Styl Boho odzieży: Czeski Fusion

0. Smak i kolor, jak mówią, nie ma przyjaciół. Niektórzy ze względu na swoją elegancję i wyrafinowanie uda się przekształcić ikoną stylu, inni wolą ubierać się „proste, ale gustowne”, trzecia dla poczucia własnej wartości z pewnością będzie musiała pokryć ich etykiety nagość drogie marki, ale ktoś w ogóle są głęboko pluć na fantazyjnych gadżetów, gorące trendy Brand z ubioru, a jego pojawienie się na dłuższą metę zbyt. Na przełomie tysiącleci wyciągnął kolejny modny kasty, dla których ubrania są odbiciem i przedłużeniem wewnętrznego świata, a szaty procesu – ekscytująca gra, intrygujące, inspirujące działania podobny do tańca rytualnego szamana wokół ogniska. Kim oni są? artyści podłogowa, bohema, neoromantiki, twórczy charakter, preferując do ubrań w stylu boho. Boho-chic, gdy powstało jako antifashion wariant i antiglamur, było tak pyszne, że ja sam nie zauważył, że ulice przeniesiony na podium pod ciepłym skrzydłem projektantów, z których dopiero niedawno walcowane koloboks darmo chleba.

load...

Zawartość:

Boho czeska stylu fusion odzież

Boho-chic jest jasne pikantny fuzja kilku megakomfortnyh, wygodne i przyjazne dla środowiska stylów. To po prostu nie mieszać z szalonym koktajl boho! Tu i spokojnie hippie-kwiat i kolorowe etniczne z folku, eklektyczne i nieprzewidywalne i barwnym stylu gypsy, praktycznych elementów stylu safari lub stylu kolonialnym, ścisłej wojskowych, rocznik wina, retro, a nawet trochę rozdarty grunge ciemnym gotyckim. Czasami trudno jest zorientować się, który z nich wykonuje motyw przewodni, ustawienie nastrój i ton obrazu.

Codziennie dyktuje swoje własne zasady, zmieniając skład i smak „boho-koktajl”. „składniki” i proporcje są określane wyłącznie przez siebie obrazów, nastroju i percepcji świata w danym momencie. Funkcja boho styl indywidualnie i demokratyczne podejście do rzeczy. Nie ma ścisłych kanonów, jasne zasady i ramy nie jest i nie może być! Istnieje tylko ogólny kierunek. Boho nie akceptuje kopii lub imitacja, klony wokół i tak jest mnóstwo.

load...

Boho-chic – to przede wszystkim styl harmonijne i holistyczne osób, które są świadome ich wyjątkowość, oryginalność i znaczenie w społeczeństwie, żyć w zgodzie ze sobą i światem, nawet pomimo faktu, że często świat patrzy na nich oczami innych jako korb, Boho – ulubione style i zagadkowe, myślenia i odczuwania, z pominięciem zatłoczonych dróg i chodzenie na jego drodze. Ktoś intuicyjnie wyznaje boho niemal od kołyski, ale większość pochodzi z Boho, jako żywe źródło wody, po libacjach mody naplyasavshis melodię innych, dość nasycony blasku i blichtru luksusowych marek.

Boho lady – kim ona jest?

Boho kobiety – wielki marzyciel i niespokojny wynalazca, a nawet trochę bajki. Ona nie czekać na mannę z nieba, a ona tworzy swoją rzeczywistość, ona tworzy nastrój: szary dzień zamienia się w święto, zimny deszcz – w prysznice pieniężnych … Ona nie akceptuje syntetyki, ostentacji, nadmierne pretensjonalność i wulgarność, docenia jakość, naturalne i przyjazne dla środowiska materiały korzystne dla naturalność, łatwość i komfort. Brak szekli – tylko swobodnego lotu! Boho Style – Piękno nie wymaga ofiar. Zabijanie zwierząt wyłącznie z powodów mody dla stylowej dziewczyny w obrazie boho – absurd. Aby wyrazić to zupełnie naturalne tkaniny, akcesoria z naturalnych materiałów, ich własnej wyobraźni, doskonały smak i poczucie proporcji.

Jak odróżnić damę w tłumie w stylu boho-chic? Oraz odróżnienie go jakoś po prostu nie ma! To jest tak oczywiste … gołym okiem. To jest jak powiew świeżego powietrza, jak oazie na Saharze, jak promień słońca w pochmurny dzień. Ona idzie przez życie w rytmie Boho, a więc jest w zgodzie ze sobą i światem, wypełnia go kolory, uśmiechy i pocałunki.

Uwielbia kolorowe, światło, powietrze, latania i Indian cygańską spódnicę, nabijane z jasnym kwiatów i skomplikowanych ornamentów. Wagi różnorodność i feeria barw pomaga jej ulubioną kurtkę dżinsową lub półprzezroczystego białego szyfonu bluzkę. Obraz apetyczny uzupełniają kolorowe marokańskie kolczyki, mnóstwo dziwnych łańcuchy z medalionów i duże wisiorki, szczęk bransoletki metalowe, wykwintne Bransoletki z koralików lub tamtejsze drewniane bransoletki, wszelkiego rodzaju paciorki wykonane z naturalnych kamieni i muszli, spektakularne pałąk jasnych szaliki i rzemieni wplecione włosy tkanina taśmy i pasy. Wygląda na to, dzieci kwiatów, prawda?! Rzeczywiście, styl boho jest bardzo zapożyczone od hipisów, a filozofia chcą.

Kolejną marką stylu Chip Boho – eklektyzm społecznych, umożliwiając połączenie w jeden strój drogie markowe ubrania, buty i akcesoria z kultury masowej do najbliższego rynku lub skarb z drugiej ręki. Do diabła z krzykliwe etykiet i marek! Najważniejsze – harmonia i komfort! Ponieważ przepływ towarów konsumpcyjnych i luksusowych ekskluzywnych filtrów boho sens tylko miejscach, komponując je w stylowych obrazów.

0.

Boho-chic w najlepszym

Skąpe boho – wszechstronny rozwój, strasznie niespokojna i ciekawy dziecko wolności i kreatywności. Uwielbia kopać w piersi babci i urny z klejnotów rodzinnych, na zakupy, a potem ciągnie matkę wysokiej klasy boutique w sklepach z drugiej ręki, dawnych sklepów i pchle targi, chce dostać na urodziny jako prezent Siamese-perski psy krokodyl, a cały wolny czas spędza na grze w „projektanta” toczenie „co było” w coś nowego i oryginalnego. Dziś można pokazać w jednym z wielu kierunkach Boho lub wymyślić własne „à la boho”.

boho-classic: obfitość luksusowy aksamit i sztruks, cienkiej koronki i znakomity ręcznie dzianiny bezważka, ciepłym żakardowe z moheru i celowo szorstki dzianiny z rodzajów wełny.

2.

boho-glamour: powietrza warstwowa szyfonu i koronki, słodkie kwiaty z wstążkami i futra sztuczne – elegancki, wyrafinowany i languid …

3. 4.

boho-eco: naturalne tekstury, naturalność i trwałość, motywy rocznika i etniczne, miękkie romantyczne obrazy urodzone fyuzhenom boho-chic z shebi-eleganckim stylu ulicy i thrash moda.

6. 7.

boho-rocznik: sierotą z czyjeś ramię sukienki i płaszcze w duchu Oliver Twist, szorstki buty na koturnach, torby babci, a jeszcze lepiej – torebkę. Ten stylowy „hańba” musi koniecznie uzupełnić kapelusz! Vintage hat-boho szczególnie rozkoszował Brytyjczycy, którzy potrafią docenić staroświeckie.

8. 9.

Nowy hippie: kolorowe etniczne, cygańskie spódnice i arabski strój, klapki, sandały, grzechotniki dekoracje, duże okulary, kapelusz z szerokim rondem, poplamiona mug – wszystkie jaskrawy, jasny i mylące … styl boho Pohippovat Babe Sienna Miller kocha.

0.

Vagabond-style: boho chic w interpretacji amerykańskiej. Tutaj nie jest już tak delikatne i romantyczne, a bardziej sportowy, aktywny, a nawet brutalne. Zamiast pacyfistyczne hipisi, podstawą obdarty grunge. Jeśli zrazy złośliwe dziecinny, miałaby być rozcieńczone i ruszył przez coś niegrzecznego – kurtki skórzane, czarne Stetson, buty lub kavboyskimi reperskimi spodnie. Najbardziej stylowy i słodkie gwiazda bomzhik – siostry Olsen i Nicky Hilton.

1.

Ubrania w stylu boho jako powrót do jego

Ojczyzna boho styl jest uważany za stolicę Albion – Londyn. To tutaj, kiedy na przełomie nowego tysiąclecia w kręgach mody odczuwalne pewne niejasności, najlepszym z kultów osobowości i przepychu wziął, potrzebę wolności i wyrażania siebie, ucieleśnione w nowym stylu. Boho – przestrzeń wolności, życie bez konwencji i modne ramki, powrót do ich legalizacji niepowtarzalnym poczuciem stylu.

W formie, w jakiej go znamy, a który wydaje się nam na łamach kolorowych magazynów, styl boho sukni pojawiła się w 2017 roku z lekkim ręki i barku piękne eleganckie i niepowtarzalne królowej wybiegów Kate Moss. W wolnym czasie, ikona stylu i blasku, zmęczonej wysokiej mody i szumu marki, zdecydował się pozostać wierna sobie, dzięki czemu codzienne ubrania do smaku i koloru poprzez umieszczenie nie to, co jest modne i fajne, ale tylko w tym, co jest wygodne, wygodne, a co najważniejsze – „murcit”.

3.

Co mruczała piękny i mądry Kate? Mini szorty khaki tunika z ozdobami etnicznych, myagonkie buty zamszowe i masywnym stylu hippie torba z długimi frędzlami. A jednak była zbyt leniwa, żeby przeczesać i pozostać tajemniczym przybyszem, a nie ładna twarz z okładki magazynu, jest to dalekie od wizerunku koronowany na podium wielkich okularach. Czy uważasz, że wyrzucił pomidory i ukrzyżowany złośliwych publicystów plotek wraz z pracodawcami, reprezentujących marki mody?!

4.

Daleko od niej! Dzięki wyszukanym smakiem i wyczuciem stylu, zrobiła to tak apetycznie i smaczne, że zamiast stać się kolejnym przykładem gwiezdnej złego smaku, że mimowolnie zamienił się obiektu do naśladowania. Tak efektowne urody, nawet nie wiedząc o tym, stała się matką chrzestną nowego mumia stylu i nieoficjalnym liderem antiglamurnaya ruchu. Kate poczuła się w nowej roli jak ryba w wodzie, kontynuując mieszać style i zadziwia nowymi niezwykły sposób. Ja nie zmienia się – jest to filozofia Boho!

6.

Boho – czysty strumień świadomości!

Dowiedz się ubrać w stylu boho – głupie i absurdalne. Powinno być krwi! Ta potrzeba do życia! W przeciwnym razie nie będzie boho, jako czysty strumień świadomości i otwierając się na siebie i świata, i czystego kiczu, w najgorszym przypadku nieszczęśliwy wróble, clown, który odmawia nawet rodzimy cyrk, ofiara mody, przymocować nad retro rodziny EXCLUSIVE – Impress ulubionej babci hippovavshey w odległej ’60, zmieszane z Gucci i Prada.

7.

Skąd taki dziwny nazwę – „Boho”?! W rzeczywistości nic dziwnego w nim. Jest to po prostu skrót od słowa „cygan”. Nawiasem mówiąc, kiedyś nazywane Bohemia Czechach i Francji Bohemians „Bohémiens” odnoszą się do Romów. Cóż, kto Roma? Ludzie, którzy wędrują z miejsca na miejsce, śpiew, taniec, taniec, grać na gitarze … no, więcej koni od siebie kraść, oszukiwać, błotnista, przebiegły, ale zawsze z „maskarada”, śpiewając i tańcząc. Takie artyści nadal wyglądają! Nic dziwnego, że ludzie w sztuce, też zaczął być nazywany „La Boheme”. Wszystko jest dość logiczne i naturalne, ponieważ śpiewać, tańczyć, grać na instrumencie, po prostu grać, malować szarych dni jasnych kolorach, a nawet dostać się do niczego w ten sposób, to nawet nie kłócić – jesteś artystą i bohemy.

8. 7.

A co bohema nie może się ostać? Wszelkiego rodzaju norm, przepisów, ram, zasad, postulatów i dogmatów, słowo „niezbędne”, „dobrze”, „tak jest akceptowany” i „tak, jest to niemożliwe.” Wywodzącymi się ze środowiska artystycznego, boho-chic też nie rozpoznaje konwencje, tabu, granice i ograniczenia. Boho uwalnia i zapewnia nowe możliwości dla kreatywności i samopoznania. Boho – to jest droga do mojego szczególnego sposobu myślenia i postrzegania świata, specjalną filozofię, a nie tylko styl ubierania. Boho nie trzeba grać i żyć!

Harmonijne połączenie stylu etnicznym w wolność boho

load...