Strzałki na oczy – ich piękny

Zawartość:

Trendy strzały zawsze. Umiejętność wyciągnąć je dokładnie i estetycznie przychodzi z doświadczeniem. Strzałki na oczy sprawiają, że oczy bardziej widoczne i wyraziste, a w razie potrzeby, z ich pomocą, można dokonać korekty i coś zmienić. Strzałki Moda remis przyszedł od starożytnego Egiptu. Byli zmysł religijny, ponieważ cięcie przypominały koty oczu, który Egipcjanie czcili. Dlatego, faraonowie i kapłani, i bogaci Egipcjanie próbowali powtórzyć magiczne kocie oczy przy użyciu kosmetyków.

load...

W tym czasie do produkcji ciemną farbę do oczu zmieszana glina ylo henny i od dołu rzeki. Make-up strzałkę dla oka – jest to szansa dla kobiet, aby przyciągnąć uwagę. I elementy makijażu pozwoli aby kobiety wykazały zagadka zmysłowość i pokusy.

Strzałki narysować na oczy?

Strzałki na oczach można przedstawić na różne sposoby, przy użyciu różnych kosmetyków. Konieczne jest ustalenie dla siebie, co znaczy pięknie rysować strzałki dla Ciebie. Wydziały kosmetyczne wiele sklepów można znaleźć wiele narzędzi do rysowania strzałek oko. Istnieją pewne preferencje w stosowaniu środka do uczynienia strzałkę dla oka. Istnieje wiele opcji:

 • Ołówek zwykły lub z efektem wodoodpornej
 • Ciecz eyeliner
 • Hel Liner
 • Suche węże (cień)
 • Eyeliner-pen

Najważniejsze jest to, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo i korzystać z jednego lub inny środek do osiągnięcia ostatecznego celu. Eyeliner lub ołówkiem ustanowić łatwo i równomiernie konieczne jest, aby położyć podwaliny na górnych powiekach. Kilka porad: Dla dziennego makijażu należy dobrać odcień pastelowych kolorach. Dobrze, wieczorem makijaż powinien wyglądać jasny i nawet wyzywające. Dlatego zachęcamy, aby spróbować przyciąć jasnym paletę kolorów, za pomocą metalowych lub perłowe.

load...

Doświadczeni wizażystów powinni pierwszej próbie, aby strzały z miękkim ołówkiem, który można zacienionym. Linia była przejrzysta i dobrze konieczne jest zaostrzony ołówek. Ale nie przesadzaj, skóra na powiekach jest bardzo delikatna, może być łatwo zranić. Narysować strzałkę począwszy od połowy górnej powieki, a następnie wydać jasno do zewnętrznego kącika oka. Kiedy rysujemy strzałkę do lepszej powiek (który rysować) był otwarty, to nie będzie mniej błędów. W zależności od składu strzałki mogą być wykonane w jasnych i ciemnych ołówkiem. Ołówki są w wielu kolorach, ale na korzyść, oczywiście, klasyki – czarny.

Najbardziej trudne do zastosowania ciekłego eyeliner jest uważany za strzelec. W tym przypadku, trzeba cierpliwości, aby dowiedzieć się proces i nauczyć się podsumować strzałek na oczy. Zasadniczo jest ciekła eyeliner z pędzlem i końcówki. San_0at kolorów nie jest nasycony, jak w ówki. Płynny eyeliner kolor czarny, brązowy, niebieski i zielony. Voobshche może korzystać z wielu kolorów. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób podsumować strzałkę pięknie i bez smug, powinny być zwolnione z pędzlem i nadmiar grudek farby, a dopiero potem zacząć malować. Jeśli boisz się bałagan, można pomóc sobie. Aby to zrobić, należy wykonać wstępną zaostrzony ołówek cienką linię, a następnie na szczycie można wyciągnąć pięknie strzałka. Strzałka na oczy eyeliner narysować prostą linię wzdłuż górnej wzrostu rzęs, stopniowo podnosząc ją do zewnętrznego kącika oka. Ogólnie rzecz biorąc, należy pamiętać, że trzeba zmieszać z eyeliner kolor cienia koloru oczu, skóry, a nawet włosy. Tusz do rzęs nie powinien być lżejszy eyeliner.

Inną opcją jest wkładka – żel, łączy właściwości ołówka i ciekłego eyeliner. Zrób to przed strzałką jest łatwiejsze, i jest stosowany przez skośnym pędzlem. Stawiamy na narzędziu żelu szczotka i rysować strzałki, przyciskając ją do połowy stulecia, tym więcej pieniędzy, tym szerszy strzałki. Ona ma funkcję, która schnie szybciej. Malować oczy z tym eyeliner to przyjemność. Strzałki rysowane są pięknie, można powiedzieć, doskonałe.

Dry Liner jest łatwa do zastosowania, do tego zastosowania albo aplikatora lub pędzla. Wizażystów powinni pracować z pieczonymi cieni. Jeśli chcesz, aby strzałka była jasna, możliwe jest, aby zwilżyć pędzlem wodą, upuść go w cieniu i przytrzymać przez stulecia. A jeśli wyciszenie dzwonka, nie trzeba, po prostu pokrycie całych cieni powieki.

Eyeliner – pióro bardzo łatwa do zastosowania i szybko wysycha. Jest to wygodne, ponieważ nie ma potrzeby dozowania farby i oszczędza czas. Kiedy rysunek flamastrem, podnieś róg palców wieku i narysować jasną linię i wykonywać pewnie linia do zewnętrznego kącika oka. Może być powtórzona, narysować strzałkę ze to Twoje oczy będą wyglądać bardziej wyraziste.

Jeśli prawdą jest, aby narysować strzałkę, można użyć eyeliner, można eksperymentować. Najważniejsze, aby zrobić tak, aby nie ośmieszyć i nie podkreślać swoje wady.

Zrobić piękny makijaż – wtedy brać pod uwagę wszystkie niuanse stosowania strzelca. Jak narysować strzałki oczu zależy od wielu cech. Rozważyć formę i kształt oczu, można je poprawić, co daje wygląd wyraziste. Strzałki są ważne, aby znaleźć swoją wersję, kiedy je malować. Cleopatra czasy dawno już minęły, a makijaż dla oczu strzałka jak zawsze w modzie. Strzałki zrobić twarz kobiety młodsze i oczy otwarte i wyraziste.

Skorzystać z niektórych wskazówek podczas rysowania strzałek na oczy.

Opcje strzałkami dla różnych typów oczu

Małe oczy i ręce do nich

Aby optycznie powiększyć małe oczy, można użyć jasny eyeliner. I narysować strzałkę przed sobą tylko na górnej powiece. Zaczynamy Podsumowując strzałkę gdzieś na środku oka i linii starannie i równomiernie czerpać do zewnętrznego kącika. Nie zapomnij, jeśli strzałki linii nie wycofać się poza zewnętrzny kącik oka, zmniejszy to wizualnej cieszy oko.

Strzałki dla okrągłych i dużymi oczami

W tym przypadku zaleca się, aby podsumować strzałka znajduje się na górze i na dolnej powiece. Aby zmienić kształt okrągłych oczu, można użyć strzałek w makijażu eyeliner, idealny dla dużej oka jest czarny. Dzięki wydłużyć narożniki linii oczu powinny zrobić trochę powyżej rogu wizualnie jakby zaokrąglania go. Linia strzałka dla oka zrobić miękki i owłosione.

Z strzałkę dla blisko osadzone oczy

Jeśli masz blisko osadzone oczy, strzałka powinna zacząć wydawać subtelnie od połowy oka, a następnie dokonać linia grubsza w kierunku zewnętrznego kącika. Jeśli chcesz, to samo można zrobić ręcznie przy dolnej powiece. Wtedy otworzy oczy efekt, który wizualnie zwiększyć oko.

Strzałki dla szeroko rozstawione oczy

Aby te oczy były bliżej siebie, przytrzymaj strzałkę dokładnie grubą kreską całej długości górnej powieki, rysunek piękną linię od wewnętrznego kącika oka do zewnątrz. W tym przypadku konieczne jest, aby wyciągnąć wewnętrzną rożny.

Wąskie oczy i rysować strzałki do nich

Aby wyglądać bardziej wąskie oczy otwarte, linia jest przeciągnięty wzdłuż całej długości wieku. A w środku musi być grubsze i kąciki oczu malować cienie jasną paletę barw.

Oczy idealny kształt i przykładów wykonania ich strzałki

Jeśli jesteś właścicielem oczu, to jesteś szczęśliwy w swoim makijażu, można sobie pozwolić na wybór strzałkami. Istnieje opcja w miejscu Merilin Monro. Strzałka farby na górnej powiece blisko do rzęs, zmieniając linię zewnętrzną rogu wieku i trochę ostrzenia go. Dolna powieka nie jest pełna kolorowych. Takie strzałki na oczach tworząc seksowny wygląd.

Istnieje kilka rodzajów makijażu, które są bardzo popularne nie tylko wśród muzycznych i filmowych gwiazd, ale także duże zapotrzebowanie na kobiety w życiu codziennym. Ten makijaż smoky eyes „smoky eyes” i „oko kota”

Makijaż „smoky eye”  przez długi czas na czele listy makijaż najbardziej znanych technik. Okazało się na początku ubiegłego wieku. Kobiety brać przykład z gwiazd filmu niemego, przejęła umiejętność naśladować obraz „wampira”. Ten obraz śmiertelnego piękna z jasnymi wyraziste oczy i naturalne usta. Podstawą takiej make-up – cienie, ale nie jest to konieczne czarny lub ciemny odcień szarości.

Skala kolorów muszą być dobrane odpowiednio odcień oczu, skóry, włosów. W celu uzyskania efektu „smoky” makijaż oczu dla powodzeniem używać ołówka, rysuje się bardziej miękkie i jaśniejszy odcień. Ołówek muszą być odpowiednie dla koloru cieni. Strzałka bliżej do prowadzenia wzrostu rzęs, grubość strzałek powinien zmniejszać się od zewnętrznej krawędzi do wnętrza oka. A kiedy pomalować dolną powiekę, zaznacz ołówkiem w tym samym kolorze, ale jaśniejszy odcień linii ołówka powinien być zacieniony. Na górnej powieki działki lekkie cienie, może nawet perłowy. Fundamentalną tone cienie na ruchomym cienia powieki górnej więcej zacienione tak, że są one jednorodnie miesza się z łącznika.

Aby osiągnąć efekt „smoky” twoich oczu muszą przechodzić z lekkim tonem do głównej bazy ciemny jest gładka, ale jednocześnie widoczne. Końcowy akcent do makijażu oczu stosować dwie warstwy czarnego tuszu do rzęs. Usta powinny wyglądać naturalnie, więc wybrać naturalny kolor szminki beżu, brzoskwini (może trwać nawet przezroczysty połysk). Po tym wszystkim, główny nacisk kładzie się na oczy.

Makijaż „kocie oko” był popularny w połowie ubiegłego wieku. Wiele znanych kobiet wybrać styl kota w jego skład. Głównym elementem makijażu są strzałki, za pomocą którego można zmienić lub podkreślają formę i kształt oczu. Wypróbuj strzałki w stylu Odri Hepbern. Będzie to szeroka, czysta linia z ogonem na górnej powiece oka. Aż oczy wyglądają tak tajemniczy.

Oznacza przeprowadzenia powinien być wybrany na podstawie wielu czynników, takich jak makijaż. Konieczne jest, aby rozważyć, co ty robisz to: powrót do pracy, oficjalne wydanie partii lub wizyty. Musimy cień trzech kolorów (na przykład ciemny – brąz, średni brąz, jasnobrązowy) ołówkiem, eyeliner i maskary. Po pierwsze, przygotować oko. Na górnej powiece powinna być stosowana do fundamentu, który Mattes lub lekkim cieniu. Zaczynamy od tego, że bierzemy najciemniejszy odcień cienia z faktu, że wybraliśmy, i nadal je bliżej wzrost rzęs i cienia. Następnie kładziemy lżejszego tonu bliżej rogu zewnętrznej krawędzi wieku, ale dość lekkie odcienie koloru wyjąć granicy oka. Najważniejsze lekkie cienie cienie wykreślić linię i powinien również przejść poza krawędź oka. Ale w środku ruchomej części górnej powieki konieczne jest zastosowanie najjaśniejszy odcień.

Zwracamy uwagę i dolną powiekę, a eyeliner przedmiotu CIENIE. Teraz przystępujemy do głównego elementu makijaż „kocie oko” – strzałki. W tym celu bierzemy miękkim ołówkiem i rozpocząć rysowanie powoli i bardzo ostrożnie strzałka, bardzo blisko do wzrostu rzęs. Strzałka linia powinna być podniesiona, a następnie hodowane dalej poza krawędź oka. Następnym krokiem może wydawać się trudne dla ciebie, ale nie martw się, wszystko, co nie działa od razu, można regulować za pomocą wacika lub wytrzeć. Weź wodoodporny ołówek i podsumowanie strzałkę na wewnętrznej stronie górnej powieki. Następnie można użyć płynnego eyelinera i prawidłowego makijażu.

Zaczynamy eyeliner rysuje linię od wewnętrznego kącika oka. Następnie delikatnie i nadal stopniowo przejść do dolnej powiece narysuj linię do zewnętrznego kącika oka, i połączyć je. Aby dokończyć obraz, konieczne jest odcień warg i umieścić na rzęsy czarnego tuszu do rzęs. Teraz wybrać, gdzie iść …

Porady jak rysować strzałki na oczach

 • Rysować strzałki pięknie i precyzyjnie wymaga dobrego oświetlenia i dobrej duże lustro. W tym samym czasie, to nie jest konieczne, aby utrzymać na wadze i położyć na stole, tym lepiej.
 • Kiedy zwracamy strzałek na oczy, na powieki skóra powinna być podciągany palcami, oczy w tym samym czasie powinny być uchylone.
 • Po pierwsze, starać się cienką strzałkę, można zawsze przywrócić kontur górnej grubsze.
 • Nie zapominaj, że obszar pomiędzy rzęsami i najbardziej strzałką muszą być wypełnione.
 • Aby zapisać strzałkę z jasnej linii piękny w ciągu dnia, pożądane jest, aby umieścić na górze cieniu bliskich w zakresie odcieni.
 • Pomyślnie prawdopodobnie uczyni, gdy wierzchołek strzałki jest skierowany w górę.
 • Lepiej narysować części strzałki z wewnętrznym kącie oka do narożnika zewnętrznego.
 • Dwie strzałki trzeba zrobić dokładnie symetryczne, inaczej będzie to wyglądać dziwnie,
 • W jaki sposób – jeśli kobieta ma wadę w wyglądzie.
 • Lepiej jest, aby nie pozwolić na dolną powiekę płynny eyeliner, może się wydawać, wulgarne innym.
 • Strzałki na dolnej powieki zawsze wybarwionych linii jest cieńsza niż na górze.
 • Aby zobaczyć wydawało głębsze i bardziej wyraziste, można zamalować wewnętrzną dolną powiekę biały ołówek kosmetycznych.
 • Mała sztuczka, jeśli chcesz wizualnie otworzyć oczy masz malować górną powiekę jednego koloru, a dno na kilka odcieni jaśniejszy.
 • Ostatnim etapem każdego udanego makijażu – dokładnie barwione rzęs z tuszem. Jeśli masz chęć, można zastosować do makijażu sztuczne rzęsy.

Spójrz na gwiazdy filmowe i gwiazdy. Wydaje się, że aby stworzyć makijaż nie mają żadnych kłopotów. Ale nie zawsze sobie sprawę, że artyści makijażu pracować nad wizerunkiem gwiazdy. Prosta dziewczyna ma zastosowanie stałych wysiłków, aby nauczyć się rysować strzałki na oczy.

Nabycie umiejętności i wiedzy w strzałkami rysowanie na oczach nie jest trudne. Tylko za to, czego potrzebujesz, aby znaleźć styl, metody i środki, aby osiągnąć modny make-up strzałkę. Trzeba będzie cierpliwość, pracowitość i kreatywność w dążeniu do osiągnięcia celu. Nie ma nic do zrobienia – piękno wymaga ofiar. Ale ostatecznym celem dla nas – piękne i wyraziste oczy.

load...