Suknie ślubne dla kobiet w ciąży 2017

Ciekawa pozycja – nie przeszkodą dla urody panny młodej, dziś zgodzi się ze wszystkiego. Ale podkreślają wysoki styl i doskonałość ich wizerunku, Królowa uroczystości trzeba podwoić starannie wybrać stroje. Dlatego dziś w centrum naszej uwagi do swoich sukien ślubnych dla kobiet w ciąży 2017: fotografie, trendy, kolekcje słynnych domów projektowych – spójrzmy na nich. Przegląd aktualnych trendów, to Wy, drodzy czytelnicy pozwalają, bez wątpienia, co dziś jest pozostać modne narzeczonych.

load...

Kształty i style sukien ślubnych 2017

Oczywiście, panna młoda w pozycji opcji złączy nie są już odpowiednie, ale tym razem raczej nie będzie zdenerwowany. Dziś projektanci oferują kobietom w ciąży sukienki w stylu włoskich klasyków, imperium, renesansu. I każdy z tych opcji, zasługuje na szczególną uwagę, fashionistki narzeczonych.

  1. Główny nacisk jest na klasycznej włoskiej koronki lekkość i miękkość tkaniny. To naprawdę korzystna, ponieważ w sukni panny młodej w pozycji wygląda najbardziej kobieco. Projekt Dom jest w pełni świadoma, więc włoskie klasyki obowiązkową część swojej kolekcji wiosenno-letnim. Doskonałym przykładem tego – sukienki z Britney Rose.
  2. Połączenie elegancji i prostoty, Empire także w trend. W 2017 roku, sukienka wykonana w tym stylu, należy wybrać dziewczęta, którzy cenią naturalne piękno, zwłaszcza, że ​​dzisiaj jest modne nie wstydzi się swojego zaokrąglonym brzuszku. Plus proste i prosto wysokim stanem Imperium zawsze można uzupełnić haftem lub te same akcesoria. Ta kombinacja wygląda bardziej niż stylowy – widać to patrząc na kolekcji Pepe Botella.
  3. Wyrafinowane suknie ślubnej elegancji dla kobiet w ciąży, wykonane w stylu renesansowym, jest również obecny trend. Jest to opcja dla narzeczonych, którzy chcą ukryć brzuszek, by odwrócić uwagę od niego i skupić się na świetności dole sukni. W 2017 roku ten styl zalecane przez wielu domów projektowych: jako przykład, ten sam zbiór Jim Hjelm – w którym wszystko jest podporządkowane harmonii.

Suknie ślubne 2017: długość i kolor

Wszystkie uprzedzenia, że ​​kierując Unię naszych matek i babć już dawno odrzucona. Dlatego dziś, panna młoda w pozycji można bezpiecznie wybrać i biała sukienka. Ponadto w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim, ten wariant jest modnym trendem, reprezentowane w prawie wszystkich zbiorów, a wspomniany już kontakt Pepe Botella, Brittney Rose Jim Hjelm też nie przechodzą do ich uwagę.

Projektowanie domów udowodnić, że nie tylko wspaniały renesansowy może być interesujące dla narzeczonych w kraju. Projektanci śmiało twierdzą, że nie może ona wahać się podkreślać piękno brzuch i smukłe nogi, pozostając kobiece. Panna młoda w pozycji konieczne, aby wysłuchać opinii guru świata mody i wybrać białą krótką sukienkę.

load...

Naturalnie, ten trend nie jest jedyną opcją – nie mniej popularne modele są odcienie beżu, szarości, szampana. Nie może być bardziej odważne sukienki, takie jak niebieski, różowy lub bordowym – w związku z tym w roku 2017 kontynuuje tradycję poprzednich latach. Przy zbyt długo, nie ma problemu: można wybrać, aby mieć trochę zatuszować lub pobyt na kolanach do modelu kostki. Nadchodzący sezon wiosna-lato dyktuje komfortową swobodę długościach i kolorach, które nie mogą jednak radości.

Jako ciężarnej narzeczonej wybrać sukienkę na wesele?

Istnieje kilka wskazówek, które panna młoda w pozycji niezbędnej słuchać, niezależnie od trendów sezonu i akcenty. Pamiętaj, że w 2017 roku, będą podlegać tym samym prawom praktyczność, że kilka lat temu, więc:

  1. Do poważnego ciąży odrzucić sukienki na ramiączkach, a także podobnie jak projektant mody znanych domów projektowych. W przeciwnym razie, tkanina zawsze przesuwać w dół duży brzuch, a ramiączka nie będzie w stanie utrzymać go w jednym miejscu. W rezultacie, sukienka będzie musiał stale poprawne, a to, jak wiadomo, jest bardzo niewygodne.
  2. Jeśli nadal waha brzuch i chcesz go ukryć, wybierz darmowy model z szeroką koronką u dołu. Ponadto, można zatrzymać się na strój z haftem na piersi kontrastujących wzorów odciągnąć uwagę na siebie – mówi projektanci zgadzają się fashionistka.
  3. Pamiętaj, że dla panny młodej w pozycji, w pierwszej kolejności ważne jest jeszcze piękna, a mianowicie komfortu. Konieczne jest, aby w stroju czujesz się komfortowo, więc jeśli jest wykonane na zamówienie na zamówienie, nie wahaj się często idą za stosowny. Jeśli kupujesz gotowe modelu, należy zakupić tak blisko do ślubu, kiedy dane nie będą nawet najmniejsze zmiany.

Trendy na wiosnę i lato przyjdzie na tyle luźne, niektóre surowe przepisy nie, to za te wskazówki 3 może być łatwo. W związku z tym, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszych kolekcji, nie ma problemu, aby wybrać suknie ślubne 2017: zdjęcia dla ciężarnych Brides-mody prezentuje wszystkie domy design – tylko trzeba je przejrzeć i podjąć decyzję.

load...