Sukienka w stylu retro: Rocznik powrót trendu

7. Czy jesteś wielkim fanem eksperymentuje z mojej szafy? Wtedy możemy powiedzieć z pewnością – sukienka w stylu retro stworzony specjalnie dla Ciebie! Dziś są one bardzo istotne, a wielu projektantów są aktywnie obejmują klasyczne ubrania w swoich kolekcjach. Nie stronił zmienić swój zwykły sposób, ale nie decydują o stylu? A może po prostu nie mają wystarczająco retro-chic? Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i stać się naprawdę wyjątkowa!

load...

Zawartość:

Klasyczny tradycyjny i wieloaspektowy

Retro styl we wszystkich jej przejawach

Vintage 20s i 30s w sukienki Chanel

Dwudziestych i trzydziestych – w świecie mody to prawdziwa rewolucja. Spódnice długości szybko podskoczył, wysokości pasa – wręcz przeciwnie, spadła w dół. Odzież, nieco przypominający męskie, tkaniny, nieco szorstkie i gładkie linie ukryć ciało kobiety – wszystko to stało się mniej istotne dla wynalazku wielkiej Coco Chanel jego arcydzieło, w małej czarnej.

load...

To styl, który może być słusznie nazywany jest nieśmiertelna, projektanci wykorzystywane do tworzenia swoich zbiorów do dziś. Na każdą, można zobaczyć ten retro strój, choć nieco zmodyfikowane i uzupełnione o nowoczesne akcesoria i części, ale nadal nie ma wątpliwości – to jest to, uwieczniony przez projektantów mody Coco genialnego stworzenia. Kobiecy Slinky postać, podkreślając jego zaokrąglone formy, każda kobieta, która sukienka sprawia, że ​​niezwykle atrakcyjne.

Sukienki retro połowy XX wieku

Okres powojenny, kiedy świat jest tak potrzebuje łaski i piękna, Christian Dior wymyślił zupełnie nowy kierunek, nowe spojrzenie na postaci kobiecej, która jest dobrze o nazwie – „Nowe spojrzenie”.

Personifikacji tego stylu – bohaterka Ludmiła Gurczenko w filmie „Carnival nocna”: zwężenia talii, szyi, spódnice. Figury kobiet nabyły atrakcyjności, symetrię i niesamowitą romantyczna, ubiera się w nowym stylem zaczął korzystać z nowych tkanin – krepdeszyn, żorżety krepy i tradycyjny, luksusowy jedwab, satyna i aksamitne.

Sukienki w stylu „new look” może być zarówno gładkie materiałów i kolorów, wesoły wydruków. Wspaniały dodatek do tej sukni będzie służyć jako pas, będzie podkreślać już „osa” talii i uzupełniają obraz wąskich rękawiczki do łokci i szerokim rondem kapelusza.

Sukienki retro 60s zmysłowa

Trendy mody w tym czasie na rzecz Marilyn Monroe, jej stroje, pełne zmysłowości i seksualności kobiety kopiowane na całym świecie. Otwarty, szczery, dekolt, stały się prawdziwym punktem zwrotnym w świecie mody. Do tej pory wielu suknie wieczorowe stylizowane „wielki Marilyn”, wystarczy przypomnieć słynny obraz jej „dziewczyny na klapie wentylacyjnej” z spódnicy, strzela się!

0.

Jednocześnie, Brigitte Bardot stworzył swój własny styl, wizerunek dziewczynki przyzwyczajony robić, co mu się podoba. Spodenki ultrakrótkich, bluzki dekoltu znacznie bardziej podobny do koszulki – mogła pojawić się publicznie w niczym. A jeśli w tym czasie nikt nie brał poważnie jego styl został zachowany do dziś, wciąż prowokuje ludzi do zdecydowanych działań!

1. Sześćdziesiątych ikony stylu: Brigitte Bardot, Twiggy, Jane Birkin, Catherine Deneuve, Jane

Funduszu. Co mu się, styl Brigitte Bardot jest?

  • Spódnice z kliny „rok”, długość modne rękawy „trzy czwarte” lub przynajmniej do tej pory, „siedem ósmych” obroże stand-up – wszystkie te cechy sukienki w stylu retro w duchu lat sześćdziesiątych.
  • Z nadrukiem, przede wszystkim kwiatowy wzór, komórki i grochu.
  • Nylon kremplina – nowy materiał generacji – były w latach sześćdziesiątych są niezwykle popularne, a ich zdolność do utrzymania jasności koloru popłuczyn po wszystkich i nie wymagają prasowania zrobić ich ataki stworzyć sukienki lat.
  • Accessorize stylista w epoce lat sześćdziesiątych mamy dość aktywnie wykorzystywanych i najbardziej popularne – chustki na głowie (jak w przypadku zimnych porach roku i nieważkości lecie), masywne okulary.

2. ↑

Retro liście … powrót

Krótkie przerwy w świecie mody na sukienki w stylu retro, które od czasu do czasu dają projektantom wydają się tylko dać retro stroje i tchnąć nowe znaczenie do swoich nowych stylów życia.

3.

4.

Romantyczne i eleganckie, nowe i klasyczne materiały – kolekcja mody projektantów mody to w żaden strój epoki, w stylu retro. Brzmi paradoksalnie? Cóż, jak można być modnym nieaktualne? Dziś okazało się, że sukienki retro nie wystarczy udać się do podium, nadal ich triumfalny marsz, zachwycając nas jako sylwetki, stały się klasykami i nowe interpretacje nieprzewidywalne.

5.

6.

load...