Stworzyć odpowiedni korytarz wewnętrzny

Hall – mała przestrzeń, w której mieszkańcy apartamentu znajduje się niewielka ilość czasu, ale mimo to odgrywa bardzo ważną rolę. Od wnętrza hali, korytarz z gości tworzy pierwsze i najsilniejsze wrażenie mieszkania jako całości, aw konsekwencji, jej gospodarzy.

load...

Tak, i to miejsce nie mniej ważne dla mieszkańców domu jest. Hol wejściowy jest zawsze zadowolony do ujawnienia ich ramiona. Przestępując próg swojego domu, każdy czuje się chroniony przez rodzimych ścianach. Wszystko w najdrobniejszych mebli tutaj świadczy o sile więzi rodzinnych, przy czym siła domu i nienaruszalność tradycji rodzinnych.

W typowym wejściem budynek mieszkalny, najczęściej jest to pokój prostokątny lub kwadratowy powierzchni 2 – 6 m, bez naturalnego oświetlenia. Ponadto, w korytarzu kilka drzwi zwykle rysowane – Wejście, korytarz prowadzący do pokoju lub kuchni, łazienki, pomieszczenie lub szafa.

Korytarze były w domach w dawnych czasach. Nie tylko na północy, ale również w krajach południowych. Na przykład, w ogniu stolicy Włoch Villa Patritsiya zaczął chłodną salę, która miała mozaikową kamienną podłogę. We Francji słowo „lobby” było rozumiane jako przestrzeń pomiędzy wejściem do domu i wnętrza, zarówno w budynkach użyteczności publicznej oraz w budynkach mieszkalnych. Że Francuzi byli pierwszymi do dekoracji holu z kwiatami, luster i piękne meble do przechowywania ubrań.

W naszym kraju, wnętrze zmiana korytarze nastąpiło pod wpływem różnych kataklizmów społecznych. Cenis w chatach wiejskich i holach w bogatych domach zostały przekształcone najpierw do ogromnej, długich korytarzy komunalnych, a także w rozwoju socjalizmu w szafach małych mieszkań. Obecnie korytarzach ponownie odrodzić. W nowo budowanych budynkach, są bardziej przestronny i pojemny. Z szatni nie ma potrzeby przechowywać rzeczy w korytarzach. Wystrój korytarzy jest przeprowadzane na odpowiednim poziomie.

load...

Meble do przedpokojów

Meble we wnętrzu hali powinny być integralną częścią przestrzeni życiowej, ale to nie powinno utrudniać ruch mieszkaniu. Do mebli w tym pomieszczeniu jest przedstawiony jeden ważny warunek: muszą być wykonane z materiałów, które są gotowe do kontaktu z wodą, piaskiem, błotem, przyniósł do domu wszystkich przychodzących ludzi.

Obowiązkowa atrybutem każdej sali jest otwarty wieszak. Ten panel może zapoznać się z haczykami, zbiera się z szerokich listew i przymocowany do ściany lub na panelowy-wieszaka wykonana z tworzywa sztucznego lub perforowanej jasne aluminium.

Obuvnitsa również istotnym elementem we wnętrzu korytarza. To może być niski otwarty stojak do obuwia z jedną lub dwiema półkami, a to może być niski postument z fałdowania, na zawiasach lub drzwi przesuwnych. Dla rodzina wielodzietna są wygodniejsze obuvnitsy-slim, które są wyspecjalizowane płytkie Szafa z drzwiami składanymi. Mogą mieć kilka poziomów, osiągając wysokość szafy.

Dodatkowym meble we wnętrzu hali zależy od obszaru wolnego miejsca. Nie przeszkadzają tu szafkę, gdzie goście będą wygodniej umieścić torby, parasol lub rękawice, a właściciele – umieścić klucze, zostawić notatkę, etc. Dla wygody można uzupełnić korytarzu otomana, sofa lub stolca. Dodatki do oryginalnego stylu przestrzeni będzie gospodyni, zontnitsa i czasopism regały.

Przy projektowaniu wnętrza hali w mieszkaniu, zdjęcia gotowych opcji, aby określić wybór. Po tym wszystkim, mogą być wyświetlane w formie graficznej i oszacować jego hol wejściowy konkretny model mebli do wnętrza.

Podłogi w korytarzu

Na podłogi w korytarzu istnieją specjalne wymagania. Musi wytrzymać kałuże ślady brudnych butów, twardych podeszwa odkryte buty. Podłogi w niniejszym dokumencie muszą być odporne na zużycie i elementy ciśnieniowe. Spośród różnych postaciach podłogowych są bardziej odpowiednie do płytki Hall, laminatu i korka ze specjalną powłoką.

Płytka jest bardzo praktyczne, jest odporna na wszelkie wpływy zewnętrzne i łatwy do czyszczenia. Ale to nie jest w każdy gust, wielu z nich nieprzyjemne skojarzenia z szpitala.

Laminat jest doskonały w sali gdy jako przykrywka dla całego domu wybranego parkietu. Korzystanie z laminatu, symulując dokładnie rysunek parkiet w hali będzie komponować się z resztą podłogi.

Korek ze specjalnej powłoki charakteryzuje się wysoką wytrzymałość i odporność na wilgoć. Wygląd podłogi powinna zadowolić miłośników komfortu.

Oświetlenie przedpokoju

Jedną z cech oświetlenia wnętrza korytarz, korytarz jest brak naturalnego źródła światła. A więc tutaj o każdej porze dnia, nie może obyć się bez opraw oświetleniowych.

Sala powinna być na tyle lekki, gdyż nawet niewielki czas pobytu w ciemnym korytarzu może stworzyć negatywny ogólne wrażenie mieszkania. Poprawne, miękki i przyjazny lekki, wręcz przeciwnie, wszystkie przychodzące relaksuje i dostosowuje się do otwartej komunikacji z mieszkania.

Wnętrze hali jest wskazane, aby korzystać z dwóch wzajemnie niezależnych, lecz wzajemnie komplementarne rodzaje oświetlenia: ogólnego oświetlenia i funkcjonalny – do określonego celu.

Oświetlenie korytarz może zmienić kształt i wielkość pomieszczeń. Wąski, wydłużony hali mogą być korygowane przez otrzymywanie intensywne oświetlenie ścian. Do tego celu rozproszonych wydajnych lamp, których promienie światła są skierowane na ścianach.

Większości poprawią wysokości sufitu pomieszczenia lub światła ściennych z regulowanym kątem. Oprawy powinna być skierowana do ściany sufitu, aby utrzymać w cieniu, ponieważ optycznie będzie spadać.

Geometrycznie złożonych obszarach, które mają pod względem kształtu wielokąta, to lepiej, aby oświetlić za pomocą światła zagospodarowania przestrzennego.

Wnętrze hali, która często jest odwiedzana, możliwe jest, aby stosować zasadę „drugiej światło” jako dodatkowe światło, które wchodzi do pokoju przez szklane drzwi.

Lustro w przedpokoju

Obowiązkowa atrybutem każdej przedpokoju jest lustro. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby jego wielkość pozwala zobaczyć siebie w pełnym widoku. W tym sensie lustrzane drzwi szafy są niezwykle łatwe w użyciu. Jednak inne postacie kształtu lustra we wnętrzu korytarza.

Okrągły kształt jest najbardziej obojętny. To lustro nie męczy oczu, że świetnie wygląda w bladej zieleni, śmietana, niebieskim, złotym i srebrnym odcieni. Rama jest bardziej odpowiednie tworzywo sztuczne.

Owalne lustro daje wnętrze korytarz łatwość podkreśla wyrafinowanie zabytkowymi meblami w ciemnych kolorach i nowoczesne łamanych. Idealnym rozwiązaniem byłoby ramki z miedzi lub stali.

Mozaika lustro nadaje się dla miłośników eklektyzmu. Z takim wejściem lustro staje bajki, nierealne.

Idąc za radą przy wyborze mebli, wykładzin podłogowych oraz przedpokoju oświetlenie, a prowadzony przez własnych gustów i upodobań, można stworzyć odpowiedni wnętrza tej małej, ale bardzo ważnym obszarze wszystkich pomieszczeń.

load...