Suknia ślubna: znaki dla przesądnych narzeczonych

Zawartość:

Każda dziewczyna od dziecięcych marzeń o księciu i sukni ślubnej. Początkowo, głównym kryterium jest idealnym wybiera swojego wyglądu – facet powinien mieć przyjemny wygląd i poczucie humoru. Gdy podrosną, oczywiście, są bardziej przyziemne potrzeby: kobiety już chcą, aby ich mąż był nie tylko piękny (to nie staje się tak ważne), ale także mądry, wykształcony, szarmancki, dobrze wykształcony, a co najważniejsze – popyt w zawodzie, nie brakuje pieniędzy, pełne wielkiej miłości i szacunku dla swojej drugiej połowy. A kiedy spotyka go, związane relacje miłosne, przerw i wchodzi na oświadczyny, zaczyna się zabawa – przygotowania do ślubu.

load...

Impreza zaplanowana jest zazwyczaj bardzo ostrożnie. Po tym wszystkim, jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodych, więc wszystko – od wyboru Toastmasters, restauracja, pierścienie, konwoju ślubnej i tak dalej – powinny być pozostawione przypadkowi. Jeśli ludzie biorą go dość spokojnie, panie przeżywają każdą awarię jako tragedii uniwersalnej skali. Szczególnie dotyczy to zakupu sukni ślubnej (dobrany kolor, styl, i tak dalej). Po tym wszystkim, każda panna młoda chce znaleźć idealne i różni się od innego stroju, w którym będzie ona wyglądać po prostu oszałamiający. Jednak to nie jest konieczne, aby wydać wszystkie swoje siły i komórek nerwowych – ty i tak jest najpiękniejsza!

Psychologowie zaleca, aby po prostu odpocząć i cieszyć się proces przygotowania do ślubu, i że był o wiele spokojniejszy wcześniej zrobić listę wszystkich koniecznych przypadkach (gdzie się udać, do kogo się rozmawiać, co kupić, etc.) i dystrybucję zadań wśród znajomych i rodziny. Więc usunąć z barki trud i oszczędność czasu, który można przeznaczyć na ważniejsze i przyjemnych rzeczy.

Niektóre szczególnie przesądny narzeczonej oprócz organizowania wesela imprezy udało się jeszcze martwić o poszanowaniu różnych przekonań. Zbyt powiesił na to, oczywiście, nie jest to konieczne, ale wiedzieć, niektóre znaki nie boli. Powiemy wam o tym, jak wybrać kolor sukni lepiej, co zrobić ze swoim stroju przed i po ślubie, i wiele innych. Wierzcie lub nie – jest twoje, a naszym zadaniem jest, jak mówią, został ostrzeżony!

Znaki ślubny

Znaki dla nowoczesnych panien młodych są tak zróżnicowane, że czasem, jeśli myślisz o przekonania zaczynają ze sobą sprzeczne. Większość z nich odnoszą się do takich rzeczy jak kolor stroju, modelu butów, bukiet, welon i tak dalej. Porozmawiajmy o tym więcej.

load...

Tak wiele osób wie, że znaki nie polecam wziąć ślub wynajem sukni. Fakt, że ubrania, jak również każdy inny element garderoby, w stanie przyjąć i utrzymać energię osoby, która nosiła je wcześniej. Oczywiście, nie wszyscy ludzie mają takie silne uprawnienia, ale niektóre pola biologicznego tak potężne, że ich płyny mogą powodować szkody dla innej osoby. Na przykład, jeśli panna młoda będzie ubierać „naładowany” negatywnej energii, z którymi jego ochrona wewnętrzna nie może poradzić sobie w salonie wesele, dziewczyna może czuć się źle. Czasami pojawia się osłabienie, zmęczenie, bóle głowy, nudności. Dlatego oznak zużycia tylko polecić nową sukienkę, nikt zużycie. Ponadto duże znaczenie ma kolor i styl, ale opiszemy poniżej.

Jeśli jesteś z natury osobą przesądny, zapoznać się z jednego faktu – objawy, zaleca się stosowanie coś sukni ślubnej pożyczyć. W dawnych czasach, matka panny młodej wydał córkę chusteczka haftowana ze specjalnymi symbolami. Jej kolor i ornament chronić dziewczynę od złego oka i innych nieszczęść, służąc jako rodzaj talizmanu. Ta panna młoda chusteczka do wycierania łez radości, opłakując jej przejście od girlhood do dorosłości, a potem wrócił do matki. Często ta sprawa przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Dziś, gdy objawy ślubne znać i przestrzegać bynajmniej nie wszystko, wiele kobiet wziąć pożyczkę od koleżanki broszek i innych ozdób, ale jest lepiej, jeśli jest klejnotem rodziny. Tak, jest tam nawet brytyjska tradycja, że ​​ślub musi być koniecznie coś nowego, stare, a także niebieski i pożyczył. Pierwszy i drugi symbolizuje związek z panny młodej rodziny, spokoju i mądrości w małżeństwie i sukcesów w nadchodzącym nowym życiu. Podjęte od przyjaciół lub krewnych rzeczy przypomina dziewczynę, że bliscy zawsze będą istnieć, a niebieski kolor jest gorąca miłość, skromność i wierność. Jeśli obserwujemy oznaki ślubu, należy pożyczyć jakiś czas żonatego przyjaciela lub krewnego, szczęśliwe małżeństwo, jakiś osobisty przedmiot (takie jak szalik lub biżuterii). Więc masz błogosławieństwo dla szczęśliwego życia rodzinnego.

Niektórzy ludzie są nieświadomi powinni pożyczać torebki, tiary lub zasłony. Ostatnim elementem garderoby ślubnej pod żadnym pozorem nikomu nie przeszło! Ponieważ znaki mówią, że hełm – symbol przejścia do nowego życia dziewczynki. Ponadto, uważa się, że będzie chronić jej przyszłego dziecka ze wszystkich losu. Tak wiele kobiet Kuta chore dziecko w zasłonę, która według legendy, aby pomóc mu odzyskać. Ponadto, można go zawiesić na łóżeczku lub wózek, który, jak jesteśmy pewni, znaki narodowe, chronić go przed złym okiem.

Wróćmy do rozmowy o sukni ślubnej. Uważa się, że jego kolor może mieć wpływ na przyszłe panny młodej kojarzącego jego lub uczynić małżeństwo szczęśliwy. Znaki kategorycznie zabraniają wykorzystywania w szafie wszystkich odcieniach żółci, a jeśli chcesz, aby uniknąć konfliktu z mężem, to w żadnym wypadku nie kupić czerwoną sukienkę. Ale obecność krwinek czerwonych w biżuterii lub bukiet, wręcz przeciwnie, jest mile widziane. Dlatego, zatrzymując się na wybór konkretnego stroju, należy rozważyć jego kolor. Ideałem jest uważany za biały ponieważ symbolizuje łaskę Bożą i dobrobyt.

Zakup biżuterii ślubnej, przejdź się po stronie tych, gdzie są kamienie i perły. Pierwszy silną moc, co nie zawsze może być dodatni. Co do pereł, uważa się, że wywołuje wspomnienia, więc wprowadzić nowe życie powinno być bez niego. W dawnych czasach, dziewczęta nie noszą takie ozdoby, nosili tylko dojrzałe kobiety. Dlatego też, jeśli kierujemy się, podnieś wzdłuż pięknej i wysokiej jakości biżuterię jednocześnie koniecznie zwrócić uwagę na kolor i styl sukni ślubnej. Ozdoby musi być połączona z garderobą i wypełnić swój wizerunek.

W dawnych czasach szczególne znaczenie przywiązywano węzły – wszystkie rodzaje tkania i krawat na odzież symbolizował poplątane życie pełne problemów, niepowodzeń i trudności. Dlatego uważa się, że panna młoda nie powinna zawierać żadnych koronek lub innych splotów.

Najważniejsze cechy

Nie wszyscy ludzie są przesądni, więc ktoś zauważa oznaki ślubnych, a niektórzy nie – to sprawa prywatna. Jednak, gdy ktoś znajdzie szczęście, naprawdę zakochuje się i chce zachować uczucie przez wiele lat, to jest naturalne, jest zapalonym pragnienie, aby chronić swój skarb z każdego złego oka, zadziorów i innych kłopotów. Po tym wszystkim, czy w to wierzyć lub nie, ale niektórzy ludzie rzeczywiście mają negatywną energię, które mogą stanowić zagrożenie dla innych. Na pewno zauważyłeś, że wiele jednej osobie czuć się swobodnie, a inne negatywne wpływy: jest to uczucie ciężkości w serca, zawroty głowy, krew napływa do twarzy i chcesz szybko odejść. Takie osoby nazywane są „wampiry energetyczne” i od nich należy trzymać się z daleka.

Na wydarzenie ślub zawsze będzie dużo ludzi z różnymi postaciami i ze swoimi myślami (i nie zawsze są dobre). Niektórzy krewni panny młodej przez pana młodego może nie wiedzieć. Dlatego, aby nie stać się ofiarą złego oka, objawy nie są zalecane, aby umożliwić gościom dotykać ją ze sobą. Uważa się, że osoba ze złych energii, który został specjalnie dotknąć narzeczonej może przynieść szkody dla niego lub proroctwo samospełniające. Ale jeśli ktoś z dobrymi ludźmi przypadkowo dotknął spódnicę, on w krótkim czasie w niektórych bardzo szczęśliwy. Ponieważ symbolizuje szczęście i dobrobyt w przyszłości.

Znaki ślubny dość zróżnicowane. Zważywszy, że kolor i model sukienki, biżuterię i rzeczy, które muszą być w posiadaniu każdej panny młodej. Zdecydowaliśmy się złożyć wszystkie przesądy i sporządził listę. Co z tego wyszło, patrz poniżej:

 • Jak już wspomniano, strój panny młodej musi być nowy i nie nosić, by to samo po ślubie, nie może dać żadnych przyjaciółek ani krewnych, ani nawet jego własna siostra. To samo odnosi się do welonu.
 • Aby małżeństwo było długie i szczęśliwe, zaleca się, aby kupić długiej sukni, a jego kolor musi być biała. Krótka spódnica reprezentuje krótkie małżeństwo, a ty nie chcesz? Ponadto uważa się, że należy koniecznie wybrać cały strój, to panna młoda będzie żył wraz z wybranym przez siebie więcej niż jeden rok. Ale dziewczyna, którzy wolą gorset i spódnica, w zależności od objawów, to nie może się pochwalić.
 • Jeśli podczas wakacji rozdarta suknia ślubna – jest złym teściowa. Ale jeśli w sukni ślubnej przyszedł przycisk off, szyć jej dwóch ciasnych szwów – tak połączyć swoje życie z mężem.
 • Aby uniknąć drobnych kłopotów przed ślubem nie patrzeć w lustro, aw każdym razie nie wykazują przyszłego męża. Pan młody nie powinien widzieć jego narzeczonej w sukni przed ślubem.
 • Niektóre dziewczyny lubią chodzić w sukni ślubnej w mieszkaniu, popisując się przed lustrem i wykazujące poza ich zakupu jej przyjaciół. Według znaków, nie warto robić. Ponieważ uważa się, że jeśli panna młoda miała na sobie sukienkę, a potem już żonaty. W związku z tym, że małżeństwo nie może mieć miejsca.
 • Ślubnej sukni – także specjalna procedura: to powinno być wykonane wyłącznie przez głowę. Poza tym strój powinien zawierać tylko parzystą liczbę przycisków, oczywiście, jeśli takie istnieją. Również wielkie znaczenie i kolor bielizny. Wybierz białe majtki, biustonosz, pończochy lub rajstopy. W związku z tym bardzo trzeba kupić suknię z tych samych kolorach.

Co narzeczona ukrywając pod jej sukienkę?

Przez zbyt przesądny narzeczonych nie tylko stylu i koloru sukni jest ważne, ale co jest pod nim. Jeśli wierzysz w wróżby, dziewczyna powinna być przygotowana dla całego programu, ukrywając pod jej sukienkę rzeczy:

 • Agrafka dołączony głową w dół do rąbka spódnicy z jej ślub wewnątrz. Pomoże to chronić przed złym okiem.
 • Aby nie być poddawany energii złego wpływu złe osoby, zaleca się, aby strój od wewnątrz (na przykład w dolnej części spódnicy) kilka szwów. Kolor gwintu powinna być niebieskie.
 • W celu mężem przez całe życie otoczony przez jego wybranej uwagi, opieki i miłości, znaki powinni uszyć sukienkę w liście lubczyku.
 • Aby uchronić się przed złym okiem, można nie tylko paski przędzy lub agrafki, że istnieje inny sposób: ukryć swoje sukienki, tak aby nikt nie widział ikonę Maryi Dziewicy.
 • Jeśli dziewczyna wychodzi za mąż, będąc w ciąży, aby chronić jej nienarodzonego dziecka z zawistnych spojrzeń, trzeba związać się wokół talii szerokim pasem lub czerwonej talii, a dopiero potem umieścić na ślubny.

Mówiliśmy już o tym, że kolor sukni ślubnej jest bardzo ważne. To, co ludzie mówią o tym cechy:

 • Biała sukienka jest symbolem Bożej łaski, uczciwości i lojalności. Rosy obiecuje trwałe miłość.
 • Jeśli chcesz mieć w domu miał pieniądze, kupić sukienkę złotych odcieniach. Zielony, przeciwnie, obiecuje braku pieniędzy.
 • Najbardziej negatywne szafa kolory ślubu uważany szary (lub srebrny), czerwony, niebieski, cyjan i żółty. Zwiastują one krótkotrwałą i pełnym konfliktów małżeństwo, szybkiego chłodzenia i poczucie zdrady małżonka. Oczywiście, panna młoda nie kupić czarną sukienkę, ale jeśli nagle rodzi się ten pomysł w głowie, natychmiast odwrócić go. Ponieważ zgodnie z oznaczeniami podobna wdowieństwa tone obietnicą.

Inne objawy – o butach

Należy odebrać pięknej sukni odpowiednie buty. A z nich wróżby ludowe nie zapomnij:

 • Na szczęście nie wypłynęła z domu, kupić buty z zamkniętą palcach i pięcie.
 • Jeśli podczas burzliwej uroczystości panna młoda złamała obcas, to życie rodzinne i „kuleje”.
 • Aby małżeństwo było silne i spokojny, zaleca się preferować buty bez sznurowadeł i bez zamków; ostatni, nawiasem mówiąc, w celu zapewnienia łatwego przyszłość dostawy.
 • Uważa się, że buty powinny być ubrana, a to przyniesie szczęście młody. Więc zaledwie kilka dni przed ślubem, aby być jak nowe buty w mieszkaniu.

Dziś modne stało z okazji ślubu dwa dni. Jeśli zdecydujesz się odbyć uroczystość w ten sposób, należy pamiętać, że następny dzień po malowaniu według znaków Oblubienica musi być doprowadzone do gości w szkarłatnej sukni. Bo po nocy z mężem była w ciąży, a we wszystkich kulturach odcieniach czerwieni symbolizują życie i bogactwo, więc są one często wykorzystywane w różnych amuletów. Tak więc, podobnie jak wprowadzenie na strój, kobieta chroni od kłopotów, ponieważ ich przyszłego dziecka, iw ogóle cały jego klan.

Powiedzieliśmy o znakach, które odnoszą się do panny młodej suknię ślubną. Można je obserwować, czy nie, ale jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony. Pamiętaj, że najważniejsze – nie wynika z tradycji i przesądy – nie uczynić swoje życie szczęśliwym, i siebie. Więc po prostu lubią, zaufania i nie narażać siebie, a potem nikt złego oka lub złej energii nie będzie na swój sposób. Bądź szczęśliwy!

load...