Sukienki dla figury gruszki: dopuszczalne cięć

Zawartość:

Nieskazitelna figura – to bardzo rzadkie zjawisko, ale nawet jeśli postać nie jest idealna, nie jest to powód do kompleksu. W dzisiejszym świecie istnieje wiele sposobów, dzięki którym można znacznie poprawić swoje proporcje. Należą zbilansowaną dietę, masaże, sportu i właściwego wyboru ubrań. Nawiasem mówiąc, ta ostatnia metoda jest bez wątpienia najbardziej prosty, ale z jakiegoś powodu, kobiety często je zaniedbać. Ale to bardzo dobry powód! Dziś staramy się zrozumieć, jaki rodzaj sukienki dla kształtach gruszki działają najlepiej.

load...

Zwłaszcza dane jak „Gruszka”

Gruszkowaty postać nazywa się czasem także trapezu, trójkąta, łyżkę i kropelek. Takie kobiety mają biodra ramiona i szyja są często subtelne. Talii znacznie ekspresji i pośladków zakręt i zaokrąglone. Biodra znacznie szerszy pas (różnica około 25 cm). Biust, głównie małe. Należy wziąć to pod uwagę przy wyborze ubrań dla typu figura gruszki.

Zdarza się, że właściciel gruszka cera mieć górną część ciała trochę dłuższy niż dolna. Bardzo często ich nogi są kości typu hand – uzkokostnogo, talia nieznacznie zaniżone. Samica „drop” może być dowolną teksturę (i normalne, a nawet kompletne i chudy) i żadnego wzrostu, ale bardzo rzadko wysokie. Warto również zwrócić uwagę na moment, kiedy można wybrać styl ubierania dla danego typu figura gruszki.


Style sukienki dla ciała w kształcie gruszki

Głównym zadaniem po wybraniu dopuszczalne style sukienki dla dziewczynek z gruszka tekstury – wizualnie zrównoważyć górnej i dolnej części sylwetki, a bardziej szczegółowo, konieczne jest, aby upewnić się, że ramiona nie wydają się tak wąski podkreślają nogi, rozpraszać uwagę od zbyt szerokich biodrach. Aby to zrobić, konieczne było, aby narysować oko w górnej części rysunku.

load...

Wydłużone i rozciąga style sylwetka sukienki w kształcie litery V z cięcia w kształcie kwadratu, pomp lub dekoracyjnych i ramię ramiączkach. Pomaga osiągnąć pożądaną równowagę plisami, fałszywych kieszeniami na piersi, łuki, kwiaty tkaniny. Właściciele takich jak kształtach gruszki powinny unikać mini spódnice i spódnice-ołówki, a tu w roku, a rozbieżne spalony, będzie doskonałym rozwiązaniem. Unikać opcje sukienek, które ukrywają swoją talię, w tym przypadku trudno byłoby wyizolować górną część.

Suknie wieczorowe

  • Pierwsza zasada, które są wymagane, aby pamiętać, dziewczyny z cera typu gruszka: ramiona i szyja powinna być jak najbardziej otwarty.
  • Głęboki V szyi i długości spódnicy przepływającej tkaninom całkowicie rozciągniętej sylwetkę. Jeśli wszystko połączone lub przymocowane do spodzie płynnie rozbieżny spódnica – dolna i górna harmonia osiągnięte natychmiast.
  • Suknie wieczorowe gorsety uważane doskonałym rozwiązaniem dla tych kobiet.
  • Podsumowując, możemy powiedzieć, że ubrania style „Mermaid”, „Księżniczka” i grecki – najlepiej podkreślają jej małą linię talii i ramion.
  • Ciemne dno i lekki top – kolejny świetny sposób, aby wizualnie zrównoważyć typu figura gruszki.
  • Odbiór strój z jasnym stanika, które mogą być ozdobione różnych kryształów, kamieni, piękny pas tuż pod biustem. Wszystkie te elementy zapewniają dodatkową objętość i odwrócić uwagę od szerokich biodrach.

Suknie koktajlowe

Przy wyborze sukienki na gruszy kształcie figur wszystkie wskazówki, które są wymienione powyżej, są istotne. Ale teraz trochę długość zmiana sukienka – do kolan. Najlepszy strój koktajl będą kształtowane-case, górna z których najbardziej otwarta i wyposażona sylwetka. Jeśli w jakiś sposób ten wariant nie pasuje, a następnie wybrać strój ze spódnicą-słońce lub trapezu. I znowu to samo w górnej części można sobie pozwolić szeroką gamę ozdób dekoracyjnych, które zwróci uwagę innych.

An_4 sukienki

Oprócz odpowiednich stylów opisanych wcześniej, w an_4 sukienki dla figury gruszki należy zwrócić uwagę na połączenie kolorów i wzorów. Obrazy powinny wybrać większy i mniejszy szczyt na dole. Dla gruszka tekstury odpowiednie zabawny spódnice w różnych kolorach, na przykład za pomocą ukośnych lub pionowe linie, które łączą kilka odcieni.

Podsumowując, powinno być uzupełnione: w żadnym wypadku nie należy wybierać zbyt obcisłe lub luźne ubrania. Wolę pływające tkankę płuc, ale to najlepszy trudno zapomnieć. Przede wszystkim należy pamiętać, że przyciągnąć uwagę innych, warto się do górnej części rysunku, za pomocą różnych materiałów wykończeniowych. Oprócz nich można przyczynić się do make-up i szczerym uśmiechem.

load...