Sukienki 2017: fotografia i wideo, galeria aktualnych opcji

Wyemancypowane kobiety XXI wieku może sobie pozwolić na zużycie, co jej się podoba: ścisłe pantsuit, męską koszulę, szorty … Ale głównym atrybutem i symbolem prawdziwego piękna i kobiecości była i jest strój. A w 2017 roku bez wynagrodzenia, dosłownie, ani tam, ani tu. No, oczywiście, tylko wtedy, gdy są używane do słuchania trendów, którzy niemal jednogłośnie postanowił zadeklarować 2017 V roku święto kobiecości! Dlatego nie dziwi fakt, że sukienki 2017 zajmują jedno z najbardziej zaszczytnych miejsc w nowych kolekcjach.

load...

Zawartość:

Szyk i wolność od Yudashkin

Sukienki tone śnieżnobiałe 2017

Poczuj się jak w tym roku Śnieżka zawdzięcza każdej kobiety, ponieważ w dużym szacunkiem wśród bywalców mody Olympus nie były tylko białe, a mianowicie, biały strój, który wypełnia cały obraz specjalnym wzruszającej czystości i niewinności. Jeśli jednak w śnieżnobiałej niewinności chcesz mieć trochę zgorszenie łatwe, nie krępuj się wybrać model z cienkim białym koronkowym wykończeniem w stylu Prowansji, która sprawi, że obraz niegrzeczne i na pewno nie niewinne notatki lniane.

load...

0. 5. 1. 8. 6. 5.

Stylowa Sukienka

Jak dziwne, jak się może wydawać, ale czasem lekka zasłona męskiego stroju w najlepszy sposób podkreśla kobiecość. Wielu z nich podoba się minimalistyczny wygląd i lakoniczny, ale mimo to bardzo stylowy strój-shirt. Takie suknie 2017 może być zaprojektowany w szerokiej gamie kolorów, tekstur i stylistycznej palety. W zależności od upodobań, będzie przyciągać rustykalnym stylu koszule męskie koszule lub jedwabiu orientalne rafinacji lub tajemnicza Japoński kimono.

5. 6. 8. 1. 05. 20. 36.

Modne latem długość

Dodatkowo, kobiecość i tajemnica pomogą przede wszystkim długie suknie, które mogą sięgać do kostek lub od razu do rąbka ziemi. Jeśli jedna długość dla ciebie za mało, a następnie pomóc podkreślają kobiecy model z bujnej, przewiewne, spalony spódnice. Okrągła projektanci Mini także nie mógł odejść bez swojego cennego twórczej uwagi, dodając do swoich krótkich sukienek świeże smaczne rodzynki: falbany, plisy, falbany, kapryśny wydruków.

53. 71. 90. 10. 31. 53.

Rzeczywiste tekstur i szczegółów

Niezmienione ulubionych gorącego sezonu letniego są bawełny i szyfonu. Suknie z tych materiałów pozwoli wygodnie i łatwo przetrwać nadmiaru ciepła. Ale dla wielkiej wieczór, można bezpiecznie umieścić na jedwabiu, satyny, koronki i aksamitu. Jeśli chcesz być oryginalny, śmiało wybrać znakomity dzianinowe sukienki, a nawet modeli z spektakularne dzianiny wkładek. Pozostaje asymetryczny krój i styl bielizny. Witamy wszystkich ukrashatelnye kobiece atrybuty: falbany, plisowanie, łuki, falbany, plisy, gorsety …

76. 00. 25. 51. 78. 06. 35. 65. 96. 28.

Wesoła kolorystyka

Oprócz białej wyrafinowania i powściągliwa stonowane, klasyczne sukienki 2017 podium wypełnione życia potwierdzając nasycone jasne kolory: chabrowy, fuksja, zielony, żółty, pomarańczowy. Na szczególną uwagę zasługują opcje z kwiatów, abstrakcyjne, geometryczne grafiki i zwierzęce.

61. 95. 30. 66. 03. 41. 80. 20. 61. 03. 46. 90.

Katerina Bagatskaya

load...