Sukienki w stylu greckim – zawsze aktualne klasyki

Przez cały czas, ci mężczyźni w porównaniu z kobietami bogiń, a słowo „Bogini” w mojej głowie pojawiają się obrazy spontanicznie Afrodyty, Ateny i innych bohaterek klasycznej mitologii. W kolorze białym, powietrze przepływające sukienki, schodzą z Olimpu na ziemię, urzekające swą nieziemską urodę zwykłych śmiertelników. Nic dziwnego, że sukienka w stylu greckim, godne tych bogiń, po tysiącach lat nie tracą uroku i znaczenia, nadal nawiedzają wyobraźnię projektantów mody i ponownie zmuszając ich do powrotu do niezniszczalne klasyki, inspirując kobiety i zniewalające ludzi.

load...

Zawartość:

Harmony boskie proporcje

Starożytni Grecy dał ogromny impuls do rozwoju ludzkości. Były genialny w wielu dziedzinach kultury i nauki, a mimo to, prawdopodobnie nawet nie domyślając się, udało nam się stworzyć bardzo kobiece sukienki – sukienka w stylu greckim. Co ciekawe, w samym sercu greckich sukienki są prawa symetrii i proporcji, które są często stosowane w architekturze.

Pomimo swoich sukienek w stylu greckim różnią boski urok niezwykła prostota, potwierdzając po raz kolejny, że wszystkie geniuszem jest prosta. Głównym punktem greckiej sukni jest sam materiał, który musi być lekki, nieważkości, półprzezroczysty, przypominający eterycznym bogini. Specjalna miękkość i romantyzm i przynieść liczne fałdy i draperie. To dopełnia obraz genialnego broszki, pasa lub grab pod piersią. Klasyczna sukienka z pewnością złożony w białych lub pastelowych kolorach w stylu greckim, posiada, rozszerzając wzrostu, proste nogawki, zawyżone talię i dekolt V, dzięki czemu nacisk na klatkę piersiową, a długi płynących spódniczkę.

load...

Klasyczne i modne Trendy

Nowoczesne projektanci pozwalają na więcej wolnego interpretacji kanonów mody, odważne wydawanie na górze modelu i skróciła sukienkę w stylu greckim w zupełnie nieprzewidywalnych kolorach. Bardziej demokratyczna interpretować i szyi. W przeciwieństwie do starożytnego symetrii na pierwszy plan często pozostawia asymetrię i kontrast. Ale to wszystko odbywa się bardzo ostrożnie, starannie i ze smakiem, tak eklektyczna symetria i asymetria wygląda bardzo smaczne i kuszące.

Aby dopasować suknię w stylu greckim?

Brzydkie kobiety nie stało, wszystkie kobiety – boginie. Dowodem tego może służyć jako greckiej i strój, który pasuje do każdego rodzaju sylwetki. Musimy tylko znaleźć jego samego modelu, który pomoże przekształcić i opłacalne dla podkreślenia godności. Powietrza przepływającego draperie grecki Sukienka „są w stanie”, aby dodać objętości, gdzie jest ona potrzebna, a do ukrycia, gdzie są niepotrzebne. Wybierając sukienkę w stylu greckim, w żadnym wypadku nie może polegać tylko na percepcji wzrokowej. Z pewnością powinien spróbować!

Nie płacić ani …

Wszystkim droga okazała bosko kompletna, sukienka w stylu greckim musi koniecznie być uzupełnione odpowiednim entourage: Obuwie, Dodatki, włosy, makijaż.

  • Obuwie ubierać się w stylu greckim – jest przede wszystkim sandały „gladiatorów” na płaskiej cienkiej podeszwie z wszelkiego rodzaju pasków, sznurowadeł i klamerek. Jeśli te nie są dostępne, można nosić lekkie buty lub sandały bez pięty. A cienka szpilka nadaje się do opcji wieczorem. Najważniejsze, że buty nie są ciężkie na całym obrazie lekkości i nieważkości.

0.

  • Makijaż w stylu greckim powinno być tak naturalne i oczywiste, przypominający bezkonkurencyjną Afrodyty lub młodą nimfę. Korzystne jest lepiej pastelowych kolorach, dzięki czemu światło ledwie zauważalny akcent na policzkach, usta i oczy. Jeśli suknia jest w jasnych kolorach, a obraz jest bliżej ciebie straszna bogini, nie można kontrolować siebie w środkach wyrazu.
  • Fryzura w stylu greckim – to włosy, gładko montowane w niskiej lub wysokiej węzła, lub po prostu zebrane na głowie i związane z ozdobną wstążką.

5. 1.

Akcesoria

  • Ubierać się w stylu greckim – to przede wszystkim liczne bransoletki z muszli, pereł, kamieni szlachetnych lub półszlachetnych. Nie zapominaj, że grecki doskonałość tkwi w prostocie.
  • 8. Torebka dla greckiego strój powinien być tak eleganckie, proste, podobnie jak strój. Ideal – sprzęgło koralikami lub nanoszone w odcieniach sukience.
  • Wierzchnia ubierać się w stylu greckim powinny być odpowiednie. Gruba ogromny płaszcz nie pasuje tutaj. Lepiej jest użyć lekki płaszcz, szal albo ukradł, nanoszone na sukni z odrobiną nonszalancji i stałej broszką lub dekoracyjne szpilki.

„Greek” w wiadomości wideo Katalog

I w końcu, kładąc na greckiej sukni, nie zapomnij, aby czuć się jak bogini! Po tym wszystkim, to naprawdę jest!

Katerina Bagatskaya

load...