Świąteczne prezenty pomysły

Zawartość:

Co jest przedstawione w Nowym Roku? Ten lubiany wakacje, wiele osób dać swoich bliskich, bliskich, przyjaciół i współpracowników prezentu. A żeby kupić coś wartościowego i przydatnego wielu zastanawia się, co dać na nowy rok? Daliśmy przykłady prezentów, które są na ogół podaje się do Nowego Roku, i mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w wyborze!

load...

Firmowe prezenty

Nowy Rok – to jest czas, aby obdarować swoich pracowników za rok dobrych i produktywnych działań. Prezenty i święta dokonać personel bardziej przyjazny i czasami służyć jako doskonały sposób motywacji. Ale święto zbliża każdy nowy dzień, a zatem czas, aby wybrać prezenty dla pracowników staje się coraz mniejsza. Organizacyjne prezenty na Nowy Rok należy podkreślić wagę i znaczenie każdego pracownika, partnera lub klienta. Czasami trudno jest znaleźć w tym samym czasie użytecznego, stylowy i nowoczesny prezent, ponieważ w przypadku błędu o smaku dawcy będzie długi czas plotek o badaniu.

Najprostszym i najbardziej eleganckie rozwiązanie dla prezentów firmowych na nowy rok jest osobistym butelka dobrego wina i projektanta etykiecie może zawierać tekst gratulacje. Ale wybierając dobre biuro projektowe nie jest łatwym zadaniem, spróbować znaleźć tak brzydkie etykiety nie zepsuć wrażenie dar. Wino jest oferowany w komplecie z dwoma kryształowych kieliszków. Opakowania na prezenty też muszą być oryginalne, w tym przypadku, można zamówić pudełko, które muszą być przycięte wewnątrz jedwabiu – to pokaże swoją opiekę, kreatywność i dobry smak. Dary te wyróżniają się znacznie od reszty.

Prezenty dla bliskich

I co daje jej przyjaciół i znajomych? Prezenty, które będą zadowoleni, każdy może być kaszmiru lub jedwabiu szalik, jeszcze lepiej, jeśli jest przez słynnego domu mody – francuski Hermes, włoski Salvatore Ferragamo lub angielskim Burberry, ale jeśli nie możesz sobie pozwolić na kosztowny zakup, można kupić dowolną Scarf Burberry typowa komórka, a nie tylko marka. Jeśli nie wiesz jakie kolory dla ciebie najlepsza, a następnie zatrzymać swój wybór na neutralnych odcieniach, które mieszają się z każdej garderoby.

load...

Amerykanie, dla których zakup prezenty sezonie – rozrywka, nie przepracowanie, wolą dać słodkie prezenty, gadżety elektroniczne i świeże gotowych koszy upominkowych. Charity zyskuje popularność w teraźniejszości – i będziesz wiedzieć dokładnie, ile pieniędzy i gdzie został wysłany jako dawca w Twoim imieniu przyczynia się do fundacji charytatywnej. Tendencja ta pojawiła się po katastrofach sztucznymi i naturalnymi coraz częściej występuje. Nawet w Stanach Zjednoczonych jest to modne dać żywność ekologiczną.

Niektóre dane statystyczne na temat Nowy Rok i Boże Narodzenie prezenty dla Amerykanów:

 1. Odzież – 3,8%
 2. Lalka – 3,6%
 3. Nintendo – 3,4%
 4. Telefon komórkowy – 3,2%
 5. Zabawki – 3,2%
 6. Nintendo DS – 3%
 7. Notebook – 3%
 8. Ipod – 2,8%
 9. Home – 2,3%
 10. Biblioteka DVD – 2,2%
 11. Gry video – 2,1%
 12. Pojazd – 2%
 13. Szczenię – 2%
 14. Pozostałe – 2%
 15. Rower – 1,9%
 16. Kamera cyfrowa – 1.9%
 17. Pieniądze – 1,7%
 18. Gra – 1,6%
 19. Love – 1,5%
 20. Książki – 1,5%
 21. Moc – 1,4%
 22. Obuwie – 1,3%
 23. Biżuteria – 1,3%
 24. PSP – 1,3%
 25. Dla dorosłych – 1,2%
 26. Kosmetyki – 1,1%
 27. Gitary – 1%
 28. Nadziewane zwierząt – 0,9%
 29. Xbox 360 – 0,9%

Co by nie dać nowym roku

Ale jest czarna lista upominków i prezentów noworocznych. Oczywiście, nie każdy może sobie pozwolić na spędzają średnio dla Amerykanów w wysokości $ 300-600 za dar, lecz że ważne jest nie tyle cena dar, ile dobrego smaku, gdy jest wybrany. Pamiętaj, że nie, czy dasz Corocznie samego niepotrzebnymi szczegółami swoich bliskich.

Kobieta jest mało prawdopodobne, aby zadowolić nowy rok prezent w postaci tanich perfum lub tanie zestawy kosmetyków i mydeł, nie dają biżuterii, ponieważ jest on bardzo rzadko nadają się do przynajmniej jednej samicy razem. Patelnie, naczynia i inne naczynia kuchenne najlepiej mijają, a także kurtki, kupione na wyprzedaży. Szminka i rajstopy ale również na czarnej liście, ponieważ jest to bardzo trudne do odgadnięcia w dotyku.

Mężczyźni nie są warte dając chusteczki, skarpetki i bieliznę. Więzi, które zwykle nie harmonizują z każdym shirt, zbyt pachnące perfumy, kwiaty i spinki do mankietów, które są tylko kilka, nie są najlepszym wyborem dla darem nowego roku.

Dając dzieciom książkę o tym, jak zachowywać się przy stole lub na podobnym tematem, to zepsuć im wszystkie święta Nowego Roku. Odzież może dać, ale tylko w połączeniu z zabawką, a nie z pamiątkami, które nie mogą być odtwarzane. Różne rodzaje przyborów szkolnych, od ołówków i notebooków i mety – nie jest to dar; dzieci prawo uznając, że trzeba zapewnić dla nich, niezależnie od partii.

Dla rodziny i przyjaciół możemy wybierać prezenty z drżeniem i przewidywać ich pragnienia, a nie stawiać Mikołaj skąpiec. W prawie wszystkich krajach wybór prezentu zaczynają odzwierciedlać koniec listopada tradycyjnie długie listy, co i dla kogo jest on planował kupić i ile wydać. Z zewnątrz przypomina rytuał, które są niezbędne do spełnienia potrzeb; Czy dlatego, że prawie wszystkie z tych obaw i poważny wygląd? Wszędzie tam jest atmosfera na nadchodzące wakacje, ale dlatego, że te obawy i gwaru dać więcej radości niż lęk. W Polsce do tej pory ten przedświąteczny pośpiech nie jest przestrzegane, ale to nie znaczy, że nasi bliscy zostaną pozostawione bez prezentów. Istnieje niepisane zasady dotyczące wyboru prezentów dla bliskich.

Prezenty dla rodziny i bliskich

Nie spiesz się, aby dać mama lub babcia drogie perfumy, wykwintne koronki i pamiątek, może osoba o przeciętnych dochodach będzie bardziej użyteczny dobry koc lub wygodne kapcie. Ale jeśli chcesz, aby uciec od codziennych swetry i rękawice z jednym palcem, starsi krewni podarować okulary w dobrej i drogiej ramie, po konsultacji z lekarzem. Bilety do teatru, zachwyci swoją babcię i sprowadzić ją z powrotem w czasach mojej młodości, kiedy koncert odbędzie wnuka lub syna. Drogie czekoladki, herbata odmian elitarnych i żywności ekologicznej są wielkim darem także dla starszego pokolenia.

Jego ukochany tylko lepiej dać coś eleganckie i wyrafinowane. Na przykład, perfumy, wystarczy wybrać je w dobrym wnętrzu, aby nie przepłacać za złego zapachu fałszywe. Biżuteria ekskluzywne akcesoria – nadaje się do daru, który jeszcze bardziej podkreślić swoją indywidualność i niepowtarzalność. Twoja kobieta jest mało prawdopodobne, aby ci przebaczyć, sprzętu gospodarstwa domowego, otrzymał w darze, bez względu na to, jak drogie jest. Łatwiej będzie odgadnąć jej pragnienia, jeśli długo przed świętami zaczniesz słuchać, lub podczas odwiedzania sklepów, aby spróbować dowiedzieć się od niechcenia, a co chciała dostać prezent.

Prezent dla nowego roku, aby wybrać ukochany jest znacznie prostsze niż się wydaje – bo ludzie nie doceniają przedstawił wam coś, a uwagi. Jednak nie jest to konieczne, aby stać się zakładnikami stereotypów i dać im krawaty i zapalniczki. Sweter, parę dobrych rękawic, projektant koszuli, szaliki, niektóre akcesoria mody biznes – lista prezentów dla mężczyzn jest bezgraniczna, trzeba tylko trochę sen. Jeśli wiesz, co marzył jako dziecko – najlepszy prezent nie wymyślić.

Noworoczne prezenty dla dzieci, które lubią mieć dużo prezentów, wybierz małą zabawkę, ale w dużych ilościach. Piękne słodycze, nowe ubrania i zabawki zapakować osobno, i nie zapomnij o jasne wstążki. Nawiasem mówiąc, ukrywa się pod zabawek choinki nie są, a w całym mieszkaniu, można przekształcić je w małej wyszukiwania zabawne przygody.

A jeśli rodzina ma zwierzęta, następnie traktować je z nowym kołnierzem lub coś smacznego.

load...