Sylwester nail design: szybko i pięknie

Zawartość:

Każda kobieta – to zawsze jasne osobowość, nie znajdziemy dwóch identycznych osobowości świata. I każdy z nas wybiera swój własny sposób wyrażania siebie. Dla niektórych – ubrania, dla innych – kolor włosów, trzeci – makijażem. Ale wielu zgadza się, że kobieta jest najlepiej, aby powiedzieć swoje ręce. Zwracając uwagę na rodzaj manicure, korzystanie z różnych akcesoriów do podkreślenia jej piękno może zrozumieć, że ta kobieta kocha i docenia to, czego potrzebuje, czego brakuje. I powie to wszystko zwykły manicure, który nosi na co dzień.

load...

Sylwester nail design jest również nieznacznie otworzyć zasłonę tajemnicy o marzeniach jego właściciela. Wiele zrobić selekcje tematyce projektowania paznokci z góry. Nowa perspektywa nie powinna być wyjątkiem. Dla czarodziejki, którzy jeszcze nie mieli czas, aby dokonać właściwego wyboru, proponujemy kilka opcji Noworocznym Nail Design.

Charakterystyka manicure noworocznym

Dzienna rutyna nowoczesnych kobiet wydają się być wypełnione. Praca, dzieci, krewnych, przyjaciół, hobby, sport, self-care. Kiedy ten schemat nie zawsze jest możliwe, aby wykroić dla siebie godzinami w salonie kosmetycznym. Logiczne jest zatem, że realizacja noworocznego projektowania paznokci nie powinno trwać długo. Ale podstawowe, codzienne on też nie powinno być. Jest tak wiele rodzajów Manicure, malowanie technik i akcesoriów, które nadają oryginalności obrazu, że głowa może zacząć kręcić z takiej obfitości. Chodźmy przez kilka ciekawych opcji na Nowy Rok projektowania paznokci.

Paznokcie aksamitne

Niedawno pojawiła się aksamitna (welur) Pokrycia polski dosłownie „wiał” wybiegach świata, a następnie stać się częścią codziennego życia. Wiele pań nazywają je „pazury kaszmir”. Ta nowa technologia matowy polski paznokci, tworząc niezwykły efekt plusz na swoim nagietki.

load...

Powłoka ta jest stosowana mała urządzenie zwane Flokayder (czasami nazywane Flogan), a materiał jest zwany owce. Taki manicure można zrobić, aby śledzić tę sekwencję.

 1.  Trzeba pomalować paznokcie na dowolny kolor lakieru.
 2.  Zastosować stado do warstwy górnej przez urządzenie.
 3. Wysuszyć paznokcie w lampie UV.

Wbrew obawom kobiet, które najpierw zobaczyć to nowość, aksamit manicure trwa długo i jest również odporna na realizację prac w domu, jak i konwencjonalne. Jednak, podobnie jak w przypadku ze standardowym manicure przedłużyć piękno i pielęgnacji kaszmirowy płaszcz jest jeszcze lepiej kopać / wyczyścić / umyć rękawice.

Odmianą tego typu manicure z puszystym stada zwanego „rozmyte swetry paznokci”, który można z grubsza przetłumaczyć jako „kudłaty sweter na paznokciach.” Pomyśl o tym, jak będzie wyglądać ten niezwykły wygląd paznokci noworoczne! Szczególnie wspaniale idzie … prawda! Suknie wieczorowe z weluru i aksamitu. Wskazane jest, aby polska kolorze lub meczu lub kontraście z kolorem sukienki. Wtedy po prostu wspaniałe!

Używamy naklejek

Nietypowe, ale bardzo praktyczna opcja manicure z okazji Nowego Roku jest stosowanie różnych etykiet. Zimne ognie, pochodnie, płatki śniegu, … Projektanci pracują niestrudzenie, aby wymyślić nowy i oryginalny manicure nakleyki.Takoy Sylwester wymaga tylko kilku minut.

Panie, którego tryb dnia namalowany przez minutę, został oceniony jako godny zastępczą znudzony lakier. Będąc stylowy dodatek do paznokci, jednak etykiety są niezwykle łatwe w użyciu. Standardowy system działa następująco im.

 1.  Na czyszczonej powierzchni, stosuje paznokci lakier bazowy.
 2.  Wybierając odpowiednią naklejkę w każdym rozmiarze paznokcia, odłączyć go od arkusza.
 3. Zabezpieczyć okrągły brzegu etykiety szczelnie do naskórka, a następnie spłaszczyć je, unikając pęcherzyków.
 4. Usunąć nadmiar naklejkę pilnik do paznokci.
 5. Zastosuj ostateczną warstwę powłoki błyszczące.

Manicure gradientu

Tego rodzaju bardzo wyrafinowanym manicure, w którym cienie lakier sprawnie przepływać z jednego do drugiego. Może być zastosowany z ostrymi kontrastowych ruchów lub płynne przejście. Można zrobić ciekawe przejścia od jasnego do ciemnego lakieru do paznokci z połyskiem do matowej, aby połączyć różne barwy. Aby osiągnąć ten manicure trzeba maksymalnie pół godziny.

 1. Poświęć kilka farb w różnych kolorach.
 2. Zwilżyć gąbkę do makijażu wody.
 3.  Zastosuj wargi maluje żądany kolor w prawidłowej kolejności.
 4.  Dołączyć gąbkę do arkusza papieru. Jeśli jesteś zadowolony z kolorów, dotykaj ruch zastosować lakier dopóki przejścia między odcieniami nie będzie gładka.
 5.  Załączyć gąbkę do paznokci, jeśli będzie dla konturu paznokci – nie martw się.
 6. Usunąć nadmiar polski wacikiem.
 7. Nałóż warstwę utrwalacza.

Manicure użyciem siatki

Nawet jeśli nie masz czasu na jakości manicure, korzystać z takich zaawansowanych akcesoriów, takich jak oczka. To jest właśnie taki manicure.

 1. Stosuje się warstwę beżowego bladoróżowego lub lakieru.
 2. Podczas gdy warstwa wysycha, wziąć endoplazmatyczne i precyzyjnie zamontować go na płytce paznokcia. (Pajączki od gustu można kupić w każdym sklepie szycia).
 3. Korzystanie nożyczki, wyciąć nadmiar gwóźdź.
 4. Do dekoracji można użyć kryształów.

Delikatnie i ostrożnie manicure

Wymagane minimalne elementy projektu dla realizacji takiego manicure. Nail szkic jest tworzony przy użyciu ciepłej palety. Ale to jest bardzo ważne, aby stosować się do tego samego klucza między pierwotnym farby i dekoracyjny wzór.

 1. Zastosowanie pierwszej powłoki w postaci bezbarwnego podłoża.
 2. Zastosuj biały lakier i brokat. Przed całkowitym wyschnięciu warstwy lakieru, aby utworzyć wzór może być cudowny kwiat z płatków.

Biżuteria Manicure

Sylwester nail design jest inna jasność i blask. Tutaj można użyć folii i dżetów i bulonki i blask i naklejki. Od wszystkich liście prawdopodobnie mało znany tylko bulonki – Nowa dekoracja, dekoracyjne koralików o różnych kolorach i do 4 mm. Są one zaprojektowane, aby dać manicure połysk i blask. Bulonki łatwo rozplanować wzór ulgi lub utwórz depozytu. Stosowana jest, oczywiście, na nieutwardzoną warstwę lakieru.

Drogie dziewczęta i kobiety! Pamiętaj, że Noworocznym Nail Design – część obrazu. Tutaj można pokazać całą swoją wyobraźnię i oryginalność natury. Uroczysty manicure – jeden z głównych elementów swojego pięknego wyglądu na wieczór Nowego Roku.

load...