Stwórz unikalny obraz jaki piękny nożem hukiem

Zawartość:

To nie istnieje w świecie dziewczyny, która przynajmniej raz w życiu nie przycięte włosy. Nowa, niezwykła fryzura jest czasem najlepszym sposobem na nastrój, aby uciec od problemów życiowych lub po prostu zmienić zwykły i już podnadoevshy wygląd. Jednak z upływem czasu, włosy odrastają, a problem jak piękne grzywką kłutych, staje się pilna. I rzeczywiście, nawet doskonałe grzywka czasami irytujące, przeszkadza, albo po prostu nie pasują do obrazu, który zdecydowaliśmy się spróbować na dzisiaj. W takich przypadkach natychmiast chcą jakoś usunąć go, jak mówią, poza zasięgiem wzroku, ale aby to zrobić estetycznie i prawidłowo.

load...

Jak piękne i tylko krótki stab huk

Najprostszym rozwiązaniem, aby poradzić sobie z niesfornych grzywką – udawać, że twoje włosy są nadal długie. W tym celu trzeba zebrać krótkie grzywki w kucyk zrobić jej z powrotem odwrócił się końce i zabezpiecz je niewidzialne, a głównym masa włosów zebranie, na przykład, w wysokim kucyk. Lub pozostawić luźne. Przynajmniej prosty i skuteczny sposób – aby podnieść górną część pasma, przechwytywanie grzywkę w wysokim kucyk. Bardzo dobrze wygląda tę fryzurę na długich włosach, ale jeśli masz wskazówki i dostrojenia się – uzyskać bardzo dramatyczny fryzurę.

Można usunąć niesforne kosmyki z jednej strony, tworząc przedziałek z boku, włosy czesane na bok i zamocować w poprzek lub równolegle do dwóch pinów. Mogą być one niezależnie od kształtu i formy, i niekoniecznie muszą być takie same klip. Odmiana tej metody – kłutych grzywką i chodzić za rękę na skraju włosy, jakby unosząc i wyciągając je. Tak więc, z jednej strony grzywką niewygodne nici nie będzie kolidować, a drugi – zachowaj głośności i nabyć miły zakręt i kształt.

Kochankowie z przedziałkiem na środku, można zaproponować następującą metodę – czesać włosy po obu stronach i po prostu kłute grzywkę za uszy, ukryte szpilki lub niewidoczne pod loki. Generalnie, grzywka rozstał wygląda bardzo kobiece, zarówno bezpośrednie, jak i pochodzących z recyklingu, zwłaszcza na długich włosach. Chodzi o to, aby stworzyć pożądany rozstanie – prosty, zygzak, z jednej strony, po przekątnej – a następnie umieścić na włosy hukiem w pożądany sposób i, oczywiście, upewnij się, że grzywka pożegnalne odpowiada na ziemię.

load...

Nadal możliwe jest warkocz grzywkę zwykle ukośne, umieszczone na bok i zabezpieczyć niewidzialne, lub przekręcić swoją uprząż, najlepiej jest spojrzeć na rozstanie z jednej strony. Wić tylko delikatnie wbija się niewidoczne. Można podzielić grzywkę na kilka pasm, każdego twist i stab lub do tyłu, ozdobione pięknymi barrettes lub kraby, albo pięknym ornamentem na bok, mocowania każdego aspektu oddzielny niewidoczne lub drobny kraba.

Jak kłucia rosną grzywka

Po pierwsze, ma ona zastosowanie powyższych metod, a po drugie, długie grzywki można układać przy użyciu dużo bardziej interesujące sposoby. Na przykład, aby dokonać bardzo bieżącą opcję z polaru. Aby to zrobić, trzeba oddzielić i grzebień grzywką grzebień z małymi zębami na wierzchu czole, a następnie usunąć go z powrotem, naprawić niewielką ilość lakieru i dźgnąć niewidoczne. Jako dekoracji można dodać piękny zakręt lub broszkę włosów. Obrzeże może być stosowany, lub taśmy jako opcjonalne. Nadal można starać się huk zbyt polarem, ale po jednej stronie. W tej odmianie, drażnić włosy do małej objętości i umieszczony z nachyleniem w prawo lub w lewo.

Obejmy i taśmy mogą być wykorzystywane nie tylko jako element dekoracyjny dodatek do włosów, ale także dla wielu bardzo wygodnych sposobów dywersyfikacji metod uboju grzywką. Można usunąć grzywki z powrotem pod obrzeżem lub taśmy, wygładzając włosy lub pozostawiając objętość można czesać grzywką na bok, naprawić lakierem lub musem i docisnąć do obręczy, kładąc go poniżej linii włosów; wygląda rocznika i odnosi się do trzydziestej ozdobny, Chicago i jazzu. Zwłaszcza jeśli obrzeża taśmowego lub ozdobione dużym ozdobnym kwiatem. Można zwijać włosy z przedziałkiem na środku i zrobić okład lub umieścić na cienki pasek tuż nad linią włosów, da obrazu subtelną podobna do greckiej nimfy.

Kontynuując temat obręczy, nie możemy powiedzieć, jak nożem grzywka jeszcze jeden ciekawy sposób – włosy czesane na bok i położył na brzegu, jakby z góry, niemal na czubku głowy, z tą wersją grzywka opada bardzo piękną falę. Ta sama metoda może być stosowana do wstęgi tekstylnej, lub na przykład, szal. Konieczne jest jedynie, aby uznać, że, co do zasady, są one szersze obrzeże. Ale grzywka może być zarówno czyste pod taśmą i czesane na bok, kładąc jej ucho.

Jeśli masz okazję spędzić trochę więcej czasu, aby przyjść z pomocą mierzei. Spit – jest na ogół dobra odpowiedź na pytanie co do uboju bez grzywką niewidzialnych. Grzywka może być wplecione eleganckim francuski warkocz: Zacznij od podstawy grzywką i dolnej tkania na krawędzi natarcia włosy. Wygląda to elegancki, nie wymaga dodatkowych ozdób, być może trzeba trochę praktyki, aby uzyskać bardziej dokładny wynik. Z należytą fachowością, a nawet dość krótkie grzywka może ukryć się w tej wersji rożnie.

Zamiast francuski warkocz, można spróbować po holendersku – do oplatania francuski warkocz odwrotnie. To nie jest zawinięty do środka, a potem idzie w dół, jak to się robi w francuski warkocz, lecz unosi się nad powierzchnią włosa. Wygląda dobrze na długich loków. To może splot czoło pod różnymi kątami. Na przykład, może to prowadzić zarówno ukośnie, a następnie umieścić w dolnej ogona.

Można też użyć zwykły prosty warkocz. Braid od ucha linii włosów do drugiego ucha, biorąc „ścieżkę” Bang, dobry fix i ostrożnie chodzić po jednej stronie mierzei, lekko wyciągając pasma – tak obeznany kosa dostanie całkiem wygląd niespodzianka. Średnia tkania może być stosowany w cienkich plecionek od ucha do ucha; trzy lub więcej z tych plecionek, w którym trzeba bezproblemowo splot grzywkę wyglądają bardzo uroczysty i niezwykły, zwłaszcza jeśli są one niewidoczne naprawić uszy w kolorze włosów.

Zamiast trzech nici oplotu zawsze można nauczyć się bardziej skomplikowane warkocze. Po prostu trzeba ćwiczyć, a wynik może zaskoczyć zarówno Tobie i innym. Warkocze, sznury, plecionki z czterech lub więcej żył uszy ciasno i luźno pleciony, przypięty za uchem lub malejącym wzdłuż linii włosów, jednej stałej niewidoczną gumką lub włosy w tonie – to wszystko wiele opcji dla każdego dnia. W razie potrzeby, codziennie przez wystarczająco długi czas może Stick Bang inaczej. Byłoby to pragnienie, a następnie problemy z, jak przebić się huk, nigdy nie powstać.

load...