Styl gwiazda dostępne dla wszystkich

Sukienka – jest zawsze modna, stylowa, seksowna i prawdziwe. Ten znany był niezapomniany Coco Chanel stworzył swoje największe dzieło wszechczasów – małą czarną sukienkę.

load...

Przegrana w modzie „spodni” i „kostium” Trendy 70. – 80. Ubiegłego wieku, na początku nowego tysiąclecia sukienki są z powrotem na wybiegach i szafy współczesnej mody. W niemałym stopniu przyczynił się do osobistego przykładu wielu światowych gwiazd „, szczęśliwy don strój projektantów mody lub stworzyć swoją własną kolekcję designerskich ubrań. Jeden z tych „gwiazd” – Viktoriya Bekhem, którego suknie stały się integralną częścią jego wizerunku i stylu z gwiezdnej zwięzły, geometryczne linie i smukłej sylwetce. Jego miłość sukienek nadal wyświetlany w życiu iw swoich własnych linii odzieżowych. Słynna kolekcja 10 sukienek Victoria Beckham Collection, prezentowanych publicznie w zimie 2009 roku, wykonane splash w świecie mody i zdobył ogromną liczbę wielbicieli.

Ożywienie tradycji

Małe, obcisłe sukienki, portfele zorientować, z lekką rękę pani Beckham zyskał odrodzenie. Dziś styl gwiazda jest niemożliwe do wyobrażenia bez klasycznie eleganckie lub prowokacyjnie sexy, sylwetkę sukienki. Trendy podchwycona przez wielu marek odzieżowych, w tym Herve Leger i Karen Millen, w tym opłat do liczby podstawowych elementów w swoich zbiorach. Sukienki z marek odzieżowych afiszować Keyt Middlton, Amanda Seyfried, Eva Longoria, Elisabeth Moss i wiele innych osobistości, które otrzymało tytuł „ikony stylu”. Lubili i modnych kobiet na całym świecie, którzy objęcia styl gwiazd, przyjmując jego najbardziej dostępnym i praktycznych trendów. I Karen Millen sukienki Herve Leger lub odnoszą się konkretnie do takich rzeczy. A jeśli marka English Karen Millen są bardziej klasyczne, miękkie formy kształtować sylwetkę „Francuz” Herve Leger – uznane za „chuligańskich” podium mody, znanych ze swoich skandalicznych, prowokacyjnych obcisłych sukienkach, znane jako „całun”.

Niezależnie od marki, mały, pochwa – zawsze jest właściwe i kobiece. Wiele elementów w zbiorach są uniwersalne – w sukni, zakładanie kurtkę można bezpiecznie przyjść do biura, nie boi się łamać ścisły dress code, a wieczorem, usuwając górną i odsłaniając ramiona i szyję, aby stać się „gwiazda” od modnej partii. W tym przypadku, suknie wieczorowe, zakup zdecydować, zaskoczy Cię przystępnej cenie, ponieważ niektórzy z nas nadal uważam, że styl gwiazdy – to drogie. W rzeczywistości, to wygląda jak „gwiazda” na okładce błyszczącym magazynu i może być bardziej skromny budżet, wystarczy ubrać stylowo i wiedzieć, gdzie kupić tanie rzeczy w modzie. Sklep izobility Online gotowi pomóc w tym.

load...

load...