Symetria szwedzkim lub metoda Martin Ingmar

Zawartość

Symetria Szwedzki – całkiem atrakcyjny program poprawy i utrata masy ciała, który stał się niemal narodowym ZOZha ideologia w Szwecji. Dr Martin Ingmar, w przeciwieństwie do większości specjalistów w dziedzinie żywienia, nie zmusza nas do rezygnacji z alkoholu, aby wytrzymać dni na czczo lub zorganizować diety głodowe. W swojej książce „Kontrola wagi mózgu”, wspomina, że ​​w związku z tym ludzie nazywali rozsądne, to może dostosować swoje zachowanie, w tym żywności. Dziś metoda Ingmar przyjęło Ministerstwo Zdrowia Szwecji i jest zalecany w leczeniu otyłości w niemal każdym wieku.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dobrą metodą Ingmar?

Szczerze mówiąc, wielu lekarzy może wydawać kompletny otwór. Ci, którzy czytali „koniec przejadanie” D. Kessler, także matowa plagiarist. Jednak on interpretuje doświadczenie swojego kraju i dochodzi do wniosku, że Szwedzi zaczęła przybierać na wadze, po prostu „przyjaciół” z amerykańskim fast food.

Przez wiele lat podstawą potęgi mieszkańców tego kraju były tłuszczowe łosoś i makrela, chleb żytni, kasza, masło i produkty mleczne, a także jabłka, jagody, jarmuż i marchewki. Nie jest zbyt zróżnicowana? Ale produkty zawierają prawie żadnych cukrów rafinowanych i nie mogą wywoływać niekontrolowane objadanie się. Ingmar pisze, że zwykły człowiek nie ponosi winy za to, że tłusty hamburger trwa dłużej ziemniaki, ciastka i mleczne, ponieważ produkty te są przeznaczone do ich przejadać. Zbyt dużo tłuszczu trans, nadmierne ilości węglowodanów prostych w postaci syropu kukurydzianego, miękkiej konsystencji – wszystkich podstawowych cech tłuszczu ludzie jedzą.

Ludzki mózg szybko „siedzi” na takiej żywności jako lek, a na koniec, zamiast 1 zaczniemy kupuje czekoladki 2, a nie zauważają rozmiar odzieży rośnie wykładniczo.

load...

Metoda jest dobre, ponieważ konsekwentnie przynosi człowiekowi prosty pomysł – „coś, co jedzenie – to nie jest jedzenie, ale sposób prawny odstawieniu gotówkę firm spożywczych jesz, są lepiej przygotowane, a następnie dostać się. – Głównie w formie tłuszcz na obszarach problemowych „. A sytuacja, która jest korzystna dla wszystkich, od rządu kraju (mówimy o Szwecji), kończąc Food and Drug Administration zespołów fabrycznych do odchudzania „i sprzedawców nowych programów fitness. Dlatego tak długo, jak nie zacząć używać corny własną inteligencję, dokonywania właściwych wyborów w supermarkecie, będzie niewolnikiem tłuszczu i cukru, produktów, a czasami dieta.

[Powrót do spisu treści]

Co gryzie szczupłe Szwedów i jak robią to

M.Ingmar krytykuje tradycyjne niskotłuszczowej diety niskokalorycznej. Tak, ograniczyć spożycie energii – to było dobre, ale ciągłe zasilanie tylko niskotłuszczowe jedzenie – źle. To nie tylko zakłóca układu hormonalnego, odzyskiwanie komórek i tkanek, i opóźnia przemianę materii, a także niekorzystnie wpływa na zachowanie przy żywieniu. Ingmar Wyniki badań klinicznych – ludzie, którzy otrzymali więcej tłustych potraw, dłuższe uczucie sytości, a mniej rozciągnięte na więcej niż zwolenników posiłek o niskiej zawartości tłuszczu.

Ponadto, większość „płuc” nabiału, pieczywa i zbóż zawierają rekordową ilość cukru. Producent opłaca się sprzedawać więcej, a niewiele osób kupi dużo smaku jogurtu i świeżych ciastek. W rezultacie, można jeść cukru, to pobudza apetyt, a po cichu „korygowania” kalorii, jeść więcej ponad to, co zostało przewidziane diety.

Jednak tłuszcz jest nienawiść tłuszczu i mają funtów tłuszczu, wciąż znaczy sprowokować wzrost cholesterolu we krwi, a wiele problemów z sercem. Dlatego też, w celu poprawy apetytu korektę należy zwrócić uwagę na niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-trzy. Są one zawarte tylko w mięsie łososia, pstrąga, makreli i śledzia. To właśnie te produkty przez lata stanowiły podstawę diety Szwedów, i że powinny być spożywane codziennie. Jednak Ingmar opiekowała wegetarian – mogą jeść nasion lnu i olej lniany użyć, aby osiągnąć ten sam efekt.

Jedna porcja ryby lub siemienia lnianego może zmniejszyć apetyt niemal o połowę. Aby rozpocząć, należy po prostu wyeliminować wszelkie pokarmy, które zawierają cukier, biała mąka, syrop skrobiowy i konserwantów, a także dodawać do obiadu kawałek ryby z grilla.

Stopniowo zastąpić połowę produktów mlecznych przez 2-5% tłuszczu, i nie zapomnij, że cukier zawarty w napojach. W trakcie tych małych zmian zgodnie z własnymi apetyt. To znacznie zredukowane tak szybko, jak żywność będzie prostsza. „Zakończenie” przejścia do zdrowej diety powinny być odrzucenie piwa za wytrawnego wina, i świadome kontrolowanie ilości spożywanej pijany.

[Powrót do spisu treści]

Szwedzki

Treningowe. Dziwne, ale w Szwecji pojęcie zdrowia publicznego obejmuje nie tylko niekończące telerazgovory jak cienka gwiazda ekranu M. (och, oczywiście, że nie jeść po sześciu i dużo tańca) i zalecenia „poruszać się”. W tym kraju, zwracając uwagę nie tylko do studentów wychowania fizycznego, ale także zwiększenie aktywności osób starszych.

Najbardziej popularna i powszechna tendencja – Nordic Walking z kijami – aktywnie promowany przez Gminę. Praktycznie każda większa osada istnieje wolna grupa pasjonatów walk, które mogą zapisać się nikomu.

Ingmar zaleca „sześć godzin ruchu w tygodniu.” Naprawdę można zrobić wszystko – jeździć na rowerze, chodzić czy kondycję. Silniejszy od obciążenia stres „zmiany w diecie”, a nawet „w klasie siłowni,” masz nowe kontakty społeczne

Podobnie jak w Szwecji jest dobra, a my mamy – tylko dla pieniędzy? Nie jest prawdą, w niemal każdym mieście ma uruchomionego klubów, a większość z nich to tylko zajęcia są bezpłatne. A co cię powstrzymuje, aby stworzyć „grupę walking” w swoim mieście? Zamiast dyskutować kolejny bezużyteczny diety jest nieaktywny, przynoszą ci, którzy mieszkają w pobliżu i udać się do najbliższego parku. To naprawdę pomaga lepiej niż w dyskusjach, które nie powodują niczego poza zwiększonym apetytem.

load...