Subtelności pokrzywka energetyczne

Zawartość:

Pokrzywka – bardzo nieprzyjemne i aktywnie niepokojące zewnętrzną manifestacją reakcji alergicznej. Co jest istotą tego zjawiska, jak go rozpoznać? Co należy podjąć kroki, aby objawy szybko zniknął, a to było możliwe, aby powrócić do normalnego, pełnego radości z kontaktu z naturą życia?

load...

Pokrzywka – manifestacją alergii skóry. Najbardziej niepokojące, to nie ułatwia diagnozę, ponieważ może sygnalizować jako alergii kontaktowej, a także towarzyszyć żywności. Nazwa tego zjawiska jest ze względu na podobieństwo z pęcherzy spala pokrzywy. Uczucia są także w pobliżu, wysypka ostre swędzenie i nie pozwalają się skupić. Diagnozowanie pokrzywkę alergiczną pacjent powinien, jak objawy zewnętrzne są podobne do innych chorób skórnych.

Po konsultacji z lekarzem, konieczne jest planowanie leczenia. To jest nie tylko otrzymywanie odpowiednie leki przeciwhistaminowe i produkty pomocnicze.

Należy zapoznać się z żywnością, jak odpowiednie pokrzywka dieta czasami zwiększa skuteczność leczenia.

Szczególną uwagę należy zwrócić na dietę jeśli wykryto alergen, a przyczyna zmian pozostaje niejasny.

Przepisy będą zależeć od wieku osoby, która odkryła alergii.

Jeśli alergia towarzyszy pokrzywka, stwierdzono u niemowlęcia, działania powinny być następujące. Konieczne jest, aby pamiętać, wszystkie nowe produkty, które zostały przeprowadzone w stałych pokarmów w ciągu ostatnich 2-3 dni, powinny one zostać wyłączone bezwarunkowo. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby przenieść się do wcześniejszego etapu mocy, przy której nie było żadnych negatywnych objawów.

load...

Pamiętaj, aby wyłączyć ten okres uruchomienia nowych produktów, nawet notorycznie antyalergiczne. Jeśli dziecko jest jeszcze na częściowego karmienia piersią, trzeba zwiększyć swój udział w diecie. I matka muszą powstrzymać się od jedzenia produkty „niebezpieczne”, to jest całkiem odpowiednia dieta jest zalecana dla osób dorosłych cierpiących na alergie.

 

Powrót do spisu treści

Co można i nie można

Jeżeli wysypka występuje w starszym dzieckiem lub osobą dorosłą, może być zasilany za pomocą następującego schematu. Starannie zaplanowane hipoalergiczna dieta pomoże zmniejszyć produkcję histaminy. Oprzeć się pokusie i pozwolić sobie mały kawałek czekolady, jeden taki błąd może zakłócić przebieg leczenia. Aby wykluczyć całkowicie i bezwarunkowo następujące produkty.

 • Pożywienia i produktów, które zawierają środki konserwujące, substancje zapachowe i sztuczne środki słodzące.
 • Wszystkie owoce cytrusowe oraz warzywa, jagody i czerwone owoce.
 • Owoce morza i ryby.
 • Czekolada, miód i jego produktów, wszystkie rodzaje orzechów.
 • Jaja, mleko.

Twoja dieta w czasie ostrego trzeba wykonać następujące produkty. Jeżeli którykolwiek składnik jakiekolwiek wątpliwości, lepiej jest unikać. Dieta dla uli nie jest tylko eksperymentem, a choroba odpowie przedłużenie zmiany.

 • Gotowane mięso chude: może być wołowina, królik lub ptak, ale konieczne jest, aby usunąć skórę przed gotowaniem. Aby korzystać z urządzenia bez konieczności bulion.
 • Gotowane ziemniaki, puree lub plasterki. Należy pamiętać, że trzeba gotować warzywa w wodzie, dodając mleko, masło, przyprawy nie są dozwolone.
 • Kashi zboża z dowolnego miejsca poza manną. Dozwolone gryka, owies, pszenica, ryż. Makaron z mąki durum. Oczywiście, gotowano w wodzie bez dodatku oleju.
 • Bezmięsne wegetariańska zupa bez przypraw, nie zazharivanie dozwolone.
 • Świeże produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu. Oczywiście, naturalny, bez barwników i konserwantów.
 • Warzywa, z wyjątkiem buraków i pomidorów, świeżych lub gotowanych. Szczególnie mile widziane ogórków i sałaty. Wolno także świeże warzywa.
 • Owoców lepiej jest ograniczyć zielone jabłka i tworzą następnie pieczone.
 • Gorących napojów wolą czarną herbatę ziołową lub bez smakowe. Zamiennika cukru fruktozę i lepiej zrezygnować z słodzące.
 • Chleb jest dozwolone tylko otręby lub całych plików cookie Grain – niesłodzone galetnoe.
 • Tłuszczów i olejów pochodzenia roślinnego tylko wysokiej jakości słonecznikowego i oliwy lepiej.

  Powrót do spisu treści

Jak być i co robić

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że alergie – nie jest nieznaczne odchylenie od normy. Gdy niedbały stosunek do swoich banalnych pokrzywki mogą być zwiastunem obrzęku naczynioruchowego, a następnie przejść do protokołu. Dobrze napisany i uważnie obserwować hipoalergiczny diety pomogą dość szybko zapomnieć o nieprzyjemnych objawów.

Twoja dieta może być wykonana z poniższym schematem, zmieniając jedynie przystawki i rodzaje produktów oferowanych powyżej wykazu dozwolonych produktów.

 • Śniadanie: owsianka z pieczonym jabłkiem, herbaty z plasterka chleba kukurydzianego.
 • Lunch: tłuczone ziemniaki, gotowana wołowina, ogórek lub kawałek wegetariańskie zupy i kawałek kurczaka.
 • Kolacja: sałatka ze świeżej kapusty z oliwą z oliwek, makaron, durum, jogurt.
 • Późna kolacja: herbata i ciasteczka z wafli lub pieczone jabłka.

W zależności od pragnienia, potrzeby i styl życia dieta może być różna, ale produkty i składniki potraw musi być z listy zatwierdzonych. I ważne jest, aby pamiętać, że filiżanka kawy lub małej mandarynki może znacznie wydłużyć leczenie, a tym samym zrezygnować z radości życia mają dłużej, w przeciwnym razie gra nie jest warta świeczki.

load...