Superhero, znam cię!

Nowy Rok wkrótce przyszedł strzelanie seriami konfetti i szampana korków od dzieci. A nasze kochane dzieci okaże się, Artemov Misch Vasilis w Spider-Man, Superman, Kobiet Kotów … albo Asterix. Nawiasem mówiąc, od 18 grudnia, to zaczyna pokazując nową kreskówkę o ukochanego bohatera – „Asterix: Land of the Gods” (po raz pierwszy w 3D). Koniecznie ograniczać się do niego jego Batman dostaje przyjemność z ekscytujące i zabawne historie i na pewno wybrać do stroju wypoczynkowego wąsaty Galii zamiast maską latającego myszy. I jesteśmy przed wigilii i głośnej premierze powie, co jest ulubionym superbohaterowie naszych dzieci.

load...

Ordynans

Ten popularny bohater urodził się w 1939 roku jako alter ego miliarder filantrop Bruce Wayne. W dzieciństwie bohatera cierpiała uraz psychiczny – widział morderstwo swoich rodziców – i postanowił poświęcić swoje życie walce z przestępczością. Batman natychmiast oczarował publiczność – jest silny, zwinny, pomysłowy i uroczy … – i następnego roku po otrzymał swoją własną serię komiksów.

Okazało się, że w mieście Gotham, której akcja rozgrywa historię Batmana, hod przestępców wszystkich odcieniach. I przez 65 lat, Batman wygrywa przekonujące zwycięstwo nad Joker, nadmierna dwulicowy, a następnie w ciągu Pigvinom lub Scarecrow. Książki, filmy, programy telewizyjne, gry i inne dzieła tego superbohatera można znaleźć w każdym sklepie. Ale jeśli dziecko zdecyduje się uczcić w ten sposób, być przygotowany, że będzie prosić o więcej i Batmobile lub batcycle, który porusza się Batmana. I kilka high-tech gadżetów, bez których obecny obraz człowieka-nietoperza jest po prostu niemożliwe.

Rosomak

Wolverine został wydany w 1974 roku i stał się członkiem różnych zespołów superbohaterów – od X-Men do Avengers. W rzeczywistości, Wolverine – to mutant mający zdolności sverchelovecheskie. Jest on w stanie przetrwać po poważnie rannych. Jego żywotność może nawet zazdroszczę „Pancernik Potiomkin”.

Wolverine historie koncentrują się na poszukiwaniu swojej przeszłości. Wolverine jak nie tylko dla dzieci (bo jest odważny i silnej woli), ale także ich matki (jak w filmie odgrywa Wolverine seksowny Aussie Hyu Dzhekman). Dziecko Wolverine strój na pewno będzie „gwiazda” z wigilii. Oto tylko sześć łopatek wystających z jego rąk (Wolverine ma sześć paznokci po trzy z każdej strony), może zaszkodzić i zepsuć nastrój innego dziecka.

load...

Spiderman

W prawdziwym życiu nazwie Spider-Man to Peter Parker. Wynaleziony w 1962 roku w ślad za popularnością historie o nastolatkach. Peter Parker – to prawdziwy nastolatek, sierota, który mieszka w Nowym Jorku. Na studiach, Piotr łączy ze stresem społecznej – walka z przestępcami. Peter nosi czerwono-niebieski kombinezon i umieszcza w miejscu tych, w których życie jest miejsce brudne czyny.

Historia Spider-Man naprawdę lubiłem czytelników. Zwłaszcza dziennikarze zauważyć, samotny i wykluczonych społecznie młodych ludzi. W wizerunku Spider-Man, ujrzeli pokrewną duszę i przykład do naśladowania. Dlatego twórcy superbohatera zaczęła produkować coraz to nowe historie o Spider-Man. I teraz on jest uważany za jeden z najbardziej udanych komercyjnie superbohaterów. On jest nie tylko popularny wśród dzieci, ale ma także zwolenników. Na przykład, teraz cały świat zna nazwisko francuskiego wspinacza Alena Robera, że ​​każdy wieżowiec na ramieniu. Robert wygrywa parę wieżowców w roku i zachwyca publiczność.

W 2002 roku na świecie ekrany spośród filmu „Spider-Man”, w którym główną rolę grał Tobi Makguayr. Historia stała trylogię (wszystkie trzy filmy wyszedł), a później został ponownie uruchomiony. A świat ten „Nowy Spider-Man”, w którym walka z przestępczością stał się bohaterem przez Endryu Garfilda. Spider-Man – dobry i bardzo popularny wybór na imprezę Bożego Narodzenia. Jest całkiem możliwe, aby kupić dziecku ten kostium superbohatera. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, że święto przyjdzie jeszcze co najmniej przez trzy Spider-Man.

Catwoman

Dla dziewcząt, dobrym wyborem dla spektaklu Nowego Roku jest sposobem Catwoman. Ten superbohaterem był pierwszym zloydeyka, a następnie ponownie kształcić. Nie należy jednak zapominać o swoim trudnym dzieciństwie. W komiksach nazwy Catwoman Selina. Wychowała się w biednej dzielnicy fikcyjnym mieście Gotham (ten, który działał Batman) i przeżył śmierć biednej matki i ojca alkoholika. Catwoman początkowo walczył z Batmanem, a później stał się jego partnerem w walce z przestępczością.

Twórcą pojawił się na ekranach filmu w trzech filmach – „Batman” (1966), „Powrót Batmana” (1992) i „Catwoman” (2004). Mężczyźni są od 6 do 60, zwłaszcza jak ostatniej adaptacji filmowej dwa – w pierwszym Twórcą w lateksie grał niesamowite Mishel Pfayffer, a drugi dziwaczne Helli Berri. Zdecyduj, z moją córką, a jeden z nich brać przykład obrazu, na Nowy Rok, i kupić czarną lateksową maskę – a trochę Catwoman nie będzie odbicia od Supermana.

Asterix

Francuski superbohaterem Asterix w przeciwieństwie do swoich zagranicznych odpowiedników nigdy nie miał trudne dzieciństwo i powodując wygląd. Asterix pojawił się 55 lat temu i od razu stał się miły facet z wąsami i wielki hulaszczy osobowości. W 1959 roku francuski (w przybliżeniu, jak jesteśmy teraz) postanowiliśmy, że mają na przekór superbohaterów Hollywood pojawiać własnego śmiałka. W ten sposób narodził się Asterix. On nie ma supermoce (to słynny amerykański superbohaterów), ale nie jest zrozumiały, magiczny eliksir, odwaga i niezwyciężony poczucie humoru.

Podczas swojej historii ponad pół wieku cute gal w towarzystwie swoich przyjaciół (także, nawiasem mówiąc, słodkie i zabawne) przeżyło ponad 10 udanych adaptacji, historię swojego udziału przetłumaczony na 100 języków. Nowa kreskówka „Asterix: Ziemia bogów” (w kinach 18 grudnia) – jest to kolejny kawałek żartów i sztuczek superbohater, którego przeciwnikiem jest arogancki cesarz Cezar. Tym razem ulubione postacie po raz pierwszy przyniósł nam w 3D.

Teraz Cezar postanowił wykorzystać jego rodzinnej wsi Asterix – ostatni twierdzę Galów w zwalczaniu postępującej Rzymian. Asterix i jego przyjaciele muszą po raz kolejny pokazują, odwagi i pomysłowości, aby nie pozwolić Galowie stają się w pułapce.

A jeśli na wigilii twoje dziecko będzie chciało się ubrać Asterix, jest stworzenie wizerunku trzeba luksusowe wąsy, jasne rajstopy, miecz, trochę pozytywnego i kreskówki „Asterix: Ziemia bogów” (w celu sprawdzenia z oryginałem). A Nowy Rok będzie prawdziwa uczta!

load...