Świece ślubne własnymi rękami – elegancki dodatek

Zawartość:

Ach, ten ślub! Jak wielkie wydarzenie, podobnie jak wiele czasu i wysiłku potrzeba przygotowania. Nawiasem mówiąc, dzisiaj coraz częściej korzystają z usług profesjonalnego organizatorów ślubnych. Niemniej jednak, wielu celowo zostawić sobie bardzo przyjemne obowiązki: wybór i zakup ubrań dla młodej pary, jak również nabycia lub produkcji akcesoriów ślubnych. A jeśli uważasz się do fanów i masters Maida strony, możliwość samodzielnego wytwarzania pięknych i znanych szczegółów, bez których żaden koszt, bez ślubu, to na pewno będzie zainteresowany. Na przykład, jak zrobić świece weselne własnymi rękami? Okazuje się, że to nie jest takie trudne! Spróbujmy?

load...

Świeca z żywych róż

Urocze, wzruszające i delikatny świeca jest łatwe do wykonania, dekorowanie nich żadnych świeże kwiaty. Ale ponieważ róże są tradycyjnie uważane za kwiaty ślubne, świece i je ozdobić. Tak więc, musimy dla takiego składu florystycznego:

 • Róże i pąki (może być krótki lub nawet bardzo krótkie łodygi);
 • Kwiatowy piany (piana Oasis);
 • Kwiatowy szpilka perłowy, biały lub różowy;
 • Wysokie świece (okrągłe lub stożkowe).

Floral Foam będzie miał podstawę tej kompozycji ślubnych. W rzeczywistości, bez niej nie ma róż i świece sami nie możemy zrobić, ale można spróbować wymienić przewód stud. Ale jest lepiej (bezpieczniej i wygodniej) używać szpilki. Więc wybrać odpowiednią świecę i nasączonej gąbki. W tym czasie ostrożnie wyciąć pędy róży do wysokości około dziesięciu centymetrów. W celu utrzymania świeżości kwiatów dłużej Skrawki pobrano pod kątem, zanurza je w wodzie i za pomocą ostrego noża.

Gdy gąbka jest zasilana wilgocią wstawić wzrosła. Pierwsze miejsce duże kwiaty, a następnie wypełnić przestrzenie między pąkami. Teraz trzeba tylko dołączyć gąbkę do świec z wykorzystaniem kołków. To wszystko. W dalszej dekoracji róże nie trzeba – to do nich niepotrzebnie.

load...

Świece z tiulu

Skromne, ale eleganckie i wyrafinowane dekoracje nawet do świec ślubnych byłoby zwykłym tiulu i satynowe wstążki. Aby przygotować te świece:

 • Dwa okrągłe wysokie świece biały (około piętnastu i średnicy około sześciu centymetrów);
 • Satyna szerokość taśmy dwóch centymetrów (różowy koralowych lub czerwony);
 • Tiulowe;
 • Białe igły i nici;
 • Zapalniczki;
 • Klej pistolet.

Do zdobienia świec kawałek odcięty od taśmy, którego długość jest nieco większa Girth świece. Zgodnie z dwóch długich boków taśmy do zastosowania kleju i przyklej taśmę, owijając go wokół świecy tuż poniżej połowy całej wysokości. Teraz musimy zrobić rozetochki z tiulu. Aby to zrobić, należy odciąć od długości i szerokości taśmy tiulowe dwudziestu dwóch centymetrów. Według jednej długiej krawędzi chodnikowych szwów i ciągnąć wątku, tiul zebrane w fałdy. Rezultatem jest wspaniały gniazdo okrągłe. Zamocować nitkę i odcięty.

Ponownie odciąć dwanaście centymetrów satynowe wstążki i zrobić łuk z niego, który jest lżejszy opalanie wskazówki, że taśma nie jest rozwiązana. Na środku gniazdka zastosować klej i naprawić łuk. A ostateczny łuk na gnieździe jest przyklejony do świecy w miejscu, gdzie blokada końce taśmy owinięte wokół świecy. W ten sposób możemy ozdobić i druga świeca – nasz ślub świece gotowy!

Świece z koronką

Kolejną przyjemną ozdoby opcja ślubne świece. Dla nich, musimy:

 • Dwa samej średnicy i różnej wysokości czopków (na przykład, sześć, dziewięć i dwanaście, sześciu centymetrów);
 • Cztery satyna taśmy: w dwóch kolorach i różnych szerokościach (dwa i pięć centymetrów milimetrów każdej barwy) do pięćdziesięciu centymetrów;
 • Białe koronki z jednej prostej i jedną krawędź i powtarzającego się wzoru w kształcie;
 • Białe nici;
 • Igła i nożyce do szycia;
 • Dwustronna taśma,
 • Kulki perłowe;
 • Zawieszenie-kulonchiki jak serca.

Zacznijmy od tego, że zawieszenie może być używany jako gotowych zawieszki charms lub na telefonie komórkowym i może być tkany serca koralików lub wycięte z filcu. A teraz jest proces zdobienia. Po pierwsze, cięte na długość dwóch segmentach dwudziestu centymetrów koronki i szerokim pasem. Krawędzie pasków (sekcje) opalanie lub kotwiących bezbarwny lakier do paznokci, a więc nie kruszyć. Z przodu koronki w środku każdego powtarzającego się wzoru przyszyć perła perełki. Następnie przyklej wąskie paski taśmy klejącej na końcach każdego kawałka koronki i wstążki na odwrotnej stronie.

Teraz wszystko jest proste: należy dodać do jednego biegu z koronki wstążki seamy stronie, usuń taśmę samoprzylepną z papieru podłoża i skleić oba segmenty. Dostaję koronki na jednej stronie i po drugiej dekoracyjne satynową tasiemką. Wykonujemy również i taśmy na drugą świecę. Z pomocą samoprzylepnych pasków taśmy przymocować je do świec, owijając je tuż nad środku świecy. Taśm, aby łuki gwintowania centralnych pętlowych węzłów w zawiesinie. Korzystanie łuki Scotch przymocowanych bezpośrednio na ozdobnym paskiem lub nieznacznie powyżej (poniżej) to.

Świece Baroque

Bardzo prosty sposób zdobienia świec i uderzająco skuteczną wynik! Dla tych świec, musimy:

 • Sześć róże satynowe wstążki;
 • Szycia szpilki z białymi perłowymi głowami;
 • Długie białe świece;
 • Kulki dopasować róż;
 • Białe perełek, perełek (większe głowice igłowe);
 • Klej pistolet.

Róże i szpilki można kupić w żadnej przechowywania akcesoriów do szycia. Róże musimy średniej wielkości (około trzech centymetrów średnicy), a niektóre delikatne ciepłe odcienie: różowy, koral, łosoś, a nawet białe. Tak więc, wszystkie kołki skrócić o połowę. Teraz zamocować trzy róże na świece, umieszczając je w środku świecami w szachownicę, jeden w środku, drugi pięć centymetrów poniżej i lekko w lewo, a trzeci pięciu centymetrów lub bardziej na prawo. Róże zapinane przebijając je za pomocą szpilek i delikatnie wystające szpilki w świecy. Że świeca nie złamał, można przypiąć trochę ogrzać zapalniczki.

Teraz trzymać szpilki w świecy poprzez umieszczenie ich w formie łacińskiej „S” na wysokości świecy. Ten wzór powinien być tylko trochę bardziej luki, która jest zajęta przez róż i niekoniecznie bardzo płaski, ale dość czyste. A teraz za pomocą kleju dołączyć do kulek świecę i perełek, wypełnienie luki pomiędzy róż, ale zachowując obrys wzoru. I wykonać zdjęcie, górna krzywa naszej „S” może być nieco podciągnął, i uzupełnić ją z łuku od spodu organzy i koronki rozetą. W skrócie, nie należy już polegać wyłącznie na własnych upodobań.

W ten sposób, przy użyciu najprostszych materiałów i dołączenie do zwykłej iskry ich zręcznych rąk, mamy przekształciła prozaiczne świece w eleganckich akcesoriów ślubnych. Zgadzam się, że zrobić to naprawdę proste! Przy odrobinie wyobraźni, trochę cierpliwości i staranności – a wszystko dostać. Powodzenia!

load...