Świeże pomysły na domowej siłowni

Zawartość

Hantle, obciążniki, stojaki, pręt, lina, ławki, maty i ćwiczenia są ze sobą już zaczynają się niepokoić? Możesz kupić coś nowego dla domowej siłowni. I nie koniecznie, że to każdy rodzaj symulatora nanovesch Tai Master lub „Tryasuchev” hantle o wadze 3 kg. Być może nie ma nic, co naprawdę pomaga poprawić sprawność fizyczną.

load...

[Powrót do spisu treści]

Mini trampolina

Do: Wszyscy, którzy ćwiczyć skakanka lub HIIT z Burpoe, skoki, skoki w „nożyce”, lub po prostu zmęczony swoim kardioprogrammy

Dobre: ​​Niedrogi i kompaktowy symulator skoków. Usuwa niektóre z obciążeniem do stawów i kręgosłupa. Oczywiście, że nie przeskakuje jest absolutnie nadaje się dla każdego, ale dla tych, którzy nie mają przeciwwskazań do skoku po prostu niezastąpiony:

  • Zwiększa zużycie kalorii, skakać na trampolinie, w rzeczywistości, trudniej, a nie łatwiej niż na płaskiej powierzchni ;
  • Pozwala na pracę na wadze;
  • Sprawia treningi bardziej cichy;
  • Wreszcie, świetna zabawa, tylko upewnij się, że sufit w pomieszczeniu wystarczająco wysokim

Skocz na mini-trampolina, można po prostu „zamiast płaskiej sesji” na liny, można wkleić „skok” intensywne interwały w dowolnej prostej czynności, takich jak chodzenie na mini-krokowy lub skręcanie hula-hoop. Ogólnie rzecz biorąc, im bardziej rozwinięte i twórcze podejście do sprawności.

load...

[Powrót do spisu treści]

TRX

Do: wszystkich, którzy już mam ćwiczenia bez ciężarów i joga

Dlaczego: Ćwiczenia w tych pętlach rozwijać stabilność i równowagę. Kilka tygodni, a Twój jogi osiągnie nowy poziom i przestanie być „dostavuchy”. Osobiście okazały pięknie, nawet stanąć na rękach dopiero po specjalistycznej mikrocyklu treningowego w pętli. Choć dla mnie, wolę hantlami zamiast „destabilizacji” przedmiotów. Pętle mogą być wykonane prawie wszystkie jogi i pracy z dowolną część ciała. Oczywiście, ich zastosowanie jako „uniwersalnego tłuszczu palnika” nie jest powszechne, ale jeśli szukasz równowagi, stabilności i wytrzymałości skorupy, nawiasem mówiąc, może chcesz kupić ten przedmiot.

[Powrót do spisu treści]

Nike + Fuel

Zespołów. Do: każdy, kto próbuje schudnąć poprzez chodzenie i zwiększoną aktywność w codziennym życiu

. Dlaczego? Bo nic nie czyni nas lepszymi niż ćwiczenia przejrzysty system raportowania. Jeśli po prostu „Obiecujemy sobie iść i iść w czasie przerwy na lunch”, być może nadejdzie dzień, kiedy po prostu chodzić do pobliskiego biurowca, ponieważ mają wyśmienitą kawę. Ale jeśli masz urządzenie, które pokazuje, jak bardzo pan poszedł na dzień, ilu i ile, z grubsza, spalone kalorie, sytuacja szybko zmieniła. Dodatkowo, bransoletka wygląda przyzwoicie, w przeciwieństwie do niesławnego bilans mocy, właściwe, być może, do nastolatków.

[Powrót do spisu treści]

Pierścień Pilates

Do: tych, którzy kochają Pilates, że nie chce niczego zmieniać, ale dostosowane do treningu na

Mat

. Dlaczego? Ponieważ ćwiczenia z pierścieniem pracuje więcej mięśni, a dodatkowy opór jest bardzo droga, w której postęp sportu jest zbudowany. Na szczęście, dziś wiele różnych pierścieni, w tym wystarczająco trudne, przeznaczone dla zaawansowanych osób. A przecież prawie każdy szanujący Pilates trener wydała wideo z ringu.

[Powrót do spisu treści]

Poziomy pasek przez drzwi / ściany na

Do: każdy, kto chce uzyskać silniejszy i poprawić swoją postawę

Dlaczego? Dlatego, że nie zgadza się „boom lub poziome paski” nie ma sensu wszędzie, ale twierdząc cele. W rzeczywistości, ciągnięcie i odmiany – świetny sposób, aby rozwijać siłę mięśni pleców, co najmniej, tylko dla kobiet. Tak, towarzysze, są w stanie wykonać 15 pull-up bez czystej Kipping, najprawdopodobniej będzie pracować więcej wytrwałości, ale to, co zapobiega ich powiesić pas balastowy żelaza? W ogóle, poziomy pasek – Tajne symulator wymiana dorogushchie przyczepność kablowej. I tak być dziewczyną i nadrobić zaległości – to jest fajne.

[Powrót do spisu treści]

Foam Roller

Do: poświęcone fani potęgi sportowe

Dlaczego? Bo masażu nie jest uderzanie te same mięśnie i przywrócić jakoś to konieczne. Dla tych, którzy uważają, że jest to inny typ przenośnika wibracyjnego Vibro, istnieje uniwersalna radę: „Lepiej jest spróbować jeszcze raz.” Tak, robię ćwiczenia z wałkiem raczej bolesne. Ale szanse postępu nawet w sprawowaniu władzy, które mają na długi czas „w Plateau” po nich bardzo, bardzo duże. Szczególnie polecany dla tych, którzy są już robi CrossFit, Kettlebell podnośnik lub szkolenia.

[Powrót do spisu treści]

Medbol

Do: każdy, kto jest zaangażowany w fitness funkcjonalnej i biegaczy w różnych odległościach, rowerzystów i pływaków

Dlaczego: Dobry ciężki (nie 1, 5 kg) medbol – uniwersalny shell dla rozwoju siły wybuchowej. To go nam brakuje, gdy tak naprawdę nie możemy przyspieszyć na odległość, i tracą cenne sekundy bo nagle nogi stają się „bawełna”. Jest to bardzo popularna powłoka do treningu siłowego wśród profesjonalnych biegaczy, rowerzystów i pływaków, a co najważniejsze – większość ćwiczeń z nich są dostępne dla wszystkich poziomów zaawansowania.

To może nie tylko sens, aby rzucić na podłogę, tworząc „wyrwać” potencjał obręczy barkowej, ale także rzucać, rzucanie i łapanie ściany, może być push-up, można zwijać się z nim, i ogólnie, zrobić prawie wszystkich elektrowni ruchów funkcjonalnych. Najważniejsze – nie wierzą zbyt różowe kule do 2 kg, a podnieść skorupę odpowiedniej wadze. Aha, i nie próbować zburzyć mury, kanały satelitarne, coś nam jeszcze potrzeba.

[Powrót do spisu treści]

Wiewiórka

Do: biegaczy, i tych, którzy słuchają muzyki przez telefon w

Hali

. Dlaczego: Upuściłeś smartfon do śledzenia parku? I jak on będzie w kieszeni kurtki nie przeszkadza? Ale miała kurtkę w upale 28 stopni, nie pocić? Ogólnie rzecz biorąc, proste i funkcjonalne urządzenia blokady mobilne rozwiązania wszystkich problemów na raz. Będzie można wreszcie uruchomić z ulubionym aplikacji i dowiedzieć się, ile Biegnie iz jaką prędkością. Można słuchać jego muzyki, nawet zapominając gdzieś odtwarzacza. I nie stracą też można odbierać połączeń za pośrednictwem zestawu słuchawkowego. W ogóle, to jest tanie Zamki – najbardziej przyzwoite, a korzystanie z wielbłądami biegowych naprawdę bardzo motywujące.

W ogóle, motywacji, można kupić nie tylko szorty, być może, nowy sprzęt pomoże Ci osiągnąć nowy poziom.

load...