Sushi Philadelphia

Ostatnio, coraz więcej ludzi stara się spróbować gotować różne potrawy egzotyczne w domu. W modzie kuchni japońskiej, zwłaszcza sushi i rolkach.

Trochę sushi

Ten przysmak – tak mówi o delikatności – został wynaleziony w Japonii. Ze względu na cechy klimatu rodzimych produktów krajowych japoński żywności stali ryżu i owoców morza. Z surowców ryb, ryżu i różnych składników podanych naczynia kolektora zbiorczo sushi.

load...

Często nazwa ziemi otrzymuje składnik, który odróżnia go od innych rodzajów potraw. Na przykład, sushi z sera Philadelphia Filadelfia nazywa sushi, zdjęcia, który znajduje się poniżej.

Ogólnie rzecz biorąc, nie tak trudno zrobić sushi w domu. Filadelfia – rodzaj twarogiem, który jest często stosowany w kuchni podczas gotowania. Zdjęcie pokazuje jak apetyczny wygląd i świąteczny Sushi Philadelphia, co czyni go niezastąpionym danie w domu imprezę.

Ryba, ryż i warzywa zawinięte w wodorosty nori liści są nazywane naganiaczy. Rolls – mistrzowie żywności energii, ponieważ zawierają one dużo więcej kalorii niż sushi. Kalorii sushi Philadelphia złożeniu jej reputację jako produkt dietetyczny i zdrowy. Wiele diet opiera się na wykorzystaniu pożywienia w ziemi. Kalorii na porcję (6 rolek) sushi Philadelphia 280 kalorii.

load...

Najbardziej popularne w Europie i Polsce, Sushi Filadelfii. Sposób przygotowania sushi nazywa Philadelphia uramaki, czyli farsz rybny jest na zewnątrz walca, a nie, jak to ma w zwyczaju, w środku. Ale jego nazwisko sushi rolkach nie są wymagane do Filadelfii, japońskich i amerykańskich sushi mastera, zaproponował niezwykłą kombinację produktów w latach 80-tych w Stanach Zjednoczonych.

Jak gotować sushi Philadelphia? Jakie są składniki sushi Philadelphia? Jak pan wie, ilu ludzi – tyle opinii. Istnieje wiele przepisów na sushi Filadelfii, będziemy patrzeć na dwóch z nich.

Popularność sushi rolkach Philadelphia zrobione z delikatnej kombinacji twarogiem z łososia. Zaskoczyć swoich gości z wykwintnych potraw, gotować w domu sushi Filadelfii, którego receptura jest opisany poniżej, mają wyborny smak, dzięki Tobiko kawior.

Więc jak zrobić sushi Philadelphia w domu? Filadelfia do sushi gotować w domu, przede wszystkim trzeba folię do żywności, maty do sushi (Makis) i, oczywiście, ser Philadelphia.

Sushi gotowanie Philadelphia tradycyjnie trwa około 1-1,5 godziny.
Opcja najprostszy sushi Philadelphia – przepis, którego zdjęcie jest umieszczone poniżej – klasyczny sushi Filadelfia.

Zdjęcia towarzyszące każdy etap sushi receptury Filadelfii, jasno pokazać wszystkie niuanse gotowania.

Sushi rolkach Philadelphia classic

Składniki:

 • 720 g ryżu
 • 360 g filetów z łososia
 • 210 g sera Philadelphia
 • 6 arkuszy z alg podnoszących (sprężonego)
 • 6 szt. Ogórki
 • 6 szt. Awokado
 • 6 szt. Jabłka
 • Ocet ryżowy
 • Sos sojowy
 • Tobiko kawior
 • Cytryna
 • Imbir, wasabi – do smaku

Przygotowanie:

Ten przepis Philadelphia sushi przeznaczone dla 6 porcji. Tobiko kawior i cytryna jako część Philadelphia sushi dają wyrafinowany smak.

Przede wszystkim, filety z łososia należy wyciąć najlepszą część o szerokości około 10 cm. Następnie zrobić łososia warstw wycięte, aby uzyskać więcej prostokątów.

Umyć ryż i gotować. Awokado, jabłka i skórki ogórek i cięcie.

Weź okład z tworzyw sztucznych i umieścić go na matę. Na filmie ustawić 1/2 szt. Winda glony arkusz błyszczącą stroną do dołu i nawilżyć ocet ryżowy.

Najsubtelniejsza warstwę ryżu rozłożyć tak, że jedna strona wystaje nieco ryż, z drugiej strony – wodorosty.

Gięcie matę w połowie, przykryć ryż, odwrócić i rozwinąć. Z taka figura byłaby niższa od manipulacji i wodorostów nori na górze. Następnie na wierzchu śmietaną sera topionego z Filadelfii. To umieścić kawałki ogórka, jabłka i awokado. Nawiasem mówiąc, nie jest to regułą: sushi lub rolkach Philadelphia nie może być stosowany dłużej niż dwa owoce (warzywa).

Ukryj matę dostać rolkę.

W górnej części rozplanować wstępnie ugotowane plastry łososia. Następnie zrolować matę ponownie tworząc rulon.

Następnie przeciąć rolkę. W tym celu konieczne jest, aby nawilżyć nóż w zimnej wodzie. Chop roll 6 identycznych części.

Przed podaniem włożyć rolki sushi z serek Philadelphia na talerzu, dodać imbir i wasabi do smaku, wlać sos sojowy, przystawki z kawiorem Tobiko.

Bon appetit!

Philadelphia sushi w domu

Aby przygotować sushi Philadelphia w domu, można korzystać z tradycyjnych składników i ich analogi, takie jak algi lub innego rodzaju ryb. Making sushi Philadelphia może zarówno zaliczki i tuż przed obchodami.

Sushi przepis Filadelfia, opisane poniżej, zamiast tradycyjnych filety z łososia korzystanie z łososia. Sushi Philadelphia dom na 2 porcje 1 godzinę.

Składniki:

 • 400 ml wody
 • 300 g łososia
 • 230 g ryżu
 • 2 opakowania wodorostów sushi (sibuku)
 • 1 opakowanie sera Philadelphia
 • 4 łyżki. łyżki octu winnego
 • 1 łyżka. łyżka cukru
 • Sos sojowy
 • Wasabi
 • Sezam

Przygotowanie:

Rysunek biust, zalać wodą i postawić na małym ogniu, doprowadzić do wrzenia, gotować przez 10 minut, zdjąć z ognia i pozostawić pod przykryciem na 20 minut.

2 łyżki. Ocet, cukier i 1 godzinę. Sos stopu łyżka mieszania w niskiej temperaturze, aż do rozpuszczenia się cukru (nie wrzenia). Ugotowany ryż i wlać syropu Ochłodzić powstałą strukturę.

Ryby tnie się na cienkie warstwy w taki sposób, że rozmiar dopasowany do rozmiaru glonów. Nawilżania rąk powinny być przygotowane miski wody z 2 łyżki. łyżki octu.

Przygotować sushi Philadelphia domu: na macie ułożyć warstwę ryżu, wodorostów i na środku umieścić wasabi. Zakrywać górnej i obrócić rybę. Na odwrotnej stronie Filadelfii sera topionego and roll twist. Przed podaniem udekorować sezam sushi Filadelfii.

Bon appetit!

load...