Suplementy diety dla utraty wagi, i czy jest to konieczne lub osobiste doświadczenie otrzymania magiczne pigułki

Zawartość

Szczerze mówiąc, gdybym był nastolatkiem nie wydać kieszonkowe na suplementy diety dla utraty wagi, mój pierwszy samochód byłby kupił roku jako dwa wcześniej. To nie pasuje z wizerunkiem trenera? To, czego nie są idealne. 13 lat regularnie zmarnować swoje finanse na wszystkich polach tam jasne, obiecujące, jak zwykle, łatwo i bez wysiłku …

load...

Ostatni tablet, choć połknięcia 10 lat temu, i tak, ale ja wciąż pamiętam, jak to było. Może dlatego, że poprawiły karmę niż jednego właściciela apteki, ale teraz, jako dorosły, zdałem sobie sprawę, jak po tym wszystkim, miałem szczęście. Eksperymenty mają praktycznie żadnego wpływu na zdrowie, ale dość zyskał świadomość i odpowiedzialność. Tak, trochę historii i wnioski osobowych.

[Powrót do spisu treści]

Loty w snach i „herbata”

Pamiętacie „pływający” łyk. Szczerze mówiąc, mój żołądek teraz krzyczeć: „O ty, gospodyni, dają rumianku!”. Trzynaście letnia dziewczynka – najlepsze konsumenci. Czytałem artykuł o niestandardowym „unreal poprawiające metabolizm” w różnym stopniu pożółkłych gazet, i marzył. Tutaj kupuję herbatę i mogę nosić, jak wszystkie mini szorty. W ślad za ogólną niezależność i inicjatyw gospodarczych (pamiętaj, że przedmiot „wiedza o społeczeństwie”, „Podstawy biznesu”), I rzędzie do odrabiania zadań domowych z matematyki bardzo piękną i bogatą dziewczynę, a po około dwóch tygodniach, herbata została zakupiona i bezpiecznie schowany w plecaku,

Nie powiem, bo zabrał go przed okiem rodzica, idę do punktu. K, by tak rzec, latać. Po pięciu godzinach od pierwszej filiżanki obrzydliwe, nawiasem mówiąc, smak nektaru, moje życie zyskało sens i cel. Nie, nie gromadzą się w szorty i znaleźć toaletę, bardzo zaciszne budkę, najlepiej bez palenia obok kolegów działowych. Ta „Focus” była ze mną w tygodniu. Mamo, ja radośnie skłamał, że zatrute ciasto. Gdy żal naturalizmu, to boli, aby usiąść z herbatą rozstaliśmy. Pozostałości polach wciąż ozdobić kolaż mojego szczęśliwego dzieciństwa i Schudłem dokładnie 2 kg.

load...

Odczucia sstr_1: czekaj, ja umieram, nie, oh! Tak … Fuuuh. I tak co 30-90 minut.

Wyniki: całkowita utrata chęci do życia, minus 2 kg. Apetyt, nawiasem mówiąc, nie zniknie, nie tylko jeść i pić normalnie nie można uniknąć wstydu publicznego. W rezultacie wystąpienia biegunki i głodu.

Zalecenia: „. Ospały bowel syndrome” gdybym nie była przekonująca, młotek do wyszukiwarki słowa Każdy artykuł na ten temat dowiesz się, co dzieje się z tymi, którzy nadużywają herbaty do utraty wagi. A lekarze mówią, że „to” wypłukuje minerały, witaminy i korzystne mikroflory jelitowej. Jednak musimy mieć sporo hartu być pijany do „wash-out”. Jesteśmy pewni siebie? Użyj zasób wewnętrznego z korzyścią – start do jedzenia, na przykład.

[Powrót do spisu treści]

Klub zabójcy apetyt

Jak przystało na silnego wiejskiej młodej damy, miałem dobry apetyt. A jednak, moja babcia nauczyła mnie tak normalnego gotowania i pieczenia. Przez 14 lat, mogę gotować zupy, hamburgery smażyć, szybki vinaigrette i nastrogat Olivier, piec placki z jabłkami … i zjeść w części drugiej i trzeciej. A to mój przyjaciel jedli mniej więcej taki sam, jak i rodziców, też, i krewni, i ich przyjaciół. Ta kolacja opisałem, zwykły obiad. Jakie dzieła pracował moją matkę i babkę, nie powiem, ja wciąż HLS-kolumny … Każda książka o utracie wagi w pośpiechu, aby mi powiedzieć, co jeść de konieczne „od wielu diet osiem małych porcjach, bez tłuszczu, cukru i soli „. Pozostał tylko do uciekania się do pomocy suplementów diety.

Następnie, na grzbiecie fali spadków były „nowy kształt”. Przed obiadem wypić spadek, ale po pół godziny, tak jakby, jeść normalnie. Szczerze zobaczył miesięcy nie tracąc ani jednego dnia. Drug wielka Beaudry – z latarką pod kołdrą już opanowali połowę „Angelica” i wszystkich „Przeminęło z wiatrem”, nie udało się zrealizować, że wraz z książek i słodycze są wchłaniane, a więc spać godzin do 4 dziennie. Ale co, zastanawiam się, z pomocą … Wyniki? Apetyt może być coś i zniknął jednak nawyki żywieniowe nie zauważył. Waga minus 1 kg, potem Plus 3.

Odczucia sstr_1: Brawo! Mogę mieć wszystko, ale ja mam dość!

Wyniki: „bujanie wagi” oraz niechęć do smaku bulionu z znamiona kukurydzy, plus bezsenność.

Zalecenia: jeśli są podatne na bezsenność, pobudliwość nerwowa – poszukuje funduszy bez kofeiny i guarany, ekstrakt z zielonej herbaty. Sami krople, tabletki, aby pomóc tej kategorii tylko wiernego zwolennika diety dla utraty wagi, lub tych, którzy już byli w stanie ustalić, zbilansowanej diety, ale potrzebują wsparcia, aby nie przejadać, tak jak po sporcie. Jednak ryzyko wystąpienia alergii neguje wszystkie zalety takiego rozwiązania. Jednak doświadczony powiedzieć, że to jest absolutnie taki sam wpływ na apetyt jest … bezpłatny kieliszek wypitej wody 20 minut przed obiadem.

[Powrót do spisu treści]

Ananas Paradise

Tak więc, aby wycofać się toksyn i nie byłem w stanie zmniejszyć apetyt, a dziewczyna, w międzyczasie, wzrosła i rozwijane. Jak przystało na dziecko latach dziewięćdziesiątych, chciałem uciec wcześnie z domu rodzicielskiego i robią to był tylko jeden sposób – aby dostać się do college’u. Siedziałem na książki, waga wzrosła gwałtownie zbliża się pierwszy wylot w moim życiu. I wtedy mój wzrok padł na reklamę „Fat Burner z ananasem.”

Ponadto, miałem zaszczyt siedzieć ciągle na diecie jabłko i zaczął biegać 5 km dziennie. I oto jest, szczęście! Minus 10 kg na 1 miesiąc. Jednak włosy zaczęły spadać, kruche paznokcie, obsypany fiziyu trądzik i … dobrze, dziewczyny będą zrozumieć. Jest to „… i” I traktowane dość dorosły ginekologa przez sześć miesięcy jako uczeń notorycznie college’u.

Odczucia sstr_1: zgaga, głód, euforia, strach o własną przyszłość, bez włosów i miesięcznego

Wyniki: minus 10 w ciągu ostatniego miesiąca dostawy jabłek, potem plus 15 GDE-to za rok, i to pod warunkiem, że zjadłem 2 razy dziennie (rano, kanapkę lub jogurt, zupa na obiad, wieczorem herbatę tylko).

Zalecenia : Wydaje się, że w puszce nie było w ogóle winę za moich nieszczęść. Razem upór oraz brak kultury jedzenia – to jest prawdziwy powód. Czy mogę wypić? Nie, to nie jest konieczne – i co nie zmniejsza apetyt, tłuszczu, jak okazało ostatniego badania ADA również nie palą. Maksymalnie rozszczepienie białka będzie go przyspieszyć.

Na koniec zawsze chcesz powiedzieć coś mądrego, ale potem, drogi czytelniku, jak sądzę, jest jasne. Bądź zdrowa!

load...