Style i kolory: główne trendy tej jesieni

To będzie modne tej jesieni? Główne trendy w tym sezonie spaść z czołowych projektantów mody w tym przeglądzie.

Kluczową sprawą jesień szafa będzie długa, lekko zwężone w pasie płaszcz lakonicznym cięcia. Bez zbędnych dekoracji i wykończeń, wygląda skromne i jednocześnie bardzo kobiece.

load...

Przepis zaniżone elegancji marki Celine w nadchodzącym jesienią – wąskie spodnie z wełny ze strzałkami, które go doskonale z szarym wełniany sweter i buty sądowych. Według dyrektora kreatywnego Stella McCartney kolekcja jesień Celine – zakład na klasyki, które są zawsze aktualne. Rzeczywiście, o każdej porze roku w szafie każdej kobiety niezastąpiony jako spódniczkę z wysokim stanem i wyposażonego czarną kurtkę.

Główne kolory jesieni 2017 będzie czarny i czerwony, beżowy, musztarda i jasnoszary. Szczególnie popularny w tym sezonie jeszcze stać beżowy kolor, który wielu projektantów jest prawdziwa miłość. Najważniejsze rzeczy – światło prześwitujące suknie z jedwabiu i szyfonu, organzy, długi płaszcz i beżowe buty.

Szary odcień szary lub światło jest jeszcze opłacalne alternatywy dla ponurą jesienią czerni. Projektanci odcienie te są najczęściej wykorzystywane do poważnych garniturach i jesiennej płaszcz.

Głównym bohaterem upadku wielu kolekcjach znanych projektantów będzie szafa ze skóry. Tradycyjne skórzane kurtki tej jesieni doda topy i spódnice, sukienki i garnitury, krótkie spodenki, a nawet rowerzystę skórzane spodnie.

load...

Futro jest nadal aktualna. Dlatego jesienią wyrobów futrzanych będzie więcej niż wystarczająco: kurtki z norek, futra lisa, futra z pomocą jaków. Nawet buty i torebki projektantów ozdobione futrem. Nawiasem mówiąc, wszystko wygląda bardzo luksusowe.

Wreszcie, projektanci myślą o wygodzie buta, oferując klientom równi z wysokich obcasach stabilny szeroki obcas, który nadaje się do codziennego noszenia bez szkody dla zdrowia.

Najmodniejsze buty tej jesieni tendencja ryzyko staje się kombinacją buty i botki z grubych skarpet wełnianych lub golfa.

load...