyjdzie – jest zawsze,
   Więc po prostu nie pozwól mu i wszystkich.

  0.

  A jednak! Zamknięty: żadnego seksu po rozpadzie. To nie chciałby – w ten sposób, że nie wróci i nigdy nie zrobił. Smutny wiersz na ścianie Vkontakte pomóc więcej.

  To jest twoja strategia: mądry i diabelnie sprytny. No dobra, teraz na pewno zmieni zdanie!

  Naprawdę?

  Przykro mi, kochanie, ale nie ma gwarancji. A odsetek Man powraca w ramach programu jest dość mała. Tak, nie ma żadnych statystyk, ale rozmawiać z innymi samcami i pozwolić im powiedzieć, jak odnosić się do takich metod. Czy są jakieś opcje? Tak, oczywiście, nie jest! Jeden mówiłam na początku – po prostu-ny-sti! Wiesz co mówią Marilyn Monroe? „Uciekaj jeśli chcesz być kochanym” (Boże, chłopaki, przepraszam za rozpowszechnianie tych informacji!).

  Audi nie wysyła swoich menedżerów „od drzwi do drzwi” do poszukiwania nabywcy. Robią jakość i czekać, aż kupujący przychodzi sama. Wiesz, kto wtedy nazwy cenę?

  5.

  Dlaczego nie można zrobić tego samego? Podał zrezygnować? „W porządku, jesteśmy dorośli. Dziękuję za wszystko, do widzenia!” A wszystko usunięte zdjęcia z kontaktu, nie smutne statusy, piosenki o niespełnionej miłości, rozmowy i SMS. Pisze – odpowiedź, mówi byłego dziewczynę – odpowiedź jako znajomego dzisiaj: miły, przyjazny, ale przyjazny. Tak samo jest z rozmowami, to samo, gdy się poznali. Boli, boli, ale jesteś silna dziewczyna!

  Bądź mądry, być jak … Audi!

  Ivan Sopiga

  load...