Świece świąteczne własnymi rękami – a bajeczne atrybuty wakacji

Zawartość:

 • Kolorowe świece, szyszki
 • Citrus Świeca
 • Świeca w technice decoupage
 • Prosty wystrój świece
 • Nowe kompozycje i świeczniki

Nowy Rok, Boże Narodzenie, Nowy Rok Stary … Ile radości i inspiracji, aby przynieść nam te święta! Sama atmosfera – magiczna i tajemnicza – przenosi nas do nie mniej magiczną mocą. Dłoń i podrapał zrobić coś wspaniały i możliwości do tego, szczerze mówiąc, bardzo dużo. Ten ekskluzywny, ozdoby choinkowe i akcesorii i domowe prezenty, pamiątki, i skład Nowy Rok, i, oczywiście, świąteczne świece. Nawiasem mówiąc, aby świece świąteczne własnymi rękami, to nie jest konieczne, aby mieć jakieś specjalne umiejętności. Można więc rzec, świece lane od zera, i można ozdobić gotowe kupione w sklepie świece. Spróbujmy?

load...

Kolorowe świece, szyszki

Najprostsze, ale bardzo eleganckie świece mogą być wykonane z białych świec woskowych i już bezużyteczne odcinki świec. W tym celu musimy:

 • En kilka świec lub białe świece parafinowe,
 • Kredki kolorze wosku (kreda)
 • Scotch,
 • Kawa, arkusze
 • Słoik,
 • Perełki i perełki
 • Nożyczki,
 • Wykałaczki
 • Scotch.

Aby rozpocząć, należy wyciągnąć z knot świeczki są podzielone na małe kawałki. Fragmenty wosku sumują się do banku i tam umieścić heblowane kredki woskowe. Banku umieścić w jakimkolwiek odpowiednim pojemniku wypełnionym gorącej wodzie i w wodnej kąpieli stopionego wosku w dół. Aż wosk stopieniu przełomu kulechek blachy Journal i uszczelnione brzegi taśmy. Knot (długość kulechka większa niż wysokość) jest zamocowany na jednym końcu pola, wykałaczki (klej, taśma klejąca lub plasteliny), a jego drugi koniec jest obniżona do worków papierowych i wyjąć mały czubek wierzchołka stożka. Otwór naciskać delikatnie knot zamatyvaem zewnątrz taśmy, wykałaczki i umieścić na krawędzi podstawy worka z tworzywa sztucznego.

Umieścić formę szkłem lub w słoju, których średnica może być mniejsza niż średnica podstawy stożka. Torba lejek skonfigurować i wypełnić go w roztopionym wosku. Zastrzegamy sobie świecę do utwardzenia. Gdy wosk stwardnieniu odcięte na bazie knota i usunąć wykałaczki. Teraz możemy przewracać świecę do usuwania jej papier i ozdobić koraliki świeca i paciorki. W tym celu możemy umieścić je w gorącej wodzie i ciągnięcie kleszcze są wciskane w wosku. Perełki i kulki mogą być rozproszone na świecy w sposób losowy, i to jest możliwe, aby położyć swoje wzory świąteczne lub napisów.

load...

Citrus Świeca

Na noworocznym wystrój domu będzie użyteczne suszone plastry pomarańczy. Można je przygotować z wyprzedzeniem, przez suszenie w piecu, w bardzo niskiej temperaturze. Tutaj takie plastry cytrusowe mogą ozdobić świece. Aby to zrobić, należy przygotować:

 • Gruby okrągły świeca
 • Pomarańczy, suszonych
 • Świeca do stopienia,
 • Kieliszek,
 • Suszarka do włosów.

Świeca z białego wosku rozbić na kawałki i stopić w kąpieli wodnej. W szklance umieścić świecę przygotowany do wystroju i pokrył go plastry pomarańczy, umieszczając je pomiędzy ścianą ze szkła i świeca. Teraz dokładnie wypełnić wszystkie puste przestrzenie płynnego wosku i zostawić świecę aż it krzepnięcia. Gdy wosk stwardnieje, kąpiel w gorącej wodzie szkło i delikatnie wyciągnąć go z świecy. Strumień gorącego powietrza z suszarki do włosów na spacer wokół murów nową iskrę do nadmiaru wosku stos otwarte przez cały wystrój cytrusowych. Podczas gdy wosk na pomarańczowym kółku jeszcze gorące, może być uzupełniony z dekoracji Świeca z kulek lub perełek.

Świeca w technice decoupage

Ta metoda dokonywania Gwiazdkowa Świeca – skrzyżowanie odlewu z ziemi i ustanowienia składu noworocznym. Świece będzie ozdobić serwetki do decoupage z motywami Bożego Narodzenia. Przez świąteczne świece, będziemy potrzebować:

 • Duża biała świeca okrągły lub żółtawy,
 • Lub serwetka do decoupage serwetka z trójwarstwowej konwencjonalny wzór Bożego Narodzenia,
 • Nożyczki,
 • Ołówek,
 • Suszarka do włosów.

Z serwetek wyciąć motyw. Pocięty kawałek tkanki musi być równa szerokości obwodowej długości świecy i wysokości równą jego wysokości. Teraz usunąć górną warstwę tkaniny, świec i owinąć je delikatnie wygładza ją paznokciem lub ołówka. Następnie kolei suszarkę i kierowania gorącego powietrza na podplavlyaem wosku. W wyniku stopionego wosku impregnacji tkaniny i szczelnie przylega do świecy zapłonowej, połączony z jego powierzchni.

Innym sposobem zabezpieczenia serwetek do świec – użyj łyżkę. Aby to zrobić, należy podgrzać łyżkę nad płomieniem świecy zapalił kolejnego, trzymając go nad ogniem wewnętrznej (wklęsłej) stronie. A następnie gorący gładki łyżka serwetka. Wosku, jak również pod wpływem gorącego powietrza z suszarki topi i impregnowania tkanki.

Prosty wystrój świece

Ulga wzór może być utworzony na świece konwencjonalnymi szycia szpilki. Aby to zrobić, weź grube kolorowe lub białe świece i szpilki z perłowymi heads-perełek. Najważniejsze jest to, że średnica świecy nie była większa niż długość kołka. Teraz tylko trzymać szpilki w świecy, tworząc odpowiedni wzór w postaci płatków śniegu, gwiazd i napisami.

Innym sposobem prosty wystrój – spiralne owinięcie świece streamer, paski choinka deszcz lub folią. Kolorowe świece mogą „priporoshit” styropianowy śnieg. Aby to zrobić, trzeba zgnieść piankę, świeca smar z klejem i posypać piankę okruchy. Jeśli masz specjalny ołówek do świec, a potem po prostu musi je opisać żadnych gotowych świec lub użyj zamiast obrysu ołówkiem na witrażu.

Nowe kompozycje i świeczniki

Prosty i tani sposób na Nowy Rok dekoracji – tworzenie kompozycji ze świecami lub stosowania miejscowego świeczników. Zacznijmy świeczniki. Dla nich, można użyć zwykłych jasne okulary. Najprostszą metodą – umieścić świecę w szklance i wypełnić lukę między nim a ścianami szklanymi kulki, orzechy, Boże Narodzenie blichtr i deszczu. Inną możliwą metodą – stosowania jako niskiej pojemnika świecowy (słoik kremu do twarzy, na przykład) i wykorzystać go sosna lub świerk gałązki, stożki, taśmy i kulek. I można zbudować całą masę świecami. Aby to zrobić, należy wziąć kieliszek wina lub miski, posypać dno piaskiem (kasza manna, soli lub cukru) i podłączyć go do bardzo wąskich świec, nadając im kształt bukietu. Aby dopełnić obrazu na nodze tie szkła wino wstążką lub owinąć go blichtr.

Świecznik ze skórką pomarańczową. Weźmy na pomarańczowo i przeciąć go na dwie nierówne półkul – małych i dużych. Obie części są wolne od miąższu. Niewielka odciąć szczycie półkuli, tak że stał mocno na powierzchni i dużej części świecznika z ostrym nożem przeciąć desenie w postaci gwiazd i okręgi. Teraz włącz małą półkulę, umieścić w niej małą świecę i obejmują dużą półkuliste. Ten świecznik będzie nie tylko stworzyć odpowiednie otoczenie Nowy Rok wakacje, ale będzie wydzielać delikatny pomarańczowy smak.

Skład Boże Narodzenie ze świecami. Jest to bardzo popularna kompozycja z pływającymi świeczkami. Aby to zrobić, podjąć szeroką miskę szklaną lub Deep Dish i napełnić go wodą. Powierzchnia wody pływać, Suffer małe specjalne pływające świece i bombkami. I zamiast kulki mogą być stosowane w składzie szefów żywych kwiatów.

Na dużym półmisku lub wazonie na owoce, umieścić jeden lub kilka wąskich grube świece. Swobodna powierzchnia naczynia wypełnione bombkami, serpentyny i gałęzi świerkowych. Do dekoracji można użyć i figurki aniołów i gałązki jarzębina i sztuczne lub żywe kwiaty i suszone plastry pomarańczy. Krótko mówiąc, wszystko zależy od Twojej wyobraźni!

Nie pozwól stagnacji swoje twórcze impulsy, zwłaszcza w przeddzień Nowego Roku i świąt Bożego Narodzenia. Bądź kreatywny, tworzyć, budować – i wszystko można dostać!

load...