Suknie ślubne Oksana mukha: projektowanie tradycji i najlepiej wyłącznym

2. Wyrafinowane, kobiece, wyrafinowane, zmysłowe suknie ślubne Oksana mukha nie pozostawia obojętnym ani narzeczonej, ani krytyków mody. Każda nowa kolekcja sprawia, splash, otrzymuje wysokie nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych wystawach i pokazach mody, a co najważniejsze – podbiła serca młodych małżeństw na całym świecie. Różnorodność stylów i mód, ekskluzywny design, wysoka jakość wykonania pozwolił marki Lwów Oksana mukha przejść globalnym, otrzymał sławę i uznanie daleko poza granicami Ukrainy i Polski. Francuski magazyn „Point de Vue”, obejmujące życie koronowanych głów Europy i świata, charakteryzuje modelu ukraińskiego producenta, jako „ekstrawaganckie barok” godne cesarzowych. A włoska edycja „Księgi” Sposa umieszcza nazwę Oksana mukha na równi ze światowej sławy Armani, Lacroix, Vivienne Westwood, Givenchy, Galliano, Cardin, Valentino.

load...

Zawartość:

Wideo kolekcja sukien ślubnych markowego Lwowa

Suknie ślubne projektant Oksana mukha

Zrozumieć, dlaczego każda nowa kolekcja sukien ślubnych i wieczorowych sukniach Oksana mukha konsekwentnie otrzymał szerokie uznanie świata, nie jest trudne: wystarczy zobaczyć tylko jeden ekskluzywny wzór, szyte ręcznie, aby ostatecznie raz na zawsze zakochać z tą marką.

load...

W wykonywaniu Oksana mukha suknie ślubne są przekształcane w dzieła sztuki. Nad każdym arcydzieło zręczne ręce i dobrą pracę starannie mistrzów zespołu projektanta. Jako oblubienica, wszystkie sukienki Oksana – bardzo inny i niepowtarzalny, każdy w swojej własnej studni, z których każdy ma swoją własną duszę i swój niepowtarzalny charakter.

Ślub Brand Design Oksana mukha odróżnić wielu królewskich spódnice z dużą ilością zasłony i wiele zgarnięcia. Ekskluzywna funkcja projektanta – idealnie symulując kształt i skutecznie podkreślają piękno kobiecych krzywych gorsetów, bogato zdobione koralikami, sztucznymi perłami, ręcznie wyszywany kamieniami i Swarovski.

Nie zapomnij o projektanta i śmiałych i odważnych młodych narzeczonych, którzy lubią się popisywać zgrabne nogi i rzeźbiona dane, łamiąc stereotypy, stawiając na jego krótkich pyskaty sukien ślubnych. Nie omijają uwagę Oksana mukha niezwykle wyrafinowane i eleganckie suknie ślubne w stylu empire z prostych, ale szlachetnych sylwetki.

Ślub z ekskluzywną marką Oksana Mukha

Nawet najbardziej udane zdjęcie można przekazać statyczne piękno sukien ślubnych Oksana mukha: Perfect sylwetki, idealne skaleczenia, eleganckie gorsety, spódnice luksusowych, hafty strony, bogaty wystrój z kryształami Swarovskiego. W całej swej okazałości, pojawiają się one już w ruchu, gdy ubrany w ekskluzywnym ślubny panny młodej pojawia się publicznie. Czy da się oderwać wzroku od takiej perfekcji?

Pasja do mody ślubnej Oksana zaczęła się w odległych latach 80., kiedy to młody, ale niezwykle utalentowanego absolwenta Akademii Sztuk Pięknych we Lwowie, przygotowuje się do własnego ślubu. Wielokrotności bez twarzy ubiera się w salonach ślubnych kobieta pogrążyła się w depresji, a ona ustawiona na temat tworzenia własnego strój weselny. Stwierdzono ponadto, suknie ślubne, wynajem biur w domu studio w mieszkaniu, w którym mieszkała rodzina projektanta i otworzył swoje podwoje dla autora mody ślubnej butik „Galvestmoda – Oksana Mukha” w 1994 roku. Uznanie w Polsce, Białorusi, Mołdawii, Polsce, Włoszech, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i wreszcie otwarcie butiku marki w stolicy światowej mody „Oksana mukha Paris”.

1.

load...