Stylowe francuski manicure na krótkich paznokciach – długość nie ma znaczenia

Zawartość:

Przyjazny uścisk dłoni lub szarmancki pocałunek nie lekceważyć długopisy. Jeśli nie są one dobrze utrzymane, wstyd nie można uniknąć. W życiu codziennym, ręce są w zasięgu wzroku, może dlatego tak starannie monitorować ich stan. Lub działają naturalne instynkty? Niezależnie od odpowiedzi, zadbane dłonie nie dzieje się bez starannego manicure.

load...

Panujące błędne przekonanie, że był godny manicure długie paznokcie. Jest to zasadniczo niesprawiedliwe. Koncepcja manicure jest nie tylko dekoracyjny cechą płytki paznokcia, ale również leczenie paznokci, skórek, czyszczenia i kształtujących. Nie będziemy spierać się o tym, że długie paznokcie paznokci wygląda idealnie, ale nie powinniśmy myśleć, że krótki nie jest możliwe.

Co jest francuski manicure

Francuski jest przystosowany zarówno krótkie i na długie paznokcie. Chociaż pierwotnie idea zakłada tylko krótki. Gwoździe, nieco poza czubkami palców, wygodny i praktyczny, ale to nie znaczy, że nie jest to konieczne do opieki nad nimi. French manicure paznokci na krótko – jest idealnym rozwiązaniem. W klasycznej wersji paznokcie dołączone do owalny kształt i jest wykonana polerowania.

Farba jest punktem kulminacyjnym całej imprezy. Końcówka paznokieć pokryty białego lakieru nieprzezroczystego, tworząc idealnie gładką kurtkę. Reszta płyty jest wypełnione przezroczystym, naturalnym różowym lakierem. Idealna długość do właściwego paznokci francuski manicure – 2-4 milimetrów.

load...

Lakier technika aplikacji

Tradycyjnie francuski manicure na krótkich paznokciach obejmuje dwa kolory: różowy i biały. W tym celu odpowiednie lakiery, powłoki akrylowe, specjalne kredki i ołówki. Celem – do uzyskania gładkiej półkoliste paski na czubku paznokcia. W profesjonalnych salonach kreatory sprawiają kurtkę szybko. Ale jeśli zdecydujesz się nauczyć to zrobić samodzielnie, muszą być przygotowane do badania zastosowania technologii.

Dla początkujących jak i bardzo krótkie paznokcie zaleca się używać białe kredki i ołówki. Są one stosowane do tylnej części paznokcia. Jeśli uważasz, że to jest dość proste, spróbuj zrobić dokładnie po raz pierwszy. Nałożyć powłokę na przedniej stronie nawet cięższe. Do tych celów można użyć specjalnych szablonów.

Zatem technika polega na przeprowadzeniu szkolenia wstępnego wdrażania. Po dokładnym leczeniu ręce, paznokcie muszą być pokryte bezbarwnym podłoża. Ponadto, sposoby opisane powyżej, powoduje, że płaszcz. Trzeci etap będzie zastosowanie koloru podstawy. W klasycznej wersji – to różowe lub cielisty. Wypełnij French manicure na krótkich paznokciach – mocowanie do paznokci.

Jak zdywersyfikować francuski manicure

Tradycyjny płaszcz wygląda nudne. Nie, oczywiście, klasyka mody nie zawsze, ale czasami chcę coś jasne, ale do zaakceptowania. W tym celu projektanci opublikował całą linię trendami mody. Z których jeden jest manicure moon. Dla niego korzystać złota lub srebra kurtkę, a całkowita objętość jest wypełniona ciemnym lakierem błyszczącym. French manicure wygląda na krótkich paznokciach jest drogie i nie prowokacyjnie. Jasne kolory mogą być stosowane dłużej niż trendami mody. Podstawowa zasada – nie jest zbyt oszczędny, różni się od Francuzów, manicure kolei w wulgarny.

Mówiąc o różnorodności nie możemy zignorować taką funkcję dekoracyjną, jak rysunki i naklejki na paznokcie. Ważne jest to, że francuski manicure na krótkich paznokciach nie odbywa matowy lakier, a nie stosować zbyt dużego obrazu. Wynika to z faktu, że lekko wystający gwóźdź, malowane w matowym wykończeniu będzie wizualnie płaskie, krótsza, dlatego wszystkie wysiłki zostaną zredukowane do zera. To samo odnosi się do dużych ozdób. Jeśli zdecydujesz się ozdobić swój manicure z kryształkami i cekinami, wybrać odpowiednią wartość, która byłaby na tle paznokcia nie jest stracone.

Jak utrzymać długo manicure

  • Manicure potrwa długo wyłącznie zdrowe, zadbane paznokcie. Użyj oleje, maski, dodatkowe jedzenie;
  • Przybić długo utrzymywane, stosuje się go do gorącej parze. Upewnij się, że Twoje paznokcie są idealnie suche;
  • Nie stosować farby o niskim stopniu złośliwości. Oni nie tylko trzymać się trochę, ale również może być szkodliwe dla zdrowia;
  • Wykonując prace domowe, stosować rękawice gumowe;
  • Umyć ręce wodą z mydłem, unikać bardzo agresywnych środowisk i zimną wodą.

Jeśli zdecydujesz się zrobić francuski manicure, należy pamiętać, że długość paznokcia nie ma znaczenia. Ważne jest to, że była taka sama dla wszystkich. Krawędź paznokcia powinna być ustawiona idealnie proste – inaczej manicure wygląda zaniedbany. Z kolorem i fakturą, można eksperymentować, najważniejsze jest, aby nie przesadzić.

load...