Suknie ślubne w stylu greckim: zdjęcia + video recenzję

Jakie skojarzenia masz jest starożytnej Grecji? Unikalna architektura – tak, arcydzieła malarstwa, poezji i literatury – nie ma wątpliwości. Ale osobiście mam obraz przed oczami, jakby unoszący się w powietrzu w greckiej Dress – Pasowanie stanik, drapowania sylwetkę tej sukience … wiele wieków pozostaje ważne – dobrze, czy to nie cud? Nie ma wyjątków i suknia ślubna w stylu greckim, który jest bardzo popularny wśród młodych małżeństw na całym świecie i zawsze wyglądają świeżo, nowocześnie i bardzo kobieca!

load...

Zawartość:

„Greek” uroczystość i wdzięk

Ślub … Dla każdej dziewczyny i kobiety to specjalny dzień. Brak wydarzeń w swoim życiu, to byłoby to pożądane, a zarazem tak ekscytujące. Koniec szkoły, uniwersytet, mianowanie dużą post – nie ma wątpliwości, że jest to bardzo istotny i ważny krok w życiu każdej kobiety. Ale to było wesele – uznanie jej miłości, oficjalna rejestracja stosunków pokazuje ich powagę, najważniejszy dzień.

W tym dniu, dziewczynka potrzebuje aby nie wyglądać tak dobrze, nie tylko świetnie – najlepszy! Najbardziej wygrana opcja – grecki suknia ślubna, uosobieniem linii, powagi i surowości karencji sylwetka płynącej draperii. Doskonały wybór!

load...

Tkaniny do sukien ślubnych w stylu greckim

Jaki rodzaj tkaniny mogą być uznane za najbardziej odpowiednie dla greckich sukien ślubnych? Cienki jedwab, sztuczne lub naturalne, satyna, szyfon, koronki tkaniny, często misternie wykonane masters ręce.

Szyfon można stosować jako niezależne materiału, lecz można drapować pięknie stanika i długą przepony.

Luksusowe wygląda w sukniach ślubnych koronki, zarówno jako głównych sukienki materialnych, posadzonych na okładce tonu na tonu, w postaci różnych dodatków i akcesoriów – falbanki, graniczących, części sukienki – spódnice, rękawy i pas.

Kolor ślubny panna młoda zdecyduje, oczywiście, według własnego uznania, jednak należy pamiętać, że greckie kobiety w szczególny sposób traktować to biało. W dawnych czasach, aby dać olśniewający odcień bieli płótno było niezwykle trudne, więc białe tkaniny zostały uznane za najbardziej ozdobne i kosztowne.

Tkaniny, które są powszechnie określane jako projektanci „zachować formę” dla greckich suknie ślubne nie są właściwe, chyba że w oparciu o stanika, dekolt stworzyć wyrazisty i wspiera piersi. Ponieważ tkaniny i materiały, aby stworzyć suknię ślubną w stylu greckim jest najlepsza płynie, miękkie łóżko w dowolnych fałdy i draperie. Latania, nieważkości, delikatny – taki właśnie sposób i chcemy zobaczyć w lustrze, patrząc na niego w dniu ślubu!

Sylwetki ślubne i style

  • Wyrafinowane i arystokratycznych wygląda na suknię ślubną w stylu greckim z spódnicy roku, a jej górna część może być przeznaczona na różne sposoby – z paskami, a wcale. Model bez ramiączek ma bardzo uroczysty i prawdziwie królewskie spojrzenie na dekolcie wycięcie ozdobione delikatną koronką z półokręgu, haftowane delikatnymi wzorami, ozdobione kryształkami.
  • Opcje

  • Z pasów może być w postaci pojedynczego, cienkiego typu spaghetti, a szeroki, podwójny, skrzyżowane ze sobą powiązane.
  • Ozdobą sukni ślubnej w stylu greckim … może być z powrotem – a raczej niskie cięte na plecach. Dekorowanie Oparcia greckie suknie ślubne – wspólna metoda projektowania, co pozwala wykazać kruchość kobiecych figurek oblubienicy, złotym kolorem jej opalonej skóry. Wytnij z tyłu jest ozdobiony wstążkami koronki, sznurki z kolei ozdobione kryształami i kamieniami.
  • Bardzo interesująca jest grecki suknia ślubna z otwartym powrotem poniżej linii talii. Krawędzie wycięcia są wykonane z koronki, zapiekanka ręcznie haftem. Aby nadać tej sukience siłę na górze, stanik wzmocniony sztywnych kubków, a cała suknia wygląda bardziej niż imponujące i ekstrawaganckie.

  • Suknia ślubna całkowicie pokryte koronką, tworzy wspaniały efekt delikatności i czystości. W takim modelu mogą być otwarte ramiona, ramiona i górną część sukni drapowana szyfonu lub jedwabiu z zawiłych fałdów, podkreślając jednocześnie obejmującego krzywe postaci kobiecej.
  • Wyborze grecką suknię ślubną z długim trenem, panna młoda staje się majestatyczny, jej chód i ruchy stają się gładsze i królewskiej.
  • W greckich sukien ślubnych wyglądają bardziej imponujące dekoracje w odcieniach srebra – w gorset i ramiączka zdobione bogato zdobią srebrnym haftem, biżuterii i akcesoriów, a także wybrane odcienie srebra. To może być luksusem broszka pod piersi, klamry pasa, wyszywany srebrną nicią z pereł, koraliki, ozdobione kryształkami w srebrnych felg.
  • Złote akcenty są dozwolone, ale tylko przestrzeganie umiaru i bez przeciążania kosztowny strój połysk. Nie zapominaj, że grecki styl ubierania się – umiar, elegancja i wyrafinowanie. Popularność
  • Wśród sukien ślubnych panny greckich z peleryny lub długi welon – przewiewne i eleganckie akcesoria ślubne.

Naprawdę czuję się jak królowa takiego uroczystego wydarzenia, takie jak ślub, tak że nie jest królową – królową, nawet – większość z tej starożytnej bogini pomoże Ci wielki, wielki sukienkę w stylu greckim. Greek Wedding Dress – wybawieniem dla tych narzeczonych, którzy chcą połączyć w swoim luksusowym drodze powagą, przepychu, a jednocześnie – lekkość, lekkość i niezwykle kobiece.

Katalog video warianty w greckim stylu

load...