Symbole Feng Shui i energii chi: znaki zdolność do przyciągania miłości i szczęścia

Pokochaj swoje środowisko jako część siebie, a ona w odpowiedzi na twoją miłość, daje poczucie niesamowitej harmonii – to podstawowe zasady Feng – Shui. Niech ostatnio o suszarce – Shui zostało powiedziane i słyszałem tak wiele symboli feng shui jest wciąż rzadko stosowane w poprawie ich własnych domach. Ale wystarczy przestawić meble i wnętrza dodać do liczby indywidualnych akcentów na ścianach domu dał swego pana ładunek pozytywnej energii.

load...

Suszarka do włosów – Shui – nie jest religią, a nie magia nauki. Dosłowne tłumaczenie włosów – Shui oznacza „wiatr i woda”. Na rdzeń jest fizjologiczny postrzeganie życia, co pozwala na tworzenie równowagi i harmonii z otoczeniem. Pojawiające się w Chinach, Suszarka do włosów systemowej – Shui został po raz pierwszy nauka o tym, jak chronić ludzi przed negatywnymi skutkami natury i czasu. Przez wieki, praktyczne porady na temat planowania i aranżacji domu zamienił się w kompleksowej nauki.

Zawartość:

Feng Shui i energia chi

Podstawowe zasady Feng Shui – jest bardzo podobny do nowoczesnych pojęć fizyki – wszystko w tym świecie, ponieważ rośliny ludzkich i wykończeniowych w mieszkaniu, a cegły w ścianach domu, posiada własną energię. Doktryna włosów – Shui energia ta nazywana Chi energii.

load...

Nie musisz stać się ekspertem Suszarka – Shui stworzyć wokół niego równowagi i harmonii. Trzeba tylko zrozumieć, w jaki sposób energia Chi wpływa na przestrzeń. Najlepszym sposobem osiągnięcia tego celu – wyobraź sobie, że w swoich przepływów strumieni domu. Na drodze przepływu nie może być poważną przeszkodą. Kanał musi być naturalne i łatwe, a nie brutalne i buntowniczy. W przeciwnym razie, energia będzie wychodzić z domu zbyt szybko.

Znaczenie symboli Feng Shui nauk

Zgodnie z naukami włosów – Shui, istnieją różne formy energii, są to te same postacie, które tworzą 5 żywiołów – wody, drewna, ognia, ziemi i metalu. Wzmocnienie energii żądanego elementu, można oddzielić części wnętrza. Woda, na przykład, stanowi zwierciadło, szklanym wazonie, akwarium, lodówka, pejzaż morski malarstwo, faliste linie we wnętrzu, a także niebieski i zielony. Drzewo symbolizuje wszystkie rośliny (w tym sztuczne), drewniane meble, rośliny, obrazy, pionowy kształt prostokątny. Uosobieniem ognia są trójkątne w kształcie, jak czerwony i fioletowy. Każde źródło światła (świece, lampy, kominek) stanowią również element ognia. Energia z ziemi mogą być aktywowane za pomocą Wyroby ceramiczne, kamienie, kryształy i krajobrazów. Charakterystyczne kolory – to brązowy, pomarańczowy, żółty i beżowy. Energia może być wzmocniona przez żadnymi metalowymi przedmiotami, które zostały wykonane z metalu, które mają metaliczny połysk (płyty dekoracyjne, monety, itp.)

Jeśli chcesz w swoim domu, aby stworzyć harmonijną i relaksującą atmosferę, należy zapoznać się z zasadami naturalnej energii wzmocnienia włosów – Shui. Spędź zmiany w swoim środowisku domowym, a poczujesz się nowe, dotychczas niespotykane emocje i – zawsze dodatni. Pozytywną energię Chi pójdzie do domu, wypełniając ją z komfortem, światła i piękna, a ty sam stać się bardziej radosne i człowiekiem sukcesu.

Popularne w Polsce aspektów Feng Shui

Kiedy patrzymy na rzeczy wokół nas, nieświadomie, możemy odwołać się do nieświadomego „ja”. To wspomnienia naszych dzieci i historie, które zostały odczytane, to epicka i komiksy. Symbole Feng Shui sprawić nam pewne emocje, pobudzają naszą wyobraźnię. Nic dziwnego, że wymyślił powiedzenie „dobrze, że polski, niemiecki śmierć”. Oznacza to, że co kiedyś przyciągają energię dobrobyt w życiu innych ludzi i niekoniecznie przystosowanych do nas. Wiele używać wschodnią symbolikę, bez myślenia o znaczeniu symboli Feng Shui w naszej mitologii. Nie każdy chińskie akcesoria korzyści Słowianie, bo słowiańskie legendy i wierzenia różnią się od Chińczyków drastycznie. Jaskrawym tego przykładem – swastyki, który wziął je jako symbol nazistów. Jest to bardzo stary symbol, który zwrócił się do wschodzącego słońca, zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią. Można zauważyć na starym ręcznikiem, ikony. Teraz, ta postać jest mało prawdopodobne, aby spowodować czyjeś pozytywne emocje. Rozważmy popularne symbole kultury chińskiej

  • Smok

Jest to jeden z najbardziej czczonych na Wschodzie obrazów, świętym stworzeniem. Smok jest związana z ochroną, szlachetności, siły, odwagi, urody. Dla aktywnej działalności zaleca się ludzi biznesu. Mówi się, że smok przyciąga wrogów w branży.

Jednak w słowiańskiej epiki Dragon – negatywny charakter. Jest to związane ze śmiercią, wrogów, niebezpieczeństwo. Dlatego też, jeśli użyć tego znaku, nawet dla dobrych celów, można zadzwonić na lęku i zagrożenia na poziomie podświadomości. A może to mieć wpływ na jakość życia. Można Corny nadwagę lub cierpi na niepowodzenie w biznesie.

  • Turtle

Na Wschodzie to zwierzę – symbol bogactwa i długowieczności, ochrony i wsparcia. Mamy ten sam wizerunek żółwia głębokiej ospałości. Jest to spowodowane szybkim tempie życia. Jeśli nie analizuje sytuację i umieścić żółwia w jego biurze, można uzyskać opóźnienie w biznesie. Jeśli jesteś podrażniona przez powolność, nie kupić żółwia.

  • Toad

Jin Chan siedzi na pieniądze lub klejnotów – ulubiony znak bogactwa w języku chińskim. Ale wielu Europejczyków nie lubią żaby mówiąc, wzmianka o co powoduje jedynie negatywne emocje. Po nieprzyjemnych ropuch, Warty, slimy.

Przy wyborze znaków dla Twojego domu lub biura, proszę odnieść się do swoich uczuć, a nie z zaleceniami obszernej literatury na temat Feng Shui. Po wschodniej nauczania jest związany z orientalnym perspektywicznej osoby, a jeśli zdecydujesz się spróbować kulturę orientalną, poważnie rozważyć wybór akcesoriów i maskotek.

Jeśli złapiesz się w negatywny stosunek do tego czy innego symbolu, można zmienić to nastawienie, lub odebrać odpowiedni zamiennik dla tej postaci. Po tym wszystkim, pozytywne emocje są bardzo ważne dla osiągnięcia celów.

Neutralny znaków feng shui

Są to znaki, które są mało prawdopodobne, aby powodować negatywne emocje. Oto niektóre z nich. Specjalistów Feng Shui oferują dzielić mieszkanie na niektórych sektorach i zwiększenia energii jest to, że dla ciebie jest najważniejsze. Chcesz dowiedzieć się więcej o sektorze – Znajdź informacje o siatce Bagua. Przestrzeń podzielona jest na takich symbolicznych obszarów: bogactwa, sławy, miłości, wiedzy, zdrowia, współpracowników, rodziny, pracy, kariery.

Valdai dzwon – symbol głosy z okazji dzieci. Idealne dla obszaru dzieci. Dwa złote rybki są idealne dla obszarów o miłości i bogactwa.

Wisiorek z tykwy może być umieszczony w dowolnym sektorze, chroni przed wypadkami i szkodliwymi wpływami. Kryształ kwiat przynosi szczęście we wszystkich przypadkach, może być umieszczony w dowolnym sektorze.

Bagua Lustro – zawieszenie w celu odzwierciedlenia negatywnych ataków. Lustro powinno być ukierunkowane na ewentualny atak. Zwykle jest zawieszony na przednim lusterku na ścianie, ośmioboczną symbol mieszkania.

Zawieszenie z dzwonkami przyciągnąć pozytywne energie, gdzie nie są one zwykle na tyle. Powieś dzwony w szafie, garderobie, w ciemnym kącie lub niszy.

Zawieszenie z pięciu stron przyniesie szczęście w każdym sektorze. W inny sposób, to nazywa się „trwa montaż szczęścia.” Hotei – wesoła bóg bogactwa, pomaga realizować najbardziej cenionych pragnienie.

Porady wideo na przyciągnięcie dobrych

Szczęścia

load...